V liga Wrocław B
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 NAWROT Mikołaj (UKS Lider Milicz) 54 48 6 152:38 88,89
2 PRZYBYLSKI Krzysztof (ULKS ŻOK Żmigród) 51 45 6 140:31 88,24
3 KOŁODZIEJ Józef (LZS Sady Wierzchowice) 50 42 8 131:44 84,00
4 ŚLIWA Mateusz (UKSTS Kiełczów III) 43 40 3 122:23 93,02
5 GENDERA Rafał (UKS Lider Milicz) 38 37 1 113:15 97,37
6 PRAŻMO Bartosz (UKSTS Kiełczów III) 39 36 3 113:20 92,31
7 KUPCZYK Michał (ULKS ŻOK Żmigród) 41 33 8 105:38 80,49
8 CHORZĘPA Paweł (ULKS ŻOK Żmigród) 52 32 20 119:84 61,54
9 URBANIAK Andrzej (UKSTS Kiełczów III) 41 31 10 100:50 75,61
10 ŁOPATECKI Damian (MKS Rokita Brzeg Dolny) 40 30 10 99:56 75,00
11 ŻYŁA Tomasz (UKSTS Kiełczów II) 40 29 11 98:55 72,50
12 KONOPNICKI Robert (LZS Tęcza Pisarzowice) 42 29 13 99:60 69,05
13 JANKOWIAK Piotr (LKS Odra Głoska II) 52 29 23 101:91 55,77
14 JASIĘGA Zdzisław (LZS Sady Wierzchowice) 47 26 21 103:79 55,32
15 SZYMKOWIAK Brajan (UKS Lider Milicz) 48 26 22 91:84 54,17
16 RYDZ Paulina (UKSTS Kiełczów III) 29 25 4 77:26 86,21
17 JAWORSKI Arkadiusz (LZS Sady Wierzchowice) 46 23 23 86:86 50,00
18 DOMAGAŁA Tomasz (LKS Odra Głoska II) 58 23 35 96:130 39,66
19 ODRZYWOLSKI Przemysław (LZS Tęcza Pisarzowice) 35 22 13 80:61 62,86
20 KOZERSKI Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 22 29 89:109 43,14
21 SZARZYŃSKI Tomasz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 53 22 31 82:115 41,51
22 KOZERSKI Mariusz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 19 32 74:105 37,25
23 KIRYCZYŃSKI Piotr (UKSTS Kiełczów II) 38 18 20 72:75 47,37
24 RYCZAN Tadeusz (LKS Odra Głoska II) 52 18 34 80:117 34,62
25 MRÓZ Tomasz (UKSTS Kiełczów III) 26 17 9 59:39 65,38
26 WARZYŃSKI Roman (LZS Sady Wierzchowice) 32 17 15 59:58 53,13
27 KWIATKOWSKA Elżbieta (MKS Rokita Brzeg Dolny) 16 16 0 48:2 100,00
28 GROBELAK Mariusz (UKSTS Kiełczów II) 32 16 16 56:60 50,00
29 PYTA Leszek (LZS Tęcza Pisarzowice) 30 15 15 58:55 50,00
30 WÓJCIK Tomasz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 43 15 28 68:93 34,88
31 SZUMERA Bartłomiej (LZS Tęcza Pisarzowice) 36 14 22 59:75 38,89
32 SKRZESZEWSKI Adrian (LKS Odra Głoska II) 49 13 36 68:118 26,53
33 GORDZICZ Damian (ULKS ŻOK Żmigród) 26 12 14 44:53 46,15
34 KUCHARSKI Franciszek (UKS Lider Milicz) 47 12 35 52:114 25,53
35 SOBKOWIAK Tomasz (LZS Trzebnica II) 11 11 0 33:11 100,00
36 KOMOROWSKI Paweł (UKSTS Kiełczów II) 12 11 1 35:8 91,67
37 MROCZKO Paweł (LZS Tęcza Pisarzowice) 20 11 9 41:39 55,00
38 ANIOŁEK Mirosław (LZS Trzebnica II) 44 11 33 60:103 25,00
39 KOT Dominik (MKS Rokita Brzeg Dolny) 11 10 1 32:10 90,91
40 WITIAK Bogdan (MKS Rokita Brzeg Dolny) 37 10 27 41:89 27,03
41 DERLATKO Bartłomiej (ULKS ŻOK Żmigród) 16 9 7 34:26 56,25
42 PIRÓG Grzegorz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 17 9 8 32:31 52,94
