IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-08 18:30 41 UKS Impuls Kłodzko - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:1
1   A PODYMA Karolina W KRUPA Albert 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:6) 1:0
2   B JAWORSKI Jakub X MAKOWSKI Tomasz 3:2 (6:11, 12:10, 11:1, 6:11, 11:3) 2:0
3   C KULAK Ryszard Y PUSZ Mariusz 3:2 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 11:5) 3:0
4   D DUBIK Mateusz Z WOJTASZEK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 4:0
5   A DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
W MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 5:0
6   B KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:9) 6:0
7   A PODYMA Karolina X MAKOWSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 7:0
8   B JAWORSKI Jakub W KRUPA Albert 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 8:0
9   D DUBIK Mateusz Y PUSZ Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 9:0
10   C KWIATKOWSKI Konrad Z WOJTASZEK Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 3:11) 9:1
11   A PODYMA Karolina Y MEISSNER Karol 3:1 (11:2, 11:7, 6:11, 11:4) 10:1
2021-12-18 14:00 42 UKS Ludwikowice II - ZTS Ząbkowice Śląskie 0:10
1   A KACZUGA Tomasz W JANKE Andrzej 1:3 (12:10, 7:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B MIŚKIEWICZ Krzysztof X POLAK Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C ROZUMKIEWICZ Leopold Y PASTERNAK Jacek 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 0:3
4   D GRZEBIENIAK Grzegorz Z CHUCHRA Radosław 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 0:4
5   A KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
W CHUCHRA Radosław
JANKE Andrzej
0:3 (3:11, 10:12, 7:11) 0:5
6   B GRZEBIENIAK Grzegorz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
X PASTERNAK Jacek
POLAK Tomasz
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:6
7   A KACZUGA Tomasz X POLAK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:7
8   B MIŚKIEWICZ Krzysztof W JANKE Andrzej 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 0:8
9   D GRZEBIENIAK Grzegorz Y PASTERNAK Jacek 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:9
10   C ROZUMKIEWICZ Leopold Z CHUCHRA Radosław 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 0:10
2021-12-18 14:00 43 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice I 1:10
1   A ZAGAJEWSKI Stanisław W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B DUSZA Mirosław X KWASZYŃSKI Daniel 2:3 (6:11, 11:6, 5:11, 17:15, 3:11) 0:2
3   C SEMPRYK Robert Y CZARNECKI Leszek 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:8, 9:11) 0:3
4   D GRABOWSKI Jarosław Z ŁABA Kazimierz 3:2 (5:11, 6:11, 12:10, 11:5, 11:9) 1:3
5   A DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
W CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 9:11) 1:4
6   B GRABOWSKI Jarosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
X SKRZYPIEC Wiesław
KWASZYŃSKI Daniel
2:3 (8:11, 11:7, 4:11, 12:10, 14:16) 1:5
7   A ZAGAJEWSKI Stanisław X KWASZYŃSKI Daniel 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 4:11, 7:11) 1:6
8   B DUSZA Mirosław W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (2:11, 7:11, 3:11) 1:7
9   D GRABOWSKI Jarosław Y CZARNECKI Leszek 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 1:8
10   C SEMPRYK Robert Z SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:9
11   A ZAGAJEWSKI Stanisław Y CZARNECKI Leszek 1:3 (11:8, 5:11, 10:12, 8:11) 1:10
2021-12-18 14:00 44 ULKS Ślęża Wiry II - MLKS Sudety Międzylesie 0:10
1   A HAŁUSZKO Wiktoria W BIELAK Sławomir 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B KRZYWY Aleksander X NETER Oliwia 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C KRAJEWSKI Krzysztof Y KWAŚNIK Artur 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:3
4   D PETRYKÓW Stanisław Z DYC Bolesław 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:4
5   A KRAJEWSKI Krystian
KRAJEWSKI Krzysztof
W BIELAK Sławomir
KWAŚNIK Artur
0:3 (1:11, 10:12, 3:11) 0:5
6   B PETRYKÓW Stanisław
KRZYWY Aleksander
X DYC Sławomir
NETER Oliwia
1:3 (13:11, 8:11, 7:11, 10:12) 0:6
7   A HAŁUSZKO Wiktoria X NETER Oliwia 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 0:7
8   B KRZYWY Aleksander W BIELAK Sławomir 1:3 (11:7, 4:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D PETRYKÓW Stanisław Y KWAŚNIK Artur 2:3 (10:12, 11:7, 11:8, 11:13, 8:11) 0:9
10   C KRAJEWSKI Krzysztof Z DYC Bolesław 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 7:11) 0:10
2021-12-18 15:00 45 DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry I 9:9
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W STODOLNY Sławomir 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 8:11, 11:1) 1:0
2   B ZAWADA Radosław X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 2:0
3   C KORNECKI Arkadiusz Y PAWŁOWSKI Wiesław 0:3 (9:11, 2:11, 5:11) 2:1
4   D BOREK Arkadiusz Z KRASUCKI Artur 0:3 (8:11, 9:11, 1:11) 2:2
5   A BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
W PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:2) 3:2
6   B KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
X KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:3
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 4:3
8   B ZAWADA Radosław W STODOLNY Sławomir 0:3 (18:20, 7:11, 11:13) 4:4
9   D BOREK Arkadiusz Y PAWŁOWSKI Wiesław 3:1 (11:4, 5:11, 11:5, 11:9) 5:4
10   C KORNECKI Arkadiusz Z KRASUCKI Artur 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 5:5
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y PAWŁOWSKI Wiesław 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 6:5
12   C ŁYŻWA Szymon W STODOLNY Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 6:6
13   B ZAWADA Radosław Z KRASUCKI Artur 1:3 (12:10, 5:11, 11:13, 8:11) 6:7
14   D BOREK Arkadiusz X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:5, 11:4, 17:15) 7:7
15   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Z KRASUCKI Artur 1:3 (9:11, 9:11, 11:2, 8:11) 7:8
16   D BOREK Arkadiusz W STODOLNY Sławomir 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 7:9
17   B ZAWADA Radosław Y PAWŁOWSKI Wiesław 3:2 (11:9, 12:10, 9:11, 11:13, 11:6) 8:9
18   C ŁYŻWA Szymon X WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18