V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-02-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-19 10:00 56 ULKS ŻOK Żmigród - UKSTS Kiełczów II 10:0
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W KIRYCZYŃSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:9, 11:2) 1:0
2   B CHORZĘPA Paweł X KORBA Paweł 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 2:0
3   C GORDZICZ Damian Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (10:12, 11:6, 13:11, 11:6) 3:0
4   D KUPCZYK Michał Z HEŁMECKI Michał 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 4:0
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W GOŹDZIASZEK Andrzej
HEŁMECKI Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 5:0
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X KORBA Paweł
KIRYCZYŃSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 6:0
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X KORBA Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) 7:0
8   B CHORZĘPA Paweł W KIRYCZYŃSKI Piotr 3:2 (3:11, 11:8, 6:11, 11:4, 11:8) 8:0
9   D KUPCZYK Michał Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 9:0
10   C GORDZICZ Damian Z HEŁMECKI Michał 3:0 (11:1, 11:7, 11:7) 10:0
2022-02-19 12:00 57 MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Trzebnica II 10:6
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W WOŹNIAK Sławomir 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) 1:0
2   B JEŻ Władysław X PILIP Maciej 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 8:11) 1:1
3   C ŁOPATECKI Damian Y KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 2:1
4   D SZARZYŃSKI Tomasz Z ANIOŁEK Mirosław 1:3 (11:6, 7:11, 3:11, 4:11) 2:2
5   A ŁOPATECKI Damian
KWIATKOWSKA Elżbieta
W KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 3:2
6   B SZARZYŃSKI Eugeniusz
SZARZYŃSKI Tomasz
X ANIOŁEK Mirosław
WOŹNIAK Sławomir
1:3 (12:10, 9:11, 9:11, 5:11) 3:3
7   A KWIATKOWSKA Elżbieta X PILIP Maciej 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 4:3
8   B JEŻ Władysław W WOŹNIAK Sławomir 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D SZARZYŃSKI Tomasz Y KUCHARSKI Marcin 3:1 (12:10, 6:11, 11:3, 11:7) 5:4
10   C ŁOPATECKI Damian Z ANIOŁEK Mirosław 3:2 (11:4, 11:1, 5:11, 6:11, 11:5) 6:4
11   A KWIATKOWSKA Elżbieta Y KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 7:4
12   C ŁOPATECKI Damian W WOŹNIAK Sławomir 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 5:11) 7:5
13   B JEŻ Władysław Z ANIOŁEK Mirosław 0:3 (20:22, 10:12, 9:11) 7:6
14   D SZARZYŃSKI Tomasz X PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 8:6
15   A KWIATKOWSKA Elżbieta Z ANIOŁEK Mirosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 9:6
16   D SZARZYŃSKI Tomasz W WOŹNIAK Sławomir 3:2 (8:11, 11:4, 5:11, 11:3, 11:2) 10:6
2022-02-19 12:00 58 UKS Lider Milicz - LZS Tęcza Pisarzowice 10:3
1   A NAWROT Mikołaj W SZUMERA Bartłomiej 3:1 (13:11, 4:11, 11:3, 11:8) 1:0
2   B SZYMKOWIAK Brajan X PYTA Leszek 1:3 (6:11, 6:11, 11:3, 8:11) 1:1
3   C KUCHARSKI Franciszek Y SZUMERA Ryszard 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 2:1
4   D GENDERA Rafał Z ZADKA Krzysztof 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:3) 3:1
5   A SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
W SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:1) 4:1
6   B GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
X PYTA Leszek
ZADKA Krzysztof
3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 14:12) 5:1
7   A NAWROT Mikołaj X PYTA Leszek 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 6:1
8   B SZYMKOWIAK Brajan W SZUMERA Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:4) 7:1
9   D GENDERA Rafał Y SZUMERA Ryszard 3:0 (11:1, 11:8, 11:3) 8:1
10   C KUCHARSKI Franciszek Z ZADKA Krzysztof 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 8:2
11   A NAWROT Mikołaj Y SZUMERA Ryszard 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) 9:2
12   C KOWALSKA Lena W SZUMERA Bartłomiej 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 9:3
13   B SZYMKOWIAK Brajan Z ZADKA Krzysztof 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 9:11, 14:12) 10:3
2022-02-19 12:00 59 UKSTS Kiełczów III - LZS Sady Wierzchowice 10:0
1   A PRAŻMO Bartosz W JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 1:0
2   B URBANIAK Andrzej X TREMBECKI Jan 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) 2:0
3   C RYDZ Paulina Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:5) 3:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z JASIĘGA Zdzisław 3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:8, 11:7) 4:0
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W JAWORSKI Arkadiusz
JASIĘGA Zdzisław
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 13:11) 5:0
6   B RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
X TREMBECKI Jan
ZAKRZEWSKI Leszek
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 6:0
7   A PRAŻMO Bartosz X TREMBECKI Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 7:0
8   B URBANIAK Andrzej W JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (10:12, 11:8, 14:12, 11:9) 8:0
9   D ŚLIWA Mateusz Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 9:0
10   C RYDZ Paulina Z JASIĘGA Zdzisław 3:2 (8:11, 11:9, 12:10, 9:11, 11:8) 10:0
2022-02-19 12:00 60 LKS Odra Głoska II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 7:10
1   A JANKOWIAK Piotr W KOZERSKI Michał 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B DOMAGAŁA Tomasz X KOZERSKI Mariusz 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 13:11, 11:7) 1:1
3   C SKRZESZEWSKI Adrian Y PIRÓG Grzegorz 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:8) 2:1
4   D RYCZAN Tadeusz Z WÓJCIK Tomasz 3:2 (13:11, 11:4, 11:13, 6:11, 11:5) 3:1
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 8:11) 3:2
6   B DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
X PIRÓG Grzegorz
WÓJCIK Tomasz
3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:9, 13:11) 4:2
7   A JANKOWIAK Piotr X KOZERSKI Mariusz 3:1 (11:6, 11:1, 7:11, 11:9) 5:2
8   B DOMAGAŁA Tomasz W KOZERSKI Michał 1:3 (11:6, 8:11, 8:11, 4:11) 5:3
9   D RYCZAN Tadeusz Y PIRÓG Grzegorz 2:3 (13:11, 8:11, 19:17, 9:11, 8:11) 5:4
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z WÓJCIK Tomasz 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 5:5
11   A JANKOWIAK Piotr Y PIRÓG Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 5:6
12   C SKRZESZEWSKI Adrian W KOZERSKI Michał 1:3 (11:9, 13:15, 9:11, 9:11) 5:7
13   B DOMAGAŁA Tomasz Z WÓJCIK Tomasz 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8) 6:7
14   D RYCZAN Tadeusz X KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 7:7
15   A JANKOWIAK Piotr Z WÓJCIK Tomasz 1:3 (11:8, 9:11, 11:13, 9:11) 7:8
16   D RYCZAN Tadeusz W KOZERSKI Michał 2:3 (11:6, 11:4, 8:11, 8:11, 4:11) 7:9
17   B DOMAGAŁA Tomasz Y PIRÓG Grzegorz 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18