43 ZADKA Krzysztof (LZS Tęcza Pisarzowice) 23 9 14 43:49 39,13
44 KUCHARSKI Marcin (LZS Trzebnica II) 46 9 37 44:119 19,57
45 KOMARNICKI Edward (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 30 8 22 32:73 26,67
46 CHORZĘPA Jan (ULKS ŻOK Żmigród) 21 7 14 32:48 33,33
47 GOŹDZIASZEK Andrzej (UKSTS Kiełczów II) 55 7 48 48:147 12,73
48 KOWALSKA Lena (UKS Lider Milicz) 20 6 14 25:47 30,00
49 WOŹNIAK Sławomir (LZS Trzebnica II) 10 5 5 19:17 50,00
50 JARZĄBEK Michał (LKS Odra Głoska II) 11 5 6 19:23 45,45
51 STAWISKI Wojciech (LZS Trzebnica II) 12 5 7 23:26 41,67
52 PILIP Maciej (LZS Trzebnica II) 38 5 33 25:106 13,16
53 BIAŁEK Marek (LZS Trzebnica II) 4 4 0 12:1 100,00
54 CHABIŃSKI Andrzej (LZS Trzebnica II) 5 4 1 12:6 80,00
55 KOT Zbigniew (MKS Rokita Brzeg Dolny) 5 4 1 13:8 80,00
56 KIRYCZYŃSKI Marcin (UKSTS Kiełczów II) 10 4 6 18:20 40,00
57 SZARZYŃSKI Eugeniusz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 28 4 24 22:78 14,29
58 PARSZEWSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 3 3 0 9:0 100,00
59 SIELSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 4 3 1 10:5 75,00
60 TREMBECKI Jan (LZS Sady Wierzchowice) 4 2 2 7:6 50,00
61 SZUMERA Ryszard (LZS Tęcza Pisarzowice) 14 2 12 12:39 14,29
62 KORBA Paweł (UKSTS Kiełczów II) 27 2 25 18:79 7,41
63 JEŻ Władysław (MKS Rokita Brzeg Dolny) 27 2 25 16:78 7,41
64 PIASECZNY Grzegorz (LZS Sady Wierzchowice) 5 1 4 5:12 20,00
65 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 8 1 7 5:23 12,50
66 HEŁMECKI Michał (UKSTS Kiełczów II) 8 1 7 3:23 12,50
67 PRZYBYLSKI Karol (ULKS ŻOK Żmigród) 9 1 8 8:26 11,11
68 KARYŚ Krzysztof (LZS Trzebnica II) 31 1 30 13:91 3,23
69 ZAKRZEWSKI Leszek (LZS Sady Wierzchowice) 6 0 6 2:18 0,00
70 DZIUBA Kamil (UKS Lider Milicz) 4 0 4 1:12 0,00
71 TOMCZAK Jacek (LKS Odra Głoska II) 6 0 6 1:18 0,00
72 SOWA Sebastian (MKS Rokita Brzeg Dolny) 2 0 2 0:6 0,00
73 CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny) 2 0 2 0:6 0,00
74 OSTROWSKI Rafał (LZS Trzebnica II) 2 0 2 0:6 0,00
75 WALEŃSKI Michał (UKS Lider Milicz) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 GENDERA Rafał (UKS Lider Milicz) 38 37 1 113:15 97,37
2 ŚLIWA Mateusz (UKSTS Kiełczów III) 43 40 3 122:23 93,02
3 PRAŻMO Bartosz (UKSTS Kiełczów III) 39 36 3 113:20 92,31
4 NAWROT Mikołaj (UKS Lider Milicz) 54 48 6 152:38 88,89
5 PRZYBYLSKI Krzysztof (ULKS ŻOK Żmigród) 51 45 6 140:31 88,24
6 RYDZ Paulina (UKSTS Kiełczów III) 29 25 4 77:26 86,21
7 KOŁODZIEJ Józef (LZS Sady Wierzchowice) 50 42 8 131:44 84,00
8 KUPCZYK Michał (ULKS ŻOK Żmigród) 41 33 8 105:38 80,49
9 URBANIAK Andrzej (UKSTS Kiełczów III) 41 31 10 100:50 75,61
10 ŁOPATECKI Damian (MKS Rokita Brzeg Dolny) 40 30 10 99:56 75,00
11 ŻYŁA Tomasz (UKSTS Kiełczów II) 40 29 11 98:55 72,50
12 KONOPNICKI Robert (LZS Tęcza Pisarzowice) 42 29 13 99:60 69,05
