V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-18 18:00 51 MKS Rokita Brzeg Dolny - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
1   A ŁOPATECKI Damian W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:1
2   B WITIAK Bogdan X GORDZICZ Damian 3:0 (11:1, 11:8, 12:10) 1:1
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (8:11, 16:14, 11:6, 11:8) 2:1
4   D CHRĄCHOL Marika Z KUPCZYK Michał 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 2:3
6   B ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
X KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 2:4
7   A ŁOPATECKI Damian X GORDZICZ Damian 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) 3:4
8   B WITIAK Bogdan W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:5
9   D CHRĄCHOL Marika Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 3:6
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z KUPCZYK Michał 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 8:11) 3:7
11   A ŁOPATECKI Damian Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:8
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 3:9
13   B WITIAK Bogdan Z KUPCZYK Michał 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 3:10
2022-01-22 12:00 52 UKSTS Kiełczów II - UKS Lider Milicz 1:10
1   A KIRYCZYŃSKI Piotr W GENDERA Rafał 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B KORBA Paweł X KUCHARSKI Franciszek 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 0:2
3   C GOŹDZIASZEK Andrzej Y SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D HEŁMECKI Michał Z NAWROT Mikołaj 0:3 (1:11, 5:11, 1:11) 0:4
5   A KIRYCZYŃSKI Piotr
KORBA Paweł
W GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
1:3 (6:11, 7:11, 14:12, 6:11) 0:5
6   B GOŹDZIASZEK Andrzej
HEŁMECKI Michał
X SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
0:3 (7:11, 12:14, 9:11) 0:6
7   A KIRYCZYŃSKI Piotr X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 1:6
8   B KORBA Paweł W GENDERA Rafał 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) 1:7
9   D HEŁMECKI Michał Y SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (4:11, 2:11, 10:12) 1:8
10   C GOŹDZIASZEK Andrzej Z NAWROT Mikołaj 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 1:9
11   A KIRYCZYŃSKI Piotr Y SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (6:11, 9:11, 11:13) 1:10
2022-01-22 16:00 53 LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów III 1:10
1   A MROCZKO Paweł W ŚLIWA Mateusz 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B PYTA Leszek X RYDZ Paulina 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:4, 5:11) 0:2
3   C KONOPNICKI Robert Y PRAŻMO Bartosz 1:3 (11:7, 8:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D ODRZYWOLSKI Przemysław Z MRÓZ Tomasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 16:18) 0:4
5   A MROCZKO Paweł
ODRZYWOLSKI Przemysław
W RYDZ Paulina
ŚLIWA Mateusz
1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 8:11) 0:5
6   B KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
X MRÓZ Tomasz
PRAŻMO Bartosz
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:6
7   A SZUMERA Bartłomiej X RYDZ Paulina 0:3 (7:11, 5:11, 10:12) 0:7
8   B PYTA Leszek W ŚLIWA Mateusz 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 8:11) 0:8
9   D ODRZYWOLSKI Przemysław Y PRAŻMO Bartosz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:9
10   C KONOPNICKI Robert Z MRÓZ Tomasz 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:5, 11:8) 1:9
11   A SZUMERA Bartłomiej Y PRAŻMO Bartosz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:10
2022-01-25 18:00 54 LZS Sady Wierzchowice - LKS Odra Głoska II 10:1
1   A JASIĘGA Zdzisław W RYCZAN Tadeusz 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B JAWORSKI Arkadiusz X JANKOWIAK Piotr 3:0 (15:13, 11:8, 11:7) 2:0
3   C KOŁODZIEJ Józef Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 3:0
4   D WARZYŃSKI Roman Z SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:9, 11:8) 4:0
5   A WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 5:0
6   B KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:7) 6:0
7   A JASIĘGA Zdzisław X JANKOWIAK Piotr 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) 6:1
8   B JAWORSKI Arkadiusz W RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 7:1
9   D WARZYŃSKI Roman Y DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:5) 8:1
10   C KOŁODZIEJ Józef Z SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 9:1
11   A JASIĘGA Zdzisław Y DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 12:10) 10:1
2022-01-22 12:00 55 LZS Trzebnica II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 2:10
1   A WOŹNIAK Sławomir W KOZERSKI Michał 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 6:11) 0:1
2   B ANIOŁEK Mirosław X WÓJCIK Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 1:1
3   C KUCHARSKI Marcin Y PIRÓG Grzegorz 1:3 (7:11, 10:12, 13:11, 2:11) 1:2
4   D STAWISKI Wojciech Z KOZERSKI Mariusz 3:2 (9:11, 9:11, 11:1, 11:4, 11:7) 2:2
5   A WOŹNIAK Sławomir
STAWISKI Wojciech
W KOZERSKI Michał
PIRÓG Grzegorz
2:3 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 14:16) 2:3
6   B ANIOŁEK Mirosław
KUCHARSKI Marcin
X KOZERSKI Mariusz
WÓJCIK Tomasz
1:3 (14:12, 8:11, 9:11, 9:11) 2:4
7   A WOŹNIAK Sławomir X WÓJCIK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B ANIOŁEK Mirosław W KOZERSKI Michał 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 9:11) 2:6
9   D STAWISKI Wojciech Y PIRÓG Grzegorz 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) 2:7
10   C KUCHARSKI Marcin Z KOZERSKI Mariusz 0:3 (2:11, 10:12, 16:18) 2:8
11   A KARYŚ Krzysztof Y PIRÓG Grzegorz 0:3 (7:11, 13:15, 10:12) 2:9
12   C KUCHARSKI Marcin W KOZERSKI Michał 1:3 (7:11, 11:4, 5:11, 10:12) 2:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18