V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 12:00 1 LZS Trzebnica II - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
1   A ANIOŁEK Mirosław W DERLATKO Bartłomiej 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 5:11) 0:1
2   B KUCHARSKI Marcin X PRZYBYLSKI Karol 3:2 (8:11, 11:3, 10:12, 11:5, 11:8) 1:1
3   C PILIP Maciej Y CHORZĘPA Jan 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 1:2
4   D KARYŚ Krzysztof Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (2:11, 4:11, 13:15) 1:3
5   A ANIOŁEK Mirosław
PILIP Maciej
W DERLATKO Bartłomiej
PRZYBYLSKI Krzysztof
1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
X CHORZĘPA Jan
PRZYBYLSKI Karol
3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 2:4
7   A ANIOŁEK Mirosław X PRZYBYLSKI Karol 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 3:4
8   B KUCHARSKI Marcin W DERLATKO Bartłomiej 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 3:5
9   D KARYŚ Krzysztof Y CHORZĘPA Jan 0:3 (2:11, 5:11, 9:11) 3:6
10   C PILIP Maciej Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 3:7
11   A ANIOŁEK Mirosław Y CHORZĘPA Jan 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 3:8
12   C PILIP Maciej W DERLATKO Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11) 3:9
13   B KUCHARSKI Marcin Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 3:10
2021-10-09 10:00 2 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS Lider Milicz 3:10
1   A ŁOPATECKI Damian W GENDERA Rafał 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B SZARZYŃSKI Eugeniusz X KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:5) 1:1
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (9:11, 9:11, 12:14) 1:2
4   D WITIAK Bogdan Z NAWROT Mikołaj 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
W SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
X GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 1:5
7   A ŁOPATECKI Damian X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 2:5
8   B SZARZYŃSKI Eugeniusz W GENDERA Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 2:6
9   D WITIAK Bogdan Y SZYMKOWIAK Brajan 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 5:11) 2:7
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z NAWROT Mikołaj 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 2:8
11   A ŁOPATECKI Damian Y SZYMKOWIAK Brajan 3:1 (11:5, 11:7, 5:11, 11:9) 3:8
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W GENDERA Rafał 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 3:9
13   B SZARZYŃSKI Eugeniusz Z NAWROT Mikołaj 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 3:10
2021-10-09 12:00 3 UKSTS Kiełczów II - UKSTS Kiełczów III 0:10
1   A KIRYCZYŃSKI Piotr W RYDZ Paulina 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:1
2   B KORBA Paweł X MRÓZ Tomasz 1:3 (6:11, 9:11, 12:10, 7:11) 0:2
3   C GROBELAK Mariusz Y URBANIAK Andrzej 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 0:4
5   A GROBELAK Mariusz
KORBA Paweł
W RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 0:5
6   B GOŹDZIASZEK Andrzej
KIRYCZYŃSKI Piotr
X MRÓZ Tomasz
PRAŻMO Bartosz
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 8:11) 0:6
7   A KIRYCZYŃSKI Piotr X MRÓZ Tomasz 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) 0:7
8   B KORBA Paweł W RYDZ Paulina 2:3 (13:11, 9:11, 8:11, 11:9, 8:11) 0:8
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y URBANIAK Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 0:9
10   C GROBELAK Mariusz Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:10
2021-10-09 16:00 4 LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Odra Głoska II 10:6
1   A MROCZKO Paweł W JARZĄBEK Michał 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:9) 1:0
2   B ODRZYWOLSKI Przemysław X RYCZAN Tadeusz 3:2 (11:4, 11:4, 11:13, 12:14, 11:7) 2:0
3   C PYTA Leszek Y JANKOWIAK Piotr 3:1 (11:5, 5:11, 13:11, 11:4) 3:0
4   D ZADKA Krzysztof Z DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (8:11, 11:9, 12:14, 11:9, 8:11) 3:1
5   A KONOPNICKI Robert
MROCZKO Paweł
W DOMAGAŁA Tomasz
JANKOWIAK Piotr
3:1 (6:11, 11:6, 11:6, 11:5) 4:1
6   B PYTA Leszek
ZADKA Krzysztof
X JARZĄBEK Michał
RYCZAN Tadeusz
3:1 (14:12, 11:9, 9:11, 11:9) 5:1
7   A MROCZKO Paweł X RYCZAN Tadeusz 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 11:6) 6:1
8   B ODRZYWOLSKI Przemysław W JARZĄBEK Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 7:1
9   D ZADKA Krzysztof Y JANKOWIAK Piotr 2:3 (11:8, 9:11, 11:2, 11:13, 12:14) 7:2
10   C PYTA Leszek Z DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:7, 11:2) 8:2
11   A MROCZKO Paweł Y JANKOWIAK Piotr 2:3 (3:11, 6:11, 11:7, 11:5, 10:12) 8:3
12   C PYTA Leszek W JARZĄBEK Michał 2:3 (11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 11:13) 8:4
13   B ODRZYWOLSKI Przemysław Z DOMAGAŁA Tomasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:3) 9:4
14   D KONOPNICKI Robert X RYCZAN Tadeusz 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 7:11) 9:5
15   A MROCZKO Paweł Z DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (11:8, 11:5, 10:12, 8:11, 9:11) 9:6
16   D KONOPNICKI Robert W JARZĄBEK Michał 3:1 (11:5, 3:11, 11:8, 11:8) 10:6
2021-10-09 16:00 5 LZS Sady Wierzchowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:2
1   A KOŁODZIEJ Józef W KOZERSKI Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 1:0
2   B JASIĘGA Zdzisław X RAKOCZY Jacek 3:1 (5:11, 11:4, 11:4, 12:10) 2:0
3   C JAWORSKI Arkadiusz Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (13:11, 11:8, 14:12) 3:0
4   D WARZYŃSKI Roman Z KOMARNICKI Edward 1:3 (11:8, 5:11, 10:12, 9:11) 3:1
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:1
6   B WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
X KOMARNICKI Edward
RAKOCZY Jacek
3:0 (11:6, 11:2, 11:5) 5:1
7   A KOŁODZIEJ Józef X RAKOCZY Jacek 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 6:1
8   B JASIĘGA Zdzisław W KOZERSKI Michał 3:2 (11:5, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) 7:1
9   D WARZYŃSKI Roman Y KOZERSKI Mariusz 1:3 (11:6, 9:11, 4:11, 7:11) 7:2
10   C JAWORSKI Arkadiusz Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 8:2
11   A KOŁODZIEJ Józef Y KOZERSKI Mariusz 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:7) 9:2
12   C JAWORSKI Arkadiusz W KOZERSKI Michał 3:1 (11:2, 11:6, 8:11, 11:8) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18