13 MRÓZ Tomasz (UKSTS Kiełczów III) 26 17 9 59:39 65,38
14 ODRZYWOLSKI Przemysław (LZS Tęcza Pisarzowice) 35 22 13 80:61 62,86
15 CHORZĘPA Paweł (ULKS ŻOK Żmigród) 52 32 20 119:84 61,54
16 JANKOWIAK Piotr (LKS Odra Głoska II) 52 29 23 101:91 55,77
17 JASIĘGA Zdzisław (LZS Sady Wierzchowice) 47 26 21 103:79 55,32
18 SZYMKOWIAK Brajan (UKS Lider Milicz) 48 26 22 91:84 54,17
19 WARZYŃSKI Roman (LZS Sady Wierzchowice) 32 17 15 59:58 53,13
20 PYTA Leszek (LZS Tęcza Pisarzowice) 30 15 15 58:55 50,00
21 JAWORSKI Arkadiusz (LZS Sady Wierzchowice) 46 23 23 86:86 50,00
22 GROBELAK Mariusz (UKSTS Kiełczów II) 32 16 16 56:60 50,00
23 KIRYCZYŃSKI Piotr (UKSTS Kiełczów II) 38 18 20 72:75 47,37
24 GORDZICZ Damian (ULKS ŻOK Żmigród) 26 12 14 44:53 46,15
25 KOZERSKI Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 22 29 89:109 43,14
26 SZARZYŃSKI Tomasz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 53 22 31 82:115 41,51
27 DOMAGAŁA Tomasz (LKS Odra Głoska II) 58 23 35 96:130 39,66
28 ZADKA Krzysztof (LZS Tęcza Pisarzowice) 23 9 14 43:49 39,13
29 SZUMERA Bartłomiej (LZS Tęcza Pisarzowice) 36 14 22 59:75 38,89
30 KOZERSKI Mariusz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 19 32 74:105 37,25
31 WÓJCIK Tomasz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 43 15 28 68:93 34,88
32 RYCZAN Tadeusz (LKS Odra Głoska II) 52 18 34 80:117 34,62
33 WITIAK Bogdan (MKS Rokita Brzeg Dolny) 37 10 27 41:89 27,03
34 KOMARNICKI Edward (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 30 8 22 32:73 26,67
35 SKRZESZEWSKI Adrian (LKS Odra Głoska II) 49 13 36 68:118 26,53
36 KUCHARSKI Franciszek (UKS Lider Milicz) 47 12 35 52:114 25,53
37 ANIOŁEK Mirosław (LZS Trzebnica II) 44 11 33 60:103 25,00
38 KUCHARSKI Marcin (LZS Trzebnica II) 46 9 37 44:119 19,57
39 SZARZYŃSKI Eugeniusz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 28 4 24 22:78 14,29
40 PILIP Maciej (LZS Trzebnica II) 38 5 33 25:106 13,16
41 GOŹDZIASZEK Andrzej (UKSTS Kiełczów II) 55 7 48 48:147 12,73
42 KORBA Paweł (UKSTS Kiełczów II) 27 2 25 18:79 7,41
43 JEŻ Władysław (MKS Rokita Brzeg Dolny) 27 2 25 16:78 7,41
44 KARYŚ Krzysztof (LZS Trzebnica II) 31 1 30 13:91 3,23
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KUPCZYK Michał / PRZYBYLSKI Krzysztof
(ULKS ŻOK Żmigród)
12 12 0 36:8 100,00
2 GENDERA Rafał / NAWROT Mikołaj
(UKS Lider Milicz)
13 13 0 39:9 100,00
3 PRAŻMO Bartosz / ŚLIWA Mateusz
(UKSTS Kiełczów III)
7 6 1 20:5 85,71
4 MRÓZ Tomasz / PRAŻMO Bartosz
(UKSTS Kiełczów III)
7 6 1 18:7 85,71
5 KONOPNICKI Robert / ZADKA Krzysztof
(LZS Tęcza Pisarzowice)
11 9 2 28:16 81,82
6 RYDZ Paulina / URBANIAK Andrzej
(UKSTS Kiełczów III)
10 8 2 25:10 80,00
7 CHORZĘPA Paweł / GORDZICZ Damian
(ULKS ŻOK Żmigród)
10 8 2 24:13 80,00
8 KOŁODZIEJ Józef / JASIĘGA Zdzisław
(LZS Sady Wierzchowice)
16 12 4 43:18 75,00
