UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II (M)
Klub: UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Kąty Wrocławskie, ul. Zwycięstwa 27
Sprzęt: Tibhar ***/ Tibhar NG+, Donic (4) Andro (2) Tinhar (2)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Kłusek (tel. 609 922 952)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRb 1/1 2021-10-09 16:00 LZS Sady Wierzchowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:2🏓 ⇓
2 5WRb 1/2 2021-10-23 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Trzebnica II 10:1🏓 ⇑
3 5WRb 1/3 2021-10-30 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LKS Odra Głoska II 9:9🏓 ⇔
4 5WRb 1/4 2021-11-06 12:00 UKSTS Kiełczów III - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:0🏓 ⇓
5 5WRb 1/5 2021-11-20 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - UKS Lider Milicz 2:10🏓 ⇓
6 5WRb 1/6 2021-11-27 09:00 ULKS ŻOK Żmigród - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:2🏓 ⇓
7 5WRb 1/7 2021-12-04 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:7🏓 ⇑
8 5WRb 1/8 2021-12-11 12:00 UKSTS Kiełczów II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 8:10🏓 ⇑
9 5WRb 1/9 2021-12-18 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Tęcza Pisarzowice 6:10🏓 ⇓
10 5WRb 2/10 2022-01-20 18:00 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Sady Wierzchowice 4:10🏓 ⇓
11 5WRb 2/11 2022-01-22 12:00 LZS Trzebnica II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 2:10🏓 ⇑
12 5WRb 2/12 2022-02-19 12:00 LKS Odra Głoska II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 7:10🏓 ⇑
13 5WRb 2/13 2022-02-26 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - UKSTS Kiełczów III 0:10🏓 ⇓
14 5WRb 2/15 2022-03-10 18:00 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - ULKS ŻOK Żmigród 0:10🏓 ⇓
15 5WRb 2/14 2022-03-12 12:00 UKS Lider Milicz - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3🏓 ⇓
16 5WRb 2/16 2022-04-09 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3🏓 ⇓
17 5WRb 2/17 2022-04-21 18:00 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - UKSTS Kiełczów II 5:10🏓 ⇓
18 5WRb 2/18 2022-05-14 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
KE
2
KM
3
KM
4
PP
5
PG
6
RJ
7
SP
8
WT
1 (W) LZS Sady Wierzchowice 1,0 1,0 0,0     0,0     2
2 (D) LZS Trzebnica II   2,0 2,5 3,5       2,0 10
3 (D) LKS Odra Głoska II   3,5 1,5       3,5 0,5 9
4 (W) UKSTS Kiełczów III 0,0 0,0 0,0         0,0 0
5 (D) UKS Lider Milicz 0,0 0,0 1,0     0,0   1,0 2
6 (W) ULKS ŻOK Żmigród 0,5 1,5 0,0         0,0 2
7 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny 1,0 3,0 3,0         3,0 10
8 (W) UKSTS Kiełczów II 2,0 3,0 3,0         2,0 10
9 (D) LZS Tęcza Pisarzowice 2,0 1,0 2,0         1,0 6
10 (D) LZS Sady Wierzchowice   1,0 1,0   1,0     1,0 4
11 (W) LZS Trzebnica II   1,5 3,5   3,5     1,5 10
12 (W) LKS Odra Głoska II   0,5 4,5   3,0     2,0 10
13 (D) UKSTS Kiełczów III 0,0 0,0 0,0   0,0     0,0 0
14 (D) ULKS ŻOK Żmigród 0,0 0,0 0,0   0,0       0
15 (W) UKS Lider Milicz 1,0 0,0 0,0   2,0       3
16 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny 0,5 1,5 0,5         0,5 3
17 (D) UKSTS Kiełczów II   1,0 2,0     1,0   1,0 5
18 (W) LZS Tęcza Pisarzowice 1,0 1,0 0,0         1,0 3
Razem 9,0 21,5 24,5 3,5 9,5 1,0 3,5 16,5 89
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KOMARNICKI Edward 1966 M 9789 23.09.2021 994
2 KOZERSKI Mariusz 1976 M 9791 23.09.2021 996
3 KOZERSKI Michał 2007 M 6357 07.09.2021 479
4 PARSZEWSKI Paweł 1976 M 9792 23.09.2021 997
5 PIRÓG Grzegorz 1967 M 9793 23.09.2021 998
6 RAKOCZY Jacek 1968 M 9795 23.09.2021 1000
7 SIELSKI Paweł 2002 M 9796 23.09.2021 1001
8 WÓJCIK Tomasz 1982 M 9797 23.09.2021 1002