V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-10 18:00 71 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - ULKS ŻOK Żmigród 0:10
1   A KOZERSKI Michał W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 0:1
2   B PIRÓG Grzegorz X GORDZICZ Damian 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 9:11) 0:2
3   C KOZERSKI Mariusz Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:3
4   D KOMARNICKI Edward Z KUPCZYK Michał 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 0:4
5   A KOZERSKI Michał
PIRÓG Grzegorz
W KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 10:12) 0:5
6   B KOMARNICKI Edward
KOZERSKI Mariusz
X CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 0:6
7   A KOZERSKI Michał X GORDZICZ Damian 0:3 (2:11, 9:11, 12:14) 0:7
8   B PIRÓG Grzegorz W PRZYBYLSKI Krzysztof 1:3 (6:11, 5:11, 11:7, 8:11) 0:8
9   D KOMARNICKI Edward Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (7:11, 5:11, 11:13) 0:9
10   C KOZERSKI Mariusz Z KUPCZYK Michał 1:3 (7:11, 11:13, 13:11, 9:11) 0:10
2022-03-26 16:00 72 LZS Sady Wierzchowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:1
1   A KOŁODZIEJ Józef W WITIAK Bogdan 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:0
2   B JASIĘGA Zdzisław X JEŻ Władysław 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 2:0
3   C JAWORSKI Arkadiusz Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 3:0
4   D PIASECZNY Grzegorz Z SOWA Sebastian 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 4:0
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W SOWA Sebastian
SZARZYŃSKI Tomasz
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 5:0
6   B JAWORSKI Arkadiusz
PIASECZNY Grzegorz
X WITIAK Bogdan
JEŻ Władysław
3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:8) 6:0
7   A KOŁODZIEJ Józef X JEŻ Władysław 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 7:0
8   B JASIĘGA Zdzisław W WITIAK Bogdan 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 8:0
9   D PIASECZNY Grzegorz Y SZARZYŃSKI Tomasz 1:3 (4:11, 5:11, 11:9, 4:11) 8:1
10   C JAWORSKI Arkadiusz Z SOWA Sebastian 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:1
11   A KOŁODZIEJ Józef Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:8) 10:1
2022-03-26 16:00 73 LZS Tęcza Pisarzowice - UKSTS Kiełczów II 10:3
1   A SZUMERA Ryszard W ŻYŁA Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B KONOPNICKI Robert X GROBELAK Mariusz 3:2 (9:11, 11:8, 11:8, 12:14, 11:7) 1:1
3   C SZUMERA Bartłomiej Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:4, 11:9) 2:1
4   D ZADKA Krzysztof Z KORBA Paweł 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 3:1
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W ŻYŁA Tomasz
GROBELAK Mariusz
3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:9) 4:1
6   B SZUMERA Bartłomiej
SZUMERA Ryszard
X GOŹDZIASZEK Andrzej
KORBA Paweł
3:1 (3:11, 11:4, 11:8, 11:9) 5:1
7   A SZUMERA Ryszard X GROBELAK Mariusz 1:3 (11:8, 7:11, 3:11, 9:11) 5:2
8   B KONOPNICKI Robert W ŻYŁA Tomasz 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:9, 15:13) 6:2
9   D ZADKA Krzysztof Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 7:2
10   C SZUMERA Bartłomiej Z KORBA Paweł 3:1 (11:6, 12:14, 11:5, 11:6) 8:2
11   A SZUMERA Ryszard Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (7:11, 13:11, 11:5, 11:9) 9:2
12   C SZUMERA Bartłomiej W ŻYŁA Tomasz 2:3 (11:5, 12:10, 12:14, 12:14, 9:11) 9:3
13   B KONOPNICKI Robert Z KORBA Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 10:3
2022-03-26 16:00 74 LKS Odra Głoska II - UKS Lider Milicz 5:10
1   A JANKOWIAK Piotr W GENDERA Rafał 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 3:11) 0:1
2   B RYCZAN Tadeusz X KUCHARSKI Franciszek 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 9:11) 0:2
3   C SKRZESZEWSKI Adrian Y SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 1:2
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z NAWROT Mikołaj 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 7:11) 1:4
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KOWALSKA Lena
KUCHARSKI Franciszek
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:9) 2:4
7   A JANKOWIAK Piotr X KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:9) 3:4
8   B RYCZAN Tadeusz W GENDERA Rafał 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:13) 3:5
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y KOWALSKA Lena 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:8) 4:5
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z NAWROT Mikołaj 1:3 (11:4, 9:11, 9:11, 9:11) 4:6
11   A JANKOWIAK Piotr Y KOWALSKA Lena 3:2 (11:5, 7:11, 11:6, 8:11, 11:9) 5:6
12   C SKRZESZEWSKI Adrian W GENDERA Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 5:7
13   B RYCZAN Tadeusz Z NAWROT Mikołaj 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 11:13) 5:8
14   D DOMAGAŁA Tomasz X KUCHARSKI Franciszek 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:6, 9:11) 5:9
15   A JANKOWIAK Piotr Z NAWROT Mikołaj 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) 5:10
2022-03-26 12:00 75 UKSTS Kiełczów III - LZS Trzebnica II 10:0
1   A RYDZ Paulina W KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:3, 11:2, 11:4) 1:0
2   B URBANIAK Andrzej X KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:0
3   C MRÓZ Tomasz Y ANIOŁEK Mirosław 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 3:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z STAWISKI Wojciech 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:5) 4:0
5   A MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
W ANIOŁEK Mirosław
STAWISKI Wojciech
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 5:0
6   B RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
X KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 6:0
7   A RYDZ Paulina X KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 7:0
8   B URBANIAK Andrzej W KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 8:0
9   D ŚLIWA Mateusz Y ANIOŁEK Mirosław 3:0 (11:8, 14:12, 11:7) 9:0
10   C MRÓZ Tomasz Z STAWISKI Wojciech 3:1 (11:5, 11:5, 8:11, 11:5) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18