V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-03 19:00 76 ULKS ŻOK Żmigród - LKS Odra Głoska II 10:3
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 1:0
2   B CHORZĘPA Paweł X RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 2:0
3   C GORDZICZ Damian Y JANKOWIAK Piotr 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:7) 3:0
4   D KUPCZYK Michał Z SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 4:0
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:9) 5:0
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 13:11) 6:0
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 7:0
8   B CHORZĘPA Paweł W DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (4:11, 11:4, 11:4, 7:11, 11:8) 8:0
9   D KUPCZYK Michał Y JANKOWIAK Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 12:14, 11:2, 8:11) 8:1
10   C GORDZICZ Damian Z SKRZESZEWSKI Adrian 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 8:2
11   A PRZYBYLSKI Krzysztof Y JANKOWIAK Piotr 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 9:2
12   C CHORZĘPA Jan W DOMAGAŁA Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 9:3
13   B CHORZĘPA Paweł Z SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (11:7, 11:8, 10:12, 14:16, 11:6) 10:3
2022-04-09 12:00 77 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W WÓJCIK Tomasz 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:6) 1:0
2   B ŁOPATECKI Damian X KOZERSKI Michał 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) 2:0
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y KOMARNICKI Edward 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 13:11) 3:0
4   D KOT Dominik Z KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:7, 14:12, 15:13) 4:0
5   A ŁOPATECKI Damian
KWIATKOWSKA Elżbieta
W KOMARNICKI Edward
WÓJCIK Tomasz
1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 4:1
6   B SZARZYŃSKI Tomasz
KOT Dominik
X KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
1:3 (8:11, 7:11, 17:15, 7:11) 4:2
7   A KWIATKOWSKA Elżbieta X KOZERSKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 5:2
8   B ŁOPATECKI Damian W WÓJCIK Tomasz 3:1 (11:9, 11:9, 4:11, 11:7) 6:2
9   D KOT Dominik Y KOMARNICKI Edward 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 7:2
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z KOZERSKI Mariusz 0:3 (13:15, 9:11, 9:11) 7:3
11   A KWIATKOWSKA Elżbieta Y KOMARNICKI Edward 3:0 (11:1, 11:0, 11:7) 8:3
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W WÓJCIK Tomasz 3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 12:14, 11:7) 9:3
13   B ŁOPATECKI Damian Z KOZERSKI Mariusz 3:1 (11:3, 12:10, 10:12, 11:2) 10:3
2022-04-09 12:00 78 UKSTS Kiełczów II - LZS Sady Wierzchowice 10:7
1   A KOMOROWSKI Paweł W KOŁODZIEJ Józef 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 1:0
2   B ŻYŁA Tomasz X PIASECZNY Grzegorz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 2:0
3   C GROBELAK Mariusz Y JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) 3:0
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 3:1
5   A ŻYŁA Tomasz
GROBELAK Mariusz
W JAWORSKI Arkadiusz
PIASECZNY Grzegorz
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 4:1
6   B GOŹDZIASZEK Andrzej
KOMOROWSKI Paweł
X KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:2
7   A KOMOROWSKI Paweł X PIASECZNY Grzegorz 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6) 5:2
8   B ŻYŁA Tomasz W KOŁODZIEJ Józef 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 8:11) 5:3
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y JAWORSKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 5:4
10   C GROBELAK Mariusz Z JASIĘGA Zdzisław 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:3) 6:4
11   A KOMOROWSKI Paweł Y JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6) 7:4
12   C GROBELAK Mariusz W KOŁODZIEJ Józef 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 7:5
13   B ŻYŁA Tomasz Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 7:6
14   D GOŹDZIASZEK Andrzej X PIASECZNY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 8:6
15   A KOMOROWSKI Paweł Z JASIĘGA Zdzisław 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 9:6
16   D GOŹDZIASZEK Andrzej W KOŁODZIEJ Józef 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 9:7
17   B ŻYŁA Tomasz Y JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (11:7, 11:6, 5:11, 11:8) 10:7
2022-04-09 12:00 79 LZS Trzebnica II - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
1   A ANIOŁEK Mirosław W SZUMERA Ryszard 3:1 (11:4, 11:6, 6:11, 11:8) 1:0
2   B KARYŚ Krzysztof X KONOPNICKI Robert 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C PILIP Maciej Y SZUMERA Bartłomiej 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) 1:2
4   D KUCHARSKI Marcin Z ODRZYWOLSKI Przemysław 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:5) 2:2
5   A ANIOŁEK Mirosław
KUCHARSKI Marcin
W KONOPNICKI Robert
ODRZYWOLSKI Przemysław
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:3
6   B KARYŚ Krzysztof
PILIP Maciej
X SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:5) 3:3
7   A ANIOŁEK Mirosław X KONOPNICKI Robert 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 3:4
8   B KARYŚ Krzysztof W SZUMERA Ryszard 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:9) 4:4
9   D KUCHARSKI Marcin Y SZUMERA Bartłomiej 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) 4:5
10   C PILIP Maciej Z ODRZYWOLSKI Przemysław 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 4:6
11   A ANIOŁEK Mirosław Y SZUMERA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:4) 5:6
12   C PILIP Maciej W SZUMERA Ryszard 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:9) 6:6
13   B KARYŚ Krzysztof Z ODRZYWOLSKI Przemysław 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 5:11, 4:11) 6:7
14   D KUCHARSKI Marcin X KONOPNICKI Robert 3:2 (5:11, 6:11, 12:10, 11:9, 11:4) 7:7
15   A ANIOŁEK Mirosław Z ODRZYWOLSKI Przemysław 2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 7:11, 7:11) 7:8
16   D KUCHARSKI Marcin W SZUMERA Ryszard 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 8:8
17   B KARYŚ Krzysztof Y SZUMERA Bartłomiej 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 8:9
18   C PILIP Maciej X KONOPNICKI Robert 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 8:10
2022-04-09 12:00 80 UKS Lider Milicz - UKSTS Kiełczów III 4:10
1   A SZYMKOWIAK Brajan W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B KUCHARSKI Franciszek X TARNOWSKA Paulina 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C NAWROT Mikołaj Y URBANIAK Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 1:2
4   D DZIUBA Kamil Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 1:3
5   A SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
W TARNOWSKA Paulina
URBANIAK Andrzej
3:0 (11:3, 11:7, 16:14) 2:3
6   B NAWROT Mikołaj
DZIUBA Kamil
X PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 2:4
7   A SZYMKOWIAK Brajan X TARNOWSKA Paulina 1:3 (2:11, 11:8, 8:11, 5:11) 2:5
8   B KUCHARSKI Franciszek W ŚLIWA Mateusz 2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 8:11, 10:12) 2:6
9   D DZIUBA Kamil Y URBANIAK Andrzej 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 2:7
10   C NAWROT Mikołaj Z PRAŻMO Bartosz 3:1 (12:10, 9:11, 11:9, 11:7) 3:7
11   A SZYMKOWIAK Brajan Y URBANIAK Andrzej 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:6) 4:7
12   C NAWROT Mikołaj W ŚLIWA Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 4:8
13   B KUCHARSKI Franciszek Z PRAŻMO Bartosz 2:3 (11:9, 6:11, 6:11, 12:10, 6:11) 4:9
14   D DZIUBA Kamil X TARNOWSKA Paulina 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 9:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18