IV liga Wałbrzych
Runda: 2, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 14:00 46 BSTS Bystrzyca Kłodzka - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:3
1   A KRUPA Albert W ZAWADA Radosław 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B MAKOWSKI Tomasz X ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 1:1
3   C WOJTASZEK Grzegorz Y KORNECKI Arkadiusz 3:1 (11:3, 11:5, 6:11, 11:5) 2:1
4   D PUSZ Mariusz Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 7:11, 2:11) 2:2
5   A MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
W ZAJĄCZKOWSKI Rafał
ZAWADA Radosław
3:2 (10:12, 11:7, 8:11, 11:2, 11:8) 3:2
6   B KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
X KORNECKI Arkadiusz
ŁYŻWA Szymon
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 4:2
7   A KRUPA Albert X ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 5:2
8   B MAKOWSKI Tomasz W ZAWADA Radosław 2:3 (11:8, 11:13, 11:7, 9:11, 8:11) 5:3
9   D PUSZ Mariusz Y KORNECKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) 6:3
10   C WOJTASZEK Grzegorz Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 3:1 (11:6, 13:15, 11:5, 11:7) 7:3
11   A KRUPA Albert Y KORNECKI Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 8:3
12   C WOJTASZEK Grzegorz W ZAWADA Radosław 3:0 (11:6, 11:9, 17:15) 9:3
13   B MAKOWSKI Tomasz Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 3:2 (11:7, 5:11, 6:11, 11:8, 11:9) 10:3
2022-01-15 15:30 47 UKS Impuls Kłodzko - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:0
1   A PODYMA Karolina W POLAK Tomasz 3:0 (11:2, 13:11, 11:7) 1:0
2   B JAWORSKI Jakub X PAŁĘGA Mirosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 2:0
3   C KULAK Ryszard Y PASTERNAK Jacek 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:0
4   D DUBIK Mateusz Z ZAPAŁA Sławomir 3:0 (11:3, 11:1, 11:8) 4:0
5   A DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
W PASTERNAK Jacek
POLAK Tomasz
3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:5) 5:0
6   B KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
X PAŁĘGA Mirosław
ZAPAŁA Sławomir
3:0 (11:5, 11:6, 11:1) 6:0
7   A PODYMA Karolina X PAŁĘGA Mirosław 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 7:0
8   B JAWORSKI Jakub W POLAK Tomasz 3:1 (11:5, 6:11, 11:9, 11:5) 8:0
9   D DUBIK Mateusz Y PASTERNAK Jacek 3:0 (11:9, 11:3, 11:3) 9:0
10   C KULAK Ryszard Z ZAPAŁA Sławomir 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) 10:0
2022-01-15 14:00 48 UKS Ludwikowice II - UKS Ludwikowice I 2:10
1   A ROZUMKIEWICZ Leopold W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 0:1
2   B TYRKA Andrzej X SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C BRODACKI Sławomir Y KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 0:3
4   D MIŚKIEWICZ Krzysztof Z ZIELIŃSKI Daniel 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:9, 12:10) 1:3
5   A BRODACKI Sławomir
TYRKA Andrzej
W SKRZYPIEC Wiesław
JABŁOŃSKI Daniel
1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11) 1:4
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
X KWASZYŃSKI Daniel
ZIELIŃSKI Daniel
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 1:5
7   A ROZUMKIEWICZ Leopold X SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 1:6
8   B TYRKA Andrzej W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 1:7
9   D MIŚKIEWICZ Krzysztof Y KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 1:8
10   C BRODACKI Sławomir Z ZIELIŃSKI Daniel 3:2 (11:8, 7:11, 11:7, 8:11, 11:9) 2:8
