V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-06 12:00 16 ULKS ŻOK Żmigród - LZS Tęcza Pisarzowice 10:2
1   A KUPCZYK Michał W ODRZYWOLSKI Przemysław 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 1:0
2   B DERLATKO Bartłomiej X KONOPNICKI Robert 2:3 (12:10, 6:11, 10:12, 11:7, 7:11) 1:1
3   C CHORZĘPA Paweł Y PYTA Leszek 3:0 (12:10, 11:4, 11:9) 2:1
4   D PRZYBYLSKI Krzysztof Z MROCZKO Paweł 1:3 (16:14, 8:11, 7:11, 7:11) 2:2
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W PYTA Leszek
ZADKA Krzysztof
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 3:2
6   B CHORZĘPA Paweł
DERLATKO Bartłomiej
X KONOPNICKI Robert
MROCZKO Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 4:2
7   A KUPCZYK Michał X KONOPNICKI Robert 3:1 (8:11, 11:5, 12:10, 11:6) 5:2
8   B DERLATKO Bartłomiej W ODRZYWOLSKI Przemysław 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 6:2
9   D PRZYBYLSKI Krzysztof Y PYTA Leszek 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:6) 7:2
10   C CHORZĘPA Paweł Z MROCZKO Paweł 3:1 (9:11, 11:8, 11:4, 11:6) 8:2
11   A KUPCZYK Michał Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 9:2
12   C CHORZĘPA Paweł W ZADKA Krzysztof 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:7) 10:2
2021-11-06 12:00 17 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKSTS Kiełczów II 10:8
1   A ŁOPATECKI Damian W KORBA Paweł 3:1 (11:3, 3:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B WITIAK Bogdan X HEŁMECKI Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 2:0
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y GOŹDZIASZEK Andrzej 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D SZARZYŃSKI Eugeniusz Z KIRYCZYŃSKI Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 2:2
5   A ŁOPATECKI Damian
JEŻ Władysław
W KIRYCZYŃSKI Piotr
KORBA Paweł
2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 5:11, 7:11) 2:3
6   B SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
X GOŹDZIASZEK Andrzej
HEŁMECKI Michał
3:0 (12:10, 12:10, 11:4) 3:3
7   A ŁOPATECKI Damian X HEŁMECKI Michał 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) 4:3
8   B WITIAK Bogdan W KORBA Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 5:3
9   D SZARZYŃSKI Eugeniusz Y GOŹDZIASZEK Andrzej 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 8:11) 5:4
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z KIRYCZYŃSKI Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 5:11) 5:5
11   A ŁOPATECKI Damian Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (11:8, 11:8, 17:19, 11:7) 6:5
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W KORBA Paweł 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 7:5
13   B WITIAK Bogdan Z KIRYCZYŃSKI Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 7:6
14   D JEŻ Władysław X HEŁMECKI Michał 2:3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:7, 10:12) 7:7
15   A ŁOPATECKI Damian Z KIRYCZYŃSKI Piotr 3:1 (12:10, 11:4, 7:11, 11:9) 8:7
16   D JEŻ Władysław W KORBA Paweł 2:3 (2:11, 11:8, 11:7, 10:12, 11:13) 8:8
17   B WITIAK Bogdan Y GOŹDZIASZEK Andrzej 3:2 (11:6, 11:7, 7:11, 7:11, 11:4) 9:8
18   C SZARZYŃSKI Tomasz X HEŁMECKI Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 10:8
2021-11-17 17:00 18 UKS Lider Milicz - LZS Sady Wierzchowice 4:10
1   A NAWROT Mikołaj W JASIĘGA Zdzisław 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 1:0
2   B KUCHARSKI Franciszek X WARZYŃSKI Roman 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:1
3   C KOWALSKA Lena Y JAWORSKI Arkadiusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) 2:1
4   D SZYMKOWIAK Brajan Z KOŁODZIEJ Józef 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 13:11, 3:11) 2:2
5   A SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
W WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 2:3
6   B NAWROT Mikołaj
KOWALSKA Lena
X KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
2:3 (14:12, 6:11, 11:4, 4:11, 8:11) 2:4
7   A NAWROT Mikołaj X WARZYŃSKI Roman 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:4
8   B KUCHARSKI Franciszek W JASIĘGA Zdzisław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 3:5
9   D SZYMKOWIAK Brajan Y JAWORSKI Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) 3:6
10   C KOWALSKA Lena Z KOŁODZIEJ Józef 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 3:7
11   A NAWROT Mikołaj Y JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 4:7
12   C KOWALSKA Lena W JASIĘGA Zdzisław 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 4:8
13   B KUCHARSKI Franciszek Z KOŁODZIEJ Józef 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 4:9
14   D SZYMKOWIAK Brajan X WARZYŃSKI Roman 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 4:10
2021-11-06 12:00 19 UKSTS Kiełczów III - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:0
1   A PRAŻMO Bartosz W KOZERSKI Michał 3:0 (11:6, 11:1, 11:7) 1:0
2   B RYDZ Paulina X WÓJCIK Tomasz 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 2:0
3   C MRÓZ Tomasz Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 3:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) 4:0
5   A MRÓZ Tomasz
PRAŻMO Bartosz
W KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 5:0
6   B RYDZ Paulina
ŚLIWA Mateusz
X KOMARNICKI Edward
WÓJCIK Tomasz
3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:4) 6:0
7   A PRAŻMO Bartosz X WÓJCIK Tomasz 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 7:0
8   B RYDZ Paulina W KOZERSKI Michał 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) 8:0
9   D ŚLIWA Mateusz Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 9:0
10   C MRÓZ Tomasz Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 10:0
2021-11-06 12:00 20 LKS Odra Głoska II - LZS Trzebnica II 9:9
1   A JANKOWIAK Piotr W SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 12:14) 0:1
2   B SKRZESZEWSKI Adrian X KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 1:1
3   C RYCZAN Tadeusz Y PILIP Maciej 3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 2:1
4   D DOMAGAŁA Tomasz Z CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (6:11, 6:11, 11:7, 9:11) 2:2
5   A DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
W CHABIŃSKI Andrzej
SOBKOWIAK Tomasz
1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 12:14) 2:3
6   B RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
X KUCHARSKI Marcin
PILIP Maciej
3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 3:3
7   A JANKOWIAK Piotr X KUCHARSKI Marcin 3:1 (5:11, 11:9, 13:11, 11:9) 4:3
8   B SKRZESZEWSKI Adrian W SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (5:11, 9:11, 12:10, 7:11) 4:4
9   D DOMAGAŁA Tomasz Y PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 5:4
10   C RYCZAN Tadeusz Z CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 7:11) 5:5
11   A JANKOWIAK Piotr Y PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 6:5
12   C RYCZAN Tadeusz W SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (11:13, 12:14, 12:14) 6:6
13   B SKRZESZEWSKI Adrian Z CHABIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 8:11) 6:7
14   D DOMAGAŁA Tomasz X KUCHARSKI Marcin 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:8) 7:7
15   A JANKOWIAK Piotr Z CHABIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 7:8
16   D DOMAGAŁA Tomasz W SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (11:13, 8:11, 13:11, 9:11) 7:9
17   B SKRZESZEWSKI Adrian Y PILIP Maciej 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 8:9
18   C RYCZAN Tadeusz X KUCHARSKI Marcin 3:1 (11:9, 11:4, 4:11, 11:9) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18