IV liga Wrocław
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 14:00 27 TKS Granit Strzelin II - KS Ajde Oleśnica I 10:6
1   A KORZYŃSKI Marek W URBANOWICZ Paweł 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:6) 1:0
2   B HUMELT Krzysztof X JANKOWSKI Mariusz 3:2 (8:11, 11:9, 5:11, 12:10, 11:7) 2:0
3   C BALD Andrzej Y LASKOWSKI Piotr 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:1
4   D KWIATEK Łukasz Z SZCZEPANIAK Adrian 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 3:1
5   A KORZYŃSKI Marek
KWIATEK Łukasz
W JANKOWSKI Mariusz
LASKOWSKI Piotr
2:3 (10:12, 15:13, 8:11, 11:3, 10:12) 3:2
6   B HUMELT Krzysztof
MARCZUK Marek
X SZCZEPANIAK Adrian
URBANOWICZ Paweł
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 3:3
7   A KORZYŃSKI Marek X JANKOWSKI Mariusz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:6) 4:3
8   B HUMELT Krzysztof W URBANOWICZ Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 5:3
9   D KWIATEK Łukasz Y LASKOWSKI Piotr 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) 6:3
10   C BALD Andrzej Z SZCZEPANIAK Adrian 1:3 (11:7, 5:11, 1:11, 9:11) 6:4
11   A KORZYŃSKI Marek Y LASKOWSKI Piotr 2:3 (11:8, 11:13, 10:12, 11:6, 10:12) 6:5
12   C BALD Andrzej W URBANOWICZ Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 6:6
13   B HUMELT Krzysztof Z SZCZEPANIAK Adrian 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:3) 7:6
14   D KWIATEK Łukasz X JANKOWSKI Mariusz 3:1 (13:11, 7:11, 11:9, 11:4) 8:6
15   A KORZYŃSKI Marek Z SZCZEPANIAK Adrian 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 9:6
16   D KWIATEK Łukasz W URBANOWICZ Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 10:6
2021-11-27 12:00 28 LZS Orion Branda Psary II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:8
1   A WOŁK Jędrzej W KOPACZYŃSKI Maciej 2:3 (4:11, 10:12, 13:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B GAWŁOWSKI Krzysztof X CWENAR Robert 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) 0:2
3   C WĄSICKI Jakub Y NIEWIADOMSKI Jarosław 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:9) 1:2
4   D STEPUCH Dominik Z PARSZEWSKI Paweł 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:2
5   A WĄSICKI Jakub
WOŁK Jędrzej
W PARSZEWSKI Paweł
NIEWIADOMSKI Jarosław
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) 3:2
6   B GAWŁOWSKI Krzysztof
STEPUCH Dominik
X CWENAR Robert
KOPACZYŃSKI Maciej
3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 11:9) 4:2
7   A WOŁK Jędrzej X CWENAR Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 5:2
8   B GAWŁOWSKI Krzysztof W KOPACZYŃSKI Maciej 3:1 (11:9, 5:11, 17:15, 11:8) 6:2
9   D STEPUCH Dominik Y NIEWIADOMSKI Jarosław 3:2 (9:11, 9:11, 15:13, 11:7, 11:8) 7:2
10   C WĄSICKI Jakub Z PARSZEWSKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 7:3
11   A WOŁK Jędrzej Y RAKOCZY Daniel 3:0 (11:4, 12:10, 11:3) 8:3
12   C WĄSICKI Jakub W KOPACZYŃSKI Maciej 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 10:12) 8:4
13   B GAWŁOWSKI Krzysztof Z PARSZEWSKI Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 2:11) 8:5
14   D STEPUCH Dominik X CWENAR Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 9:5
15   A WOŁK Jędrzej Z PARSZEWSKI Paweł 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 9:6
