V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-09 19:00 31 LKS Odra Głoska II - ULKS ŻOK Żmigród 3:10
1   A JANKOWIAK Piotr W KUPCZYK Michał 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 0:1
2   B RYCZAN Tadeusz X GORDZICZ Damian 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:7) 1:1
3   C SKRZESZEWSKI Adrian Y CHORZĘPA Paweł 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:6, 11:9) 2:1
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 2:2
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 8:11) 2:3
6   B DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
X KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A JANKOWIAK Piotr X GORDZICZ Damian 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 9:11) 2:5
8   B RYCZAN Tadeusz W KUPCZYK Michał 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 10:12) 2:6
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y CHORZĘPA Paweł 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 8:11) 2:7
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z PRZYBYLSKI Krzysztof 2:3 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 2:8
11   A JANKOWIAK Piotr Y CHORZĘPA Paweł 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 3:8
12   C SKRZESZEWSKI Adrian W KUPCZYK Michał 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 3:9
13   B RYCZAN Tadeusz Z PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 3:10
2021-12-04 10:30 32 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:7
1   A KOZERSKI Mariusz W SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:5, 14:12, 11:7) 1:0
2   B KOZERSKI Michał X JEŻ Władysław 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 2:0
3   C KOMARNICKI Edward Y WITIAK Bogdan 3:0 (18:16, 11:9, 11:9) 3:0
4   D WÓJCIK Tomasz Z ŁOPATECKI Damian 0:3 (4:11, 9:11, 2:11) 3:1
5   A KOZERSKI Michał
WÓJCIK Tomasz
W ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 5:11, 10:12) 3:2
6   B KOMARNICKI Edward
KOZERSKI Mariusz
X SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
2:3 (11:7, 7:11, 11:5, 6:11, 7:11) 3:3
7   A KOZERSKI Mariusz X JEŻ Władysław 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 4:3
8   B KOZERSKI Michał W SZARZYŃSKI Tomasz 2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 5:11, 8:11) 4:4
9   D WÓJCIK Tomasz Y WITIAK Bogdan 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:4
10   C KOMARNICKI Edward Z ŁOPATECKI Damian 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 5:5
11   A KOZERSKI Mariusz Y SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (11:1, 11:2, 11:8) 6:5
12   C KOMARNICKI Edward W SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 6:6
13   B KOZERSKI Michał Z ŁOPATECKI Damian 3:2 (8:11, 11:9, 11:5, 9:11, 12:10) 7:6
14   D WÓJCIK Tomasz X JEŻ Władysław 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 8:6
15   A KOZERSKI Mariusz Z ŁOPATECKI Damian 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 8:7
16   D WÓJCIK Tomasz W SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:9, 11:8) 9:7
17   B KOZERSKI Michał Y SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 10:7
2021-12-06 19:00 33 LZS Sady Wierzchowice - UKSTS Kiełczów II 10:2
1   A KOŁODZIEJ Józef W KIRYCZYŃSKI Marcin 3:2 (8:11, 11:9, 11:4, 7:11, 11:6) 1:0
2   B JAWORSKI Arkadiusz X KORBA Paweł 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 2:0
3   C JASIĘGA Zdzisław Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 3:0
4   D WARZYŃSKI Roman Z KIRYCZYŃSKI Piotr 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 7:11) 3:1
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W GOŹDZIASZEK Andrzej
KIRYCZYŃSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 4:1
6   B TREMBECKI Jan
ZAKRZEWSKI Leszek
X KIRYCZYŃSKI Piotr
KORBA Paweł
1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) 4:2
7   A KOŁODZIEJ Józef X KORBA Paweł 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 5:2
8   B JAWORSKI Arkadiusz W KIRYCZYŃSKI Marcin 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:9) 6:2
9   D WARZYŃSKI Roman Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 15:13) 7:2
10   C JASIĘGA Zdzisław Z KIRYCZYŃSKI Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:5) 8:2
11   A KOŁODZIEJ Józef Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 9:2
12   C JASIĘGA Zdzisław W KIRYCZYŃSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 10:2
2021-12-04 16:00 34 LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Trzebnica II 10:0
1   A MROCZKO Paweł W ANIOŁEK Mirosław 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 9:11, 11:8) 1:0
2   B KONOPNICKI Robert X KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 2:0
3   C SZUMERA Bartłomiej Y PILIP Maciej 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 3:0
4   D ODRZYWOLSKI Przemysław Z KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 4:0
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W ANIOŁEK Mirosław
PILIP Maciej
3:1 (11:6, 3:11, 11:3, 11:9) 5:0
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 6:0
7   A PYTA Leszek X KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 7:0
8   B ZADKA Krzysztof W ANIOŁEK Mirosław 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8) 8:0
9   D ODRZYWOLSKI Przemysław Y PILIP Maciej 3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 6:11, 11:7) 9:0
10   C SZUMERA Bartłomiej Z KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:2, 14:12) 10:0
2021-12-04 12:00 35 UKSTS Kiełczów III - UKS Lider Milicz 10:2
1   A ŚLIWA Mateusz W SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 1:0
2   B URBANIAK Andrzej X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:0
3   C RYDZ Paulina Y KOWALSKA Lena 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 3:0
4   D PRAŻMO Bartosz Z NAWROT Mikołaj 3:1 (11:9, 10:12, 11:9, 13:11) 4:0
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W KOWALSKA Lena
KUCHARSKI Franciszek
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 5:0
6   B RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
X NAWROT Mikołaj
SZYMKOWIAK Brajan
1:3 (11:9, 8:11, 13:15, 7:11) 5:1
7   A ŚLIWA Mateusz X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 6:1
8   B URBANIAK Andrzej W SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 7:1
9   D PRAŻMO Bartosz Y KOWALSKA Lena 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 8:1
10   C RYDZ Paulina Z NAWROT Mikołaj 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 8:2
11   A ŚLIWA Mateusz Y KOWALSKA Lena 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:9) 9:2
12   C RYDZ Paulina W SZYMKOWIAK Brajan 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:5) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18