9 SZYMKOWIAK Brajan / KUCHARSKI Franciszek
(UKS Lider Milicz)
13 9 4 28:20 69,23
10 WARZYŃSKI Roman / JAWORSKI Arkadiusz
(LZS Sady Wierzchowice)
11 7 4 27:14 63,64
11 ŻYŁA Tomasz / GROBELAK Mariusz
(UKSTS Kiełczów II)
7 4 3 13:12 57,14
12 KIRYCZYŃSKI Piotr / KORBA Paweł
(UKSTS Kiełczów II)
6 3 3 11:14 50,00
13 RYCZAN Tadeusz / JANKOWIAK Piotr
(LKS Odra Głoska II)
11 4 7 18:23 36,36
14 SZARZYŃSKI Eugeniusz / WITIAK Bogdan
(MKS Rokita Brzeg Dolny)
11 4 7 19:27 36,36
15 KOZERSKI Michał / KOZERSKI Mariusz
(UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II)
10 3 7 13:24 30,00
16 DOMAGAŁA Tomasz / SKRZESZEWSKI Adrian
(LKS Odra Głoska II)
12 2 10 11:33 16,67
17 ŁOPATECKI Damian / SZARZYŃSKI Tomasz
(MKS Rokita Brzeg Dolny)
7 1 6 8:20 14,29
18 KARYŚ Krzysztof / KUCHARSKI Marcin
(LZS Trzebnica II)
9 1 8 3:24 11,11
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 NAWROT Mikołaj (UKS Lider Milicz) 54 48 6 17 15 2 55,5
2 PRZYBYLSKI Krzysztof (ULKS ŻOK Żmigród) 51 45 6 17 16 1 53,0
3 KOŁODZIEJ Józef (LZS Sady Wierzchowice) 50 42 8 16 12 4 48,0
4 ŚLIWA Mateusz (UKSTS Kiełczów III) 43 40 3 17 15 2 47,5
5 GENDERA Rafał (UKS Lider Milicz) 38 37 1 14 14 0 44,0
6 PRAŻMO Bartosz (UKSTS Kiełczów III) 39 36 3 15 13 2 42,5
7 KUPCZYK Michał (ULKS ŻOK Żmigród) 41 33 8 14 12 2 39,0
8 CHORZĘPA Paweł (ULKS ŻOK Żmigród) 52 32 20 17 11 6 37,5
9 URBANIAK Andrzej (UKSTS Kiełczów III) 41 31 10 16 12 4 37,0
10 KONOPNICKI Robert (LZS Tęcza Pisarzowice) 42 29 13 16 13 3 35,5
11 ŁOPATECKI Damian (MKS Rokita Brzeg Dolny) 40 30 10 12 4 8 32,0
12 ŻYŁA Tomasz (UKSTS Kiełczów II) 40 29 11 12 6 6 32,0
13 JASIĘGA Zdzisław (LZS Sady Wierzchowice) 47 26 21 17 12 5 32,0
14 JANKOWIAK Piotr (LKS Odra Głoska II) 52 29 23 15 4 11 31,0
15 SZYMKOWIAK Brajan (UKS Lider Milicz) 48 26 22 15 10 5 31,0
16 RYDZ Paulina (UKSTS Kiełczów III) 29 25 4 13 11 2 30,5
17 JAWORSKI Arkadiusz (LZS Sady Wierzchowice) 46 23 23 15 9 6 27,5
18 KOZERSKI Michał (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 22 29 18 5 13 24,5
19 DOMAGAŁA Tomasz (LKS Odra Głoska II) 58 23 35 18 3 15 24,5
20 ODRZYWOLSKI Przemysław (LZS Tęcza Pisarzowice) 35 22 13 7 4 3 24,0
21 SZARZYŃSKI Tomasz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 53 22 31 15 2 13 23,0
22 MRÓZ Tomasz (UKSTS Kiełczów III) 26 17 9 11 9 2 21,5
23 KOZERSKI Mariusz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 51 19 32 18 5 13 21,5
24 KIRYCZYŃSKI Piotr (UKSTS Kiełczów II) 38 18 20 12 6 6 21,0
25 WARZYŃSKI Roman (LZS Sady Wierzchowice) 32 17 15 12 7 5 20,5
26 RYCZAN Tadeusz (LKS Odra Głoska II) 52 18 34 18 5 13 20,5
27 GROBELAK Mariusz (UKSTS Kiełczów II) 32 16 16 11 6 5 19,0
28 KWIATKOWSKA Elżbieta (MKS Rokita Brzeg Dolny) 16 16 0 5 4 1 18,0
29 KUCHARSKI Franciszek (UKS Lider Milicz) 47 12 35 18 11 7 17,5
30 PYTA Leszek (LZS Tęcza Pisarzowice) 30 15 15 8 4 4 17,0
