V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-30 12:00 11 UKSTS Kiełczów II - ULKS ŻOK Żmigród 9:9
1   A ŻYŁA Tomasz W KUPCZYK Michał 3:2 (11:5, 11:13, 11:2, 9:11, 11:9) 1:0
2   B GROBELAK Mariusz X CHORZĘPA Jan 3:0 (11:1, 11:5, 11:3) 2:0
3   C KORBA Paweł Y CHORZĘPA Paweł 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 5:11, 4:11) 2:1
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z DERLATKO Bartłomiej 1:3 (12:10, 5:11, 9:11, 6:11) 2:2
5   A GROBELAK Mariusz
KORBA Paweł
W CHORZĘPA Paweł
DERLATKO Bartłomiej
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:3
6   B ŻYŁA Tomasz
GOŹDZIASZEK Andrzej
X CHORZĘPA Jan
KUPCZYK Michał
3:1 (11:4, 11:6, 9:11, 11:3) 3:3
7   A ŻYŁA Tomasz X CHORZĘPA Jan 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:8) 4:3
8   B GROBELAK Mariusz W KUPCZYK Michał 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) 4:4
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:5
10   C KORBA Paweł Z DERLATKO Bartłomiej 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:6
11   A ŻYŁA Tomasz Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:6) 5:6
12   C KORBA Paweł W KUPCZYK Michał 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 5:7
13   B GROBELAK Mariusz Z DERLATKO Bartłomiej 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:9) 6:7
14   D GOŹDZIASZEK Andrzej X CHORZĘPA Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 7:7
15   A ŻYŁA Tomasz Z DERLATKO Bartłomiej 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:4) 8:7
16   D GOŹDZIASZEK Andrzej W KUPCZYK Michał 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 8:8
17   B GROBELAK Mariusz Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:6) 9:8
18   C KORBA Paweł X CHORZĘPA Jan 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 9:9
2021-11-02 18:00 12 LZS Trzebnica II - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:6
1   A BIAŁEK Marek W ŁOPATECKI Damian 3:1 (6:11, 11:2, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PILIP Maciej X SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (1:11, 10:12, 6:11) 1:1
3   C KARYŚ Krzysztof Y JEŻ Władysław 1:3 (14:16, 17:15, 4:11, 14:16) 1:2
4   D SOBKOWIAK Tomasz Z WITIAK Bogdan 3:1 (11:6, 7:11, 11:2, 11:2) 2:2
5   A BIAŁEK Marek
SOBKOWIAK Tomasz
W ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 3:2
6   B KARYŚ Krzysztof
PILIP Maciej
X SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
2:3 (4:11, 12:10, 6:11, 12:10, 7:11) 3:3
7   A BIAŁEK Marek X SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (14:12, 11:1, 11:5) 4:3
8   B PILIP Maciej W ŁOPATECKI Damian 1:3 (9:11, 6:11, 14:12, 8:11) 4:4
9   D SOBKOWIAK Tomasz Y JEŻ Władysław 3:1 (9:11, 11:6, 11:2, 11:7) 5:4
10   C KARYŚ Krzysztof Z WITIAK Bogdan 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 5:5
11   A BIAŁEK Marek Y JEŻ Władysław 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 6:5
12   C KARYŚ Krzysztof W ŁOPATECKI Damian 1:3 (6:11, 10:12, 11:9, 5:11) 6:6
13   B PILIP Maciej Z WITIAK Bogdan 3:2 (11:8, 12:14, 8:11, 11:9, 11:2) 7:6
14   D SOBKOWIAK Tomasz X SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:6, 4:11, 11:8, 11:13, 11:8) 8:6
15   A BIAŁEK Marek Z SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 9:6
16   D SOBKOWIAK Tomasz W ŁOPATECKI Damian 3:2 (7:11, 11:8, 3:11, 11:7, 11:6) 10:6
2021-10-30 16:00 13 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS Lider Milicz 9:9
1   A ODRZYWOLSKI Przemysław W NAWROT Mikołaj 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 7:11) 0:1
2   B PYTA Leszek X KOWALSKA Lena 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 1:1
3   C MROCZKO Paweł Y KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 2:1
4   D KONOPNICKI Robert Z GENDERA Rafał 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 7:11) 2:2
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W KOWALSKA Lena
KUCHARSKI Franciszek
3:1 (11:3, 11:3, 6:11, 11:4) 3:2
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A ODRZYWOLSKI Przemysław X KOWALSKA Lena 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9) 4:3