11   A GRZEBIENIAK Grzegorz Y KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (3:11, 4:11, 2:11) 2:9
12   C BRODACKI Sławomir W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:10
2022-01-15 14:00 49 MKS Orzeł Wałbrzych - MLKS Sudety Międzylesie 4:10
1   A SEMPRYK Robert W BIELAK Sławomir 1:3 (1:11, 9:11, 11:5, 6:11) 0:1
2   B DUSZA Mirosław X NETER Oliwia 3:1 (11:3, 5:11, 11:6, 11:8) 1:1
3   C CHARCZUK Bogusław Y KWAŚNIK Artur 2:3 (11:6, 8:11, 7:11, 11:9, 6:11) 1:2
4   D DZIOBEK Krzysztof Z DYC Bolesław 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 4:11) 1:3
5   A DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
W BIELAK Sławomir
KWAŚNIK Artur
2:3 (11:8, 11:6, 10:12, 8:11, 8:11) 1:4
6   B CHARCZUK Bogusław
DZIOBEK Krzysztof
X DYC Bolesław
NETER Oliwia
3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:5, 11:8) 2:4
7   A SEMPRYK Robert X NETER Oliwia 3:0 (11:1, 11:4, 11:5) 3:4
8   B DUSZA Mirosław W BIELAK Sławomir 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 1:11) 3:5
9   D DZIOBEK Krzysztof Y KWAŚNIK Artur 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 3:6
10   C CHARCZUK Bogusław Z DYC Bolesław 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 3:7
11   A SEMPRYK Robert Y KWAŚNIK Artur 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) 3:8
12   C CHARCZUK Bogusław W BIELAK Sławomir 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:6) 4:8
13   B DUSZA Mirosław Z DYC Bolesław 1:3 (11:9, 14:16, 7:11, 12:14) 4:9
14   D DZIOBEK Krzysztof X NETER Oliwia 1:3 (10:12, 6:11, 11:7, 14:16) 4:10
2022-01-15 14:00 50 ULKS Ślęża Wiry II - ULKS Ślęża Wiry I 8:10
1   A PETRYKÓW Stanisław W PAWŁOWSKI Wiesław 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:5) 1:0
2   B KRZYWY Aleksander X PACHOLEC Marcin 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 10:12, 11:13) 1:1
3   C KRAJEWSKI Krzysztof Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (12:10, 7:11, 11:8, 8:11, 11:7) 2:1
4   D WOLAŃSKI Robert Z STODOLNY Sławomir 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) 2:2
5   A HAŁUSZKO Wiktoria
KRZYWY Aleksander
W PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
1:3 (11:9, 7:11, 10:12, 8:11) 2:3
6   B WOLAŃSKI Robert
KRAJEWSKI Krzysztof
X PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
2:3 (11:13, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) 2:4
7   A PETRYKÓW Stanisław X PACHOLEC Marcin 3:1 (12:10, 11:7, 8:11, 11:7) 3:4
8   B KRZYWY Aleksander W PAWŁOWSKI Wiesław 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 12:10) 4:4
9   D WOLAŃSKI Robert Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8) 5:4
10   C KRAJEWSKI Krzysztof Z STODOLNY Sławomir 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) 5:5
11   A PETRYKÓW Stanisław Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:8) 6:5
12   C KRAJEWSKI Krzysztof W PAWŁOWSKI Wiesław 3:2 (12:10, 12:10, 7:11, 8:11, 11:8) 7:5
13   B KRZYWY Aleksander Z STODOLNY Sławomir 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 4:11) 7:6
14   D HAŁUSZKO Wiktoria X PACHOLEC Marcin 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) 7:7
15   A PETRYKÓW Stanisław Z STAWOWCZYK Adam 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 12:10) 8:7
16   D HAŁUSZKO Wiktoria W PAWŁOWSKI Wiesław 1:3 (7:11, 8:11, 13:11, 6:11) 8:8
17   B KRZYWY Aleksander Y WOJEWÓDKA Małgorzata 2:3 (11:7, 10:12, 11:13, 11:8, 7:11) 8:9
18   C KRAJEWSKI Krzysztof X PACHOLEC Marcin 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 7:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18