LZS Tęcza Pisarzowice (M)
Klub: LZS Tęcza Pisarzowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
55-330 Pisarzowice, ul. Szkolna 3
Sprzęt: Donic, San-Ei, Polsport
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Szumera Bartłomiej (tel. 722 385 908)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRb 1/1 2021-10-09 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Odra Głoska II 10:6🏓 ⇑
2 5WRb 1/2 2021-10-23 12:00 UKSTS Kiełczów III - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5🏓 ⇓
3 5WRb 1/3 2021-10-30 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS Lider Milicz 9:9🏓 ⇔
4 5WRb 1/4 2021-11-06 12:00 ULKS ŻOK Żmigród - LZS Tęcza Pisarzowice 10:2🏓 ⇓
5 5WRb 1/5 2021-11-23 19:00 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:4🏓 ⇑
6 5WRb 1/6 2021-11-27 12:00 UKSTS Kiełczów II - LZS Tęcza Pisarzowice 6:10🏓 ⇑
7 5WRb 1/7 2021-12-04 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Trzebnica II 10:0🏓 ⇑
8 5WRb 1/8 2021-12-11 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 3:10🏓 ⇓
9 5WRb 1/9 2021-12-18 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Tęcza Pisarzowice 6:10🏓 ⇑
10 5WRb 2/10 2022-01-15 12:00 LKS Odra Głoska II - LZS Tęcza Pisarzowice 4:10🏓 ⇑
11 5WRb 2/11 2022-01-22 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów III 1:10🏓 ⇓
12 5WRb 2/12 2022-02-19 12:00 UKS Lider Milicz - LZS Tęcza Pisarzowice 10:3🏓 ⇓
13 5WRb 2/13 2022-02-26 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - ULKS ŻOK Żmigród 0:10 WO ⇓
14 5WRb 2/14 2022-03-12 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 1:10🏓 ⇓
15 5WRb 2/15 2022-03-26 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów II 10:3🏓 ⇑
16 5WRb 2/16 2022-04-09 12:00 LZS Trzebnica II - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10🏓 ⇑
17 5WRb 2/17 2022-04-23 12:00 LZS Sady Wierzchowice - LZS Tęcza Pisarzowice 10:0 WO ⇓
18 5WRb 2/18 2022-05-14 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) LKS Odra Głoska II 1,5 2,5 3,0 2,5     0,5 10
2 (W) UKSTS Kiełczów III 1,5   2,0 1,0 0,0   0,5 5
3 (D) UKS Lider Milicz 2,5 2,0 2,0 2,0 0,0   0,5 9
4 (W) ULKS ŻOK Żmigród 1,0 1,0 0,0 0,0 0,0   0,0 2
5 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny 2,5   2,5   2,5   2,5 10
6 (W) UKSTS Kiełczów II 3,5 3,5 2,0     1,0   10
7 (D) LZS Trzebnica II 1,5 1,5 2,0 1,0 2,5   1,5 10
8 (D) LZS Sady Wierzchowice 0,5 1,0 1,0 0,0 0,0   0,5 3
9 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 3,5   3,5 2,5 0,5     10
10 (W) LKS Odra Głoska II 3,5 1,5 2,5   1,0   1,5 10
11 (D) UKSTS Kiełczów III 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 1
12 (W) UKS Lider Milicz       1,0 1,0 0,0 1,0 3
13 (D) ULKS ŻOK Żmigród               0
14 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny 0,0     0,0 0,0   1,0 1
15 (D) UKSTS Kiełczów II 3,5       2,5 1,5 2,5 10
16 (W) LZS Trzebnica II 3,5   3,5   3,0 0,0   10
17 (W) LZS Sady Wierzchowice               0
18 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 3,5     3,5 2,5   0,5 10
Razem 33,0 13,0 24,0 13,5 15,5 2,5 12,5 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KONOPNICKI Robert 1974 M 9170 16.09.2021 879
2 MROCZKO Paweł 1968 M 9171 16.09.2021 880
3 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995 M 9172 16.09.2021 881
4 PYTA Leszek 1975 M 9173 16.09.2021 882
5 SZUMERA Bartłomiej 2000 M 9174 16.09.2021 883
6 SZUMERA Ryszard 1966 M 9175 16.09.2021 884
7 ZADKA Krzysztof 1974 M 9176 16.09.2021 885