16   D STEPUCH Dominik W KOPACZYŃSKI Maciej 0:3 (9:11, 9:11, 0:0 krecz) 9:7
17   B GAWŁOWSKI Krzysztof Y RAKOCZY Daniel 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 9:11) 9:8
18   C WĄSICKI Jakub X CWENAR Robert 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:9) 10:8
2021-11-27 10:00 29 Hasta La Vista Wrocław - LZS Trzebnica 3:10
1   A STĘŻAŁA Robert W CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 5:11) 0:1
2   B MAMROŁ Paweł X KACA Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 16:14) 1:1
3   C SZULC Tomasz Y KUCHARSKI Marcin 3:1 (11:4, 6:11, 11:6, 11:6) 2:1
4   D PIESIAK Mateusz Z BIAŁEK Marek 0:3 (11:13, 9:11, 11:13) 2:2
5   A PIESIAK Mateusz
SZULC Tomasz
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
2:3 (11:8, 5:11, 3:11, 11:8, 2:11) 2:3
6   B MAMROŁ Paweł
STĘŻAŁA Robert
X BIAŁEK Marek
KACA Andrzej
2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 5:11) 2:4
7   A STĘŻAŁA Robert X KACA Andrzej 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8) 3:4
8   B MAMROŁ Paweł W CHABIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 3:5
9   D PIESIAK Mateusz Y SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 3:6
10   C SZULC Tomasz Z BIAŁEK Marek 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 3:7
11   A STĘŻAŁA Robert Y SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:6, 13:15, 11:13, 6:11) 3:8
12   C SZULC Tomasz W CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (11:4, 5:11, 7:11, 8:11) 3:9
13   B MAMROŁ Paweł Z BIAŁEK Marek 2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 9:11, 8:11) 3:10
2021-11-25 18:00 30 MKS Wolavia Wołów II - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie II 10:6
1   A WOJTYŁA Damian W MYŚLIWIEC Dariusz 3:1 (11:8, 5:11, 11:4, 11:4) 1:0
2   B HOŁODNIUK Paulina X CUBER Mariusz 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 5:11) 1:1
3   C WOJCIECHOWSKA Aleksandra Y MIŚ Robert 3:0 (12:10, 11:6, 13:11) 2:1
4   D ULATOWSKI Wiktor Z WOŹNY Zbigniew 3:1 (11:8, 11:5, 3:11, 11:6) 3:1
5   A HOŁODNIUK Paulina
WOJCIECHOWSKA Aleksandra
W CUBER Mariusz
WOŹNY Zbigniew
0:3 (4:11, 13:15, 7:11) 3:2
6   B ULATOWSKA Anna
WOJTYŁA Damian
X MIŚ Robert
MYŚLIWIEC Dariusz
2:3 (11:6, 11:8, 8:11, 6:11, 9:11) 3:3
7   A WOJTYŁA Damian X CUBER Mariusz 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 13:11) 4:3
8   B SKAWIŃSKA Nikola W MYŚLIWIEC Dariusz 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 3:11) 4:4
9   D ULATOWSKI Wiktor Y MIŚ Robert 3:2 (6:11, 9:11, 11:8, 11:5, 12:10) 5:4
10   C WOJCIECHOWSKA Aleksandra Z WOŹNY Zbigniew 1:3 (11:5, 10:12, 12:14, 7:11) 5:5
11   A WOJTYŁA Damian Y MIŚ Robert 3:1 (11:3, 11:7, 11:13, 11:8) 6:5
12   C WOJCIECHOWSKA Aleksandra W MYŚLIWIEC Dariusz 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:8) 7:5
13   B SKAWIŃSKA Nikola Z WOŹNY Zbigniew 2:3 (11:5, 3:11, 9:11, 14:12, 4:11) 7:6
14   D ULATOWSKI Wiktor X CUBER Mariusz 3:2 (13:11, 7:11, 9:11, 11:2, 11:7) 8:6
15   A WOJTYŁA Damian Z WOŹNY Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 9:6
16   D ULATOWSKI Wiktor W MYŚLIWIEC Dariusz 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 11:9) 10:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18