MKS Rokita Brzeg Dolny (M)
Klub: MKS Rokita Brzeg Dolny
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
sala gimnastyczna ZSZ w Brzegu Dolny ul. 1-go Maja 1a
Sprzęt: ANDRO S3
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Marek Chrabąszcz (tel. 605 245 769)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 K 4194 02.09.2021 335 10.10.2021
2 CHRABĄSZCZ Milena 2002 K 11978 11.01.2022 1490 12.03.2022
3 CHRĄCHOL Marika 2010 K 4195 02.09.2021 336 10.10.2021
4 JEŻ Władysław 1966 M 10701 08.10.2021 1200 10.10.2021
5 KOT Dominik 2002 M 11755 03.12.2021 1467 14.12.2021
6 KOT Zbigniew 1971 M 12065 24.01.2022 1491 12.03.2022
7 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003 K 11825 09.12.2021 1466 14.12.2021
8 ŁOPATECKI Damian 1989 M 10642 07.10.2021 1167 09.10.2021
9 PUŁECKA Gabriela 2010 K 4197 02.09.2021 338 10.10.2021
10 SMOLAREK Lena 2010 K 4198 02.09.2021 339 10.10.2021
11 SOWA Sebastian 2009 M 4199 02.09.2021 340 10.10.2021
12 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958 M 10641 07.10.2021 1166 09.10.2021
13 SZARZYŃSKI Tomasz 1981 M 10643 07.10.2021 1168 09.10.2021
14 WITIAK Bogdan 1955 M 10644 07.10.2021 1169 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRb 1/1 2021-10-09 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS Lider Milicz 3:10🏓 ⇓
2 5WRb 1/3 2021-11-02 18:00 LZS Trzebnica II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:6🏓 ⇓
3 5WRb 1/4 2021-11-06 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKSTS Kiełczów II 10:8🏓 ⇑
4 5WRb 1/2 2021-11-09 18:00 ULKS ŻOK Żmigród - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:8🏓 ⇓
5 5WRb 1/5 2021-11-23 19:00 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:4🏓 ⇓
6 5WRb 1/6 2021-11-29 19:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Sady Wierzchowice 6:10🏓 ⇓
7 5WRb 1/7 2021-12-04 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:7🏓 ⇓
8 5WRb 1/8 2021-12-14 19:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska II 10:3🏓 ⇑
9 5WRb 1/9 2021-12-18 12:00 UKSTS Kiełczów III - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:0🏓 ⇓
10 5WRb 2/10 2022-01-14 17:30 UKS Lider Milicz - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:1🏓 ⇓
11 5WRb 2/11 2022-01-18 18:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - ULKS ŻOK Żmigród 3:10🏓 ⇓
12 5WRb 2/12 2022-02-19 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Trzebnica II 10:6🏓 ⇑
13 5WRb 2/13 2022-02-26 12:00 UKSTS Kiełczów II - MKS Rokita Brzeg Dolny 8:10🏓 ⇑
14 5WRb 2/14 2022-03-12 16:00 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 1:10🏓 ⇑
15 5WRb 2/15 2022-03-26 16:00 LZS Sady Wierzchowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:1🏓 ⇓
16 5WRb 2/16 2022-04-09 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3🏓 ⇑
17 5WRb 2/17 2022-04-23 12:00 LKS Odra Głoska II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:8🏓 ⇓
18 5WRb 2/18 2022-05-14 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKSTS Kiełczów III 2:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) UKS Lider Milicz           2,0   1,0 0,0 0,0 3
2 (W) LZS Trzebnica II   1,0       2,0   0,5 1,0 1,5 6
3 (D) UKSTS Kiełczów II   0,0       4,0   0,5 2,0 3,5 10
4 (W) ULKS ŻOK Żmigród           2,0   1,5 2,0 2,5 8
5 (W) LZS Tęcza Pisarzowice           3,0   0,0 1,0 0,0 4
6 (D) LZS Sady Wierzchowice           4,0   0,0 1,0 1,0 6
7 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II   0,0       3,5   0,5 2,5 0,5 7
8 (D) LKS Odra Głoska II     2,5   3,5 2,5     1,5   10
9 (W) UKSTS Kiełczów III   0,0           0,0 0,0 0,0 0
10 (W) UKS Lider Milicz   0,0           0,0 1,0 0,0 1
11 (D) ULKS ŻOK Żmigród 0,0         1,0   0,0 1,0 1,0 3
12 (D) LZS Trzebnica II   0,0     4,5 2,5   0,0 3,0   10
13 (W) UKSTS Kiełczów II   0,0 4,5   4,5         1,0 10
14 (W) LZS Tęcza Pisarzowice     2,5 2,5 2,5 2,5         10
15 (W) LZS Sady Wierzchowice   0,0         0,0   1,0 0,0 1
16 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II     2,0   3,0 3,0     2,0   10
17 (W) LKS Odra Głoska II   1,0           2,0 4,0 1,0 8
18 (D) UKSTS Kiełczów III   0,0   2,0       0,0 0,0   2
Razem 0,0 2,0 11,5 4,5 18,0 32,0 0,0 6,0 23,0 12,0 109
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CHRĄCHOL Marika 2010 K 4195 02.09.2021 336
2 JEŻ Władysław 1966 M 10701 08.10.2021 1200
3 KOT Dominik 2002 M 11755 03.12.2021 1467
4 KOT Zbigniew 1971 M 12065 24.01.2022 1491
5 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003 K 11825 09.12.2021 1466
6 ŁOPATECKI Damian 1989 M 10642 07.10.2021 1167
7 SOWA Sebastian 2009 M 4199 02.09.2021 340
8 SZARZYŃSKI Eugeniusz 1958 M 10641 07.10.2021 1166
9 SZARZYŃSKI Tomasz 1981 M 10643 07.10.2021 1168
10 WITIAK Bogdan 1955 M 10644 07.10.2021 1169