Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1956 |
Przynależność klubowa: | LKS Odra Głoska |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1974 |
Przynależność klubowa: | LKS Odra Głoska |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 2. LKS Odra Głoska 3 - LKS Orzeł Lizawice 3 10:5 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | KOBEL Szczepan KRZEMIŃSKI Janusz |
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-10 19:30 7. LKS Odra Głoska 3 - LZS Orion Branda Szewce 4 10:5 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | BIERNACKI Piotr PAKUŁA Jakub |
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 13. ULKS Ciechów 3 - LKS Odra Głoska 3 6:10 |
|||||||
6 | B | MĘKARSKI Bartosz WALCZAK Roman |
X | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 ⇨ 2023-10-24 19:30 24. UKS 5 Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska 3 7:10 |
|||||||
6 | B | BANASZKIEWICZ Ryszard GLIŃSKI Zbigniew |
X | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
0:3 (1:11, 12:14, 4:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 18. LKS Odra Głoska 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | SMOLAREK Tomasz KEMPA Łukasz |
3:0 (11:5, 11:8, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 29. LKS Odra Głoska 3 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:4 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | MRUK Jan DUDZIC Dariusz |
3:0 (11:9, 11:1, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 35. MKS Wolavia Wołów 3 - LKS Odra Głoska 3 1:10 |
|||||||
6 | B | KALISZ Karol ŻUBER Konrad |
X | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
1:3 (7:11, 15:13, 7:11, 4:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 40. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | TWOREK Mirosław CIEŚLAK Andrzej |
3:1 (11:4, 11:13, 11:9, 11:5) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 41. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 7:10 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | DZIMIRA Maciej PIETRASZKO Jakub |
2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 12:10, 9:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-13 18:30 52. LZS Orion Branda Szewce 4 - LKS Odra Głoska 3 10:3 |
|||||||
6 | B | PAKUŁA Jakub DOBRZYŃSKI Wojciech |
X | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 58. LKS Odra Głoska 3 - ULKS Ciechów 3 10:6 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | HAŁAJ Oliwia TOMKOWICZ Igor |
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-19 19:00 69. LKS Odra Głoska 3 - UKS 5 Brzeg Dolny 2:10 |
|||||||
6 | B | RYCZAN Tadeusz JANKOWIAK Piotr |
X | STRZAŁKOWSKI Mariusz BANASZKIEWICZ Ryszard |
2:3 (11:7, 9:11, 13:11, 7:11, 9:11) |