IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-04 14:00 31 MKS Orzeł Wałbrzych - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
1   A ZAGAJEWSKI Stanisław W KRUPA Albert 3:0 (11:9, 11:6, 15:13) 1:0
2   B DUSZA Mirosław X MAKOWSKI Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 1:1
3   C DZIOBEK Michał Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:2
4   D GRABOWSKI Jarosław Z PUSZ Mariusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A GRABOWSKI Jarosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
W KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 13:11) 2:3
6   B DUSZA Mirosław
DZIOBEK Krzysztof
X MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 4:11) 2:4
7   A ZAGAJEWSKI Stanisław X MAKOWSKI Tomasz 3:2 (11:7, 9:11, 6:11, 11:2, 11:6) 3:4
8   B DUSZA Mirosław W KRUPA Albert 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D GRABOWSKI Jarosław Y WOJTASZEK Grzegorz 1:3 (11:2, 4:11, 6:11, 6:11) 3:6
10   C DZIOBEK Michał Z PUSZ Mariusz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 3:7
11   A ZAGAJEWSKI Stanisław Y WOJTASZEK Grzegorz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 3:11) 3:8
12   C DZIOBEK Michał W KRUPA Albert 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 4:11) 3:9
13   B DUSZA Mirosław Z PUSZ Mariusz 1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 9:11) 3:10
2021-12-04 14:00 32 ULKS Ślęża Wiry II - ZTS Ząbkowice Śląskie 1:10
1   A KRAJEWSKI Krzysztof W KWAŚNIK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 14:16) 0:1
2   B WOLAŃSKI Robert X PASTERNAK Jacek 2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 8:11, 7:11) 0:2
3   C PETRYKÓW Stanisław Y KUPCZAK Jacek 1:3 (6:11, 11:6, 10:12, 8:11) 0:3
4   D KRZYWY Aleksander Z GĄSIOR Krzysztof 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 0:4
5   A WOLAŃSKI Robert
KRZYWY Aleksander
W CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 0:5
6   B PETRYKÓW Stanisław
KRAJEWSKI Krzysztof
X PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 11:13) 0:6
7   A KRAJEWSKI Krzysztof X PASTERNAK Jacek 2:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:5, 9:11) 0:7
8   B WOLAŃSKI Robert W KWAŚNIK Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:8
9   D KRZYWY Aleksander Y KUPCZAK Jacek 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) 0:9
10   C PETRYKÓW Stanisław Z GĄSIOR Krzysztof 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 12:10) 1:9
11   A KRAJEWSKI Krzysztof Y KUPCZAK Jacek 2:3 (11:13, 10:12, 11:7, 11:8, 14:16) 1:10
2021-12-04 14:00 33 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice I 0:10
1   A STODOLNY Sławomir W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 6:11) 0:1
2   B PACHOLEC Marcin X CZARNECKI Leszek 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C WOJEWÓDKA Małgorzata Y SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D PAWŁOWSKI Wiesław Z JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:4
5   A PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 0:5
6   B PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
X SKRZYPIEC Wiesław
CZARNECKI Leszek
0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:6
7   A STODOLNY Sławomir X CZARNECKI Leszek 2:3 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 7:11) 0:7
8   B PACHOLEC Marcin W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 5:11) 0:8
9   D PAWŁOWSKI Wiesław Y SKRZYPIEC Wiesław 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 8:11) 0:9
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z JABŁOŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:10
2021-12-04 16:00 34 MLKS Sudety Międzylesie - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:5
1   A BIELAK Sławomir W BOREK Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 1:0
2   B KWAŚNIK Artur X KOPROWSKI Miłosz 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 2:0
3   C NETER Oliwia Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 3:0
4   D DYC Bolesław Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 0:3 (10:12, 1:11, 4:11) 3:1
5   A BIELAK Sławomir
KWAŚNIK Artur
W KOPROWSKI Miłosz
ŁYŻWA Szymon
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 4:1
6   B DYC Bolesław
NETER Oliwia
X BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:2
7   A BIELAK Sławomir X KOPROWSKI Miłosz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:2
8   B KWAŚNIK Artur W BOREK Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 6:2
9   D DYC Bolesław Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 7:2
10   C NETER Oliwia Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 7:11) 7:3
11   A BIELAK Sławomir Y ŁYŻWA Szymon 3:1 (11:8, 12:14, 11:5, 11:7) 8:3
12   C NETER Oliwia W BOREK Arkadiusz 1:3 (11:6, 7:11, 7:11, 8:11) 8:4
13   B KWAŚNIK Artur Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 4:11, 8:11) 8:5
14   D DYC Bolesław X KOPROWSKI Miłosz 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 9:5
15   A BIELAK Sławomir Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 14:12) 10:5
2021-12-04 14:00 35 UKS Ludwikowice II - UKS Impuls Kłodzko 0:10
1   A BRODACKI Sławomir W DUBIK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B ROZUMKIEWICZ Leopold X PODYMA Karolina 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 0:2
3   C MIŚKIEWICZ Krzysztof Y KWIATKOWSKI Konrad 2:3 (13:11, 7:11, 8:11, 11:5, 2:11) 0:3
4   D KACZUGA Tomasz Z JAWORSKI Jakub 0:3 (7:11, 1:11, 4:11) 0:4
5   A KACZUGA Tomasz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
W KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
0:3 (7:11, 1:11, 4:11) 0:5
6   B BRODACKI Sławomir
ROZUMKIEWICZ Leopold
X DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
0:3 (3:11, 9:11, 4:11) 0:6
7   A BRODACKI Sławomir X PODYMA Karolina 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 1:11) 0:7
8   B ROZUMKIEWICZ Leopold W DUBIK Mateusz 0:3 (3:11, 1:11, 4:11) 0:8
9   D KACZUGA Tomasz Y KWIATKOWSKI Konrad 0:3 (6:11, 11:13, 5:11) 0:9
10   C MIŚKIEWICZ Krzysztof Z JAWORSKI Jakub 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18