31 SZUMERA Bartłomiej (LZS Tęcza Pisarzowice) 36 14 22 11 6 5 17,0
32 WÓJCIK Tomasz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 43 15 28 14 3 11 16,5
33 GORDZICZ Damian (ULKS ŻOK Żmigród) 26 12 14 10 8 2 16,0
34 ZADKA Krzysztof (LZS Tęcza Pisarzowice) 23 9 14 14 10 4 14,0
35 SKRZESZEWSKI Adrian (LKS Odra Głoska II) 49 13 36 16 2 14 14,0
36 MROCZKO Paweł (LZS Tęcza Pisarzowice) 20 11 9 8 4 4 13,0
37 ANIOŁEK Mirosław (LZS Trzebnica II) 44 11 33 14 4 10 13,0
38 SOBKOWIAK Tomasz (LZS Trzebnica II) 11 11 0 3 3 0 12,5
39 KOMOROWSKI Paweł (UKSTS Kiełczów II) 12 11 1 3 2 1 12,0
40 WITIAK Bogdan (MKS Rokita Brzeg Dolny) 37 10 27 13 4 9 12,0
41 KOT Dominik (MKS Rokita Brzeg Dolny) 11 10 1 4 3 1 11,5
42 DERLATKO Bartłomiej (ULKS ŻOK Żmigród) 16 9 7 5 4 1 11,0
43 KUCHARSKI Marcin (LZS Trzebnica II) 46 9 37 16 3 13 10,5
44 GOŹDZIASZEK Andrzej (UKSTS Kiełczów II) 55 7 48 17 6 11 10,0
45 PIRÓG Grzegorz (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 17 9 8 6 1 5 9,5
46 KOMARNICKI Edward (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 30 8 22 12 2 10 9,0
47 CHORZĘPA Jan (ULKS ŻOK Żmigród) 21 7 14 5 0 5 7,0
48 PILIP Maciej (LZS Trzebnica II) 38 5 33 12 4 8 7,0
49 WOŹNIAK Sławomir (LZS Trzebnica II) 10 5 5 3 2 1 6,0
50 STAWISKI Wojciech (LZS Trzebnica II) 12 5 7 4 2 2 6,0
51 KOWALSKA Lena (UKS Lider Milicz) 20 6 14 5 0 5 6,0
52 SZARZYŃSKI Eugeniusz (MKS Rokita Brzeg Dolny) 28 4 24 13 4 9 6,0
53 CHABIŃSKI Andrzej (LZS Trzebnica II) 5 4 1 2 2 0 5,0
54 JARZĄBEK Michał (LKS Odra Głoska II) 11 5 6 3 0 3 5,0
55 BIAŁEK Marek (LZS Trzebnica II) 4 4 0 1 1 0 4,5
56 KOT Zbigniew (MKS Rokita Brzeg Dolny) 5 4 1 2 1 1 4,5
57 KIRYCZYŃSKI Marcin (UKSTS Kiełczów II) 10 4 6 4 1 3 4,5
58 PARSZEWSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 3 3 0 1 1 0 3,5
59 SIELSKI Paweł (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 4 3 1 1 1 0 3,5
60 KORBA Paweł (UKSTS Kiełczów II) 27 2 25 10 3 7 3,5
61 SZUMERA Ryszard (LZS Tęcza Pisarzowice) 14 2 12 4 1 3 2,5
62 KARYŚ Krzysztof (LZS Trzebnica II) 31 1 30 14 3 11 2,5
63 TREMBECKI Jan (LZS Sady Wierzchowice) 4 2 2 2 0 2 2,0
64 JEŻ Władysław (MKS Rokita Brzeg Dolny) 27 2 25 7 0 7 2,0
65 PIASECZNY Grzegorz (LZS Sady Wierzchowice) 5 1 4 2 1 1 1,5
66 PRZYBYLSKI Karol (ULKS ŻOK Żmigród) 9 1 8 4 1 3 1,5
67 RAKOCZY Jacek (UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II) 8 1 7 2 0 2 1,0
68 HEŁMECKI Michał (UKSTS Kiełczów II) 8 1 7 3 0 3 1,0
69 ZAKRZEWSKI Leszek (LZS Sady Wierzchowice) 6 0 6 4 1 3 0,5
70 DZIUBA Kamil (UKS Lider Milicz) 4 0 4 1 0 1 0,0
71 WALEŃSKI Michał (UKS Lider Milicz) 2 0 2 0 0 0 0,0
72 CHRĄCHOL Marika (MKS Rokita Brzeg Dolny) 2 0 2 0 0 0 0,0
73 SOWA Sebastian (MKS Rokita Brzeg Dolny) 2 0 2 1 0 1 0,0
74 TOMCZAK Jacek (LKS Odra Głoska II) 6 0 6 2 0 2 0,0
75 OSTROWSKI Rafał (LZS Trzebnica II) 2 0 2 1 0 1 0,0