8   B PYTA Leszek W NAWROT Mikołaj 2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:7, 10:12) 4:4
9   D KONOPNICKI Robert Y KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:3, 11:5, 11:4) 5:4
10   C MROCZKO Paweł Z GENDERA Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 5:5
11   A ODRZYWOLSKI Przemysław Y KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:6) 6:5
12   C MROCZKO Paweł W NAWROT Mikołaj 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 6:6
13   B PYTA Leszek Z GENDERA Rafał 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 8:11) 6:7
14   D KONOPNICKI Robert X WALEŃSKI Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 7:7
15   A ODRZYWOLSKI Przemysław Z GENDERA Rafał 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 7:11) 7:8
16   D KONOPNICKI Robert W NAWROT Mikołaj 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 12:14) 7:9
17   B PYTA Leszek Y KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 8:9
18   C MROCZKO Paweł X WALEŃSKI Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 9:9
2021-10-30 16:00 14 LZS Sady Wierzchowice - UKSTS Kiełczów III 2:10
1   A KOŁODZIEJ Józef W PRAŻMO Bartosz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:1
2   B JASIĘGA Zdzisław X ŚLIWA Mateusz 2:3 (11:4, 7:11, 8:11, 11:9, 7:11) 0:2
3   C JAWORSKI Arkadiusz Y RYDZ Paulina 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 0:3
4   D WARZYŃSKI Roman Z URBANIAK Andrzej 2:3 (11:9, 5:11, 11:4, 9:11, 5:11) 0:4
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) 0:5
6   B WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
X RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 8:11) 0:6
7   A KOŁODZIEJ Józef X ŚLIWA Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 1:6
8   B JASIĘGA Zdzisław W PRAŻMO Bartosz 1:3 (11:5, 5:11, 5:11, 8:11) 1:7
9   D WARZYŃSKI Roman Y RYDZ Paulina 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 1:8
10   C JAWORSKI Arkadiusz Z URBANIAK Andrzej 2:3 (10:12, 13:11, 11:7, 12:14, 14:16) 1:9
11   A KOŁODZIEJ Józef Y RYDZ Paulina 3:0 (11:4, 11:6, 13:11) 2:9
12   C JAWORSKI Arkadiusz W PRAŻMO Bartosz 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 7:11) 2:10
2021-10-30 10:30 15 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LKS Odra Głoska II 9:9
1   A WÓJCIK Tomasz W SKRZESZEWSKI Adrian 2:3 (3:11, 11:5, 9:11, 11:6, 12:14) 0:1
2   B KOZERSKI Mariusz X DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 1:1
3   C KOZERSKI Michał Y RYCZAN Tadeusz 2:3 (11:5, 6:11, 8:11, 11:5, 8:11) 1:2
4   D SIELSKI Paweł Z JARZĄBEK Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 2:2
5   A SIELSKI Paweł
WÓJCIK Tomasz
W JARZĄBEK Michał
SKRZESZEWSKI Adrian
3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 9:11, 11:7) 3:2
6   B KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
X DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:5) 4:2
7   A WÓJCIK Tomasz X DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 9:11) 4:3
8   B KOZERSKI Mariusz W SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:1, 12:10) 5:3
9   D SIELSKI Paweł Y RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:6) 6:3
10   C KOZERSKI Michał Z JARZĄBEK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 6:4
11   A WÓJCIK Tomasz Y RYCZAN Tadeusz 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 8:11) 6:5
12   C KOZERSKI Michał W SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (11:8, 11:9, 4:11, 6:11, 12:10) 7:5
13   B KOZERSKI Mariusz Z JARZĄBEK Michał 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:9) 8:5
14   D SIELSKI Paweł X DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 10:12) 8:6
15   A WÓJCIK Tomasz Z JARZĄBEK Michał 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 7:11) 8:7
16   D SIELSKI Paweł W SKRZESZEWSKI Adrian 3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:5) 9:7
17   B KOZERSKI Mariusz Y RYCZAN Tadeusz 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 9:8
18   C KOZERSKI Michał X DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 4:11) 9:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18