V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-11 12:00 36 ULKS ŻOK Żmigród - UKSTS Kiełczów III 7:10
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W ŚLIWA Mateusz 3:0 (11:7, 14:12, 11:4) 1:0
2   B CHORZĘPA Paweł X MRÓZ Tomasz 2:3 (9:11, 11:5, 4:11, 11:7, 10:12) 1:1
3   C DERLATKO Bartłomiej Y URBANIAK Andrzej 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:9, 11:9) 2:1
4   D KUPCZYK Michał Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (14:16, 6:11, 9:11) 2:2
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W MRÓZ Tomasz
PRAŻMO Bartosz
3:0 (11:7, 11:2, 16:14) 3:2
6   B CHORZĘPA Paweł
DERLATKO Bartłomiej
X URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
1:3 (11:9, 2:11, 9:11, 5:11) 3:3
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X MRÓZ Tomasz 3:0 (11:9, 11:1, 11:2) 4:3
8   B CHORZĘPA Paweł W ŚLIWA Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D KUPCZYK Michał Y URBANIAK Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:4
10   C DERLATKO Bartłomiej Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (1:11, 12:14, 10:12) 5:5
11   A PRZYBYLSKI Krzysztof Y URBANIAK Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 6:5
12   C DERLATKO Bartłomiej W ŚLIWA Mateusz 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 8:11) 6:6
13   B CHORZĘPA Paweł Z PRAŻMO Bartosz 2:3 (11:5, 10:12, 11:8, 8:11, 6:11) 6:7
14   D KUPCZYK Michał X MRÓZ Tomasz 3:2 (11:2, 11:9, 7:11, 8:11, 11:9) 7:7
15   A PRZYBYLSKI Krzysztof Z PRAŻMO Bartosz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 7:8
16   D KUPCZYK Michał W ŚLIWA Mateusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 7:9
17   B CHORZĘPA Paweł Y URBANIAK Andrzej 2:3 (11:6, 6:11, 11:13, 11:9, 7:11) 7:10
2021-12-14 19:00 37 MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Odra Głoska II 10:3
1   A KWIATKOWSKA Elżbieta W JANKOWIAK Piotr 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 1:0
2   B ŁOPATECKI Damian X SKRZESZEWSKI Adrian 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 11:6) 2:0
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 3:0
4   D KOT Dominik Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 4:0
5   A ŁOPATECKI Damian
KWIATKOWSKA Elżbieta
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 5:0
6   B SZARZYŃSKI Tomasz
KOT Dominik
X RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 6:0
7   A KWIATKOWSKA Elżbieta X SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 7:0
8   B ŁOPATECKI Damian W JANKOWIAK Piotr 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 7:1
9   D KOT Dominik Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 8:1
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z RYCZAN Tadeusz 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:7, 9:11) 8:2
11   A KWIATKOWSKA Elżbieta Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 9:2
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W JANKOWIAK Piotr 0:3 (7:11, 11:13, 9:11) 9:3
13   B ŁOPATECKI Damian Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:4, 12:10, 12:10) 10:3
2021-12-11 12:00 38 UKSTS Kiełczów II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 8:10
1   A KIRYCZYŃSKI Piotr W KOZERSKI Mariusz 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 7:11) 0:1
2   B KORBA Paweł X KOZERSKI Michał 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C GOŹDZIASZEK Andrzej Y WÓJCIK Tomasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:3
4   D KIRYCZYŃSKI Marcin Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) 1:3
5   A KIRYCZYŃSKI Piotr
KORBA Paweł
W KOZERSKI Michał
WÓJCIK Tomasz
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:4) 2:3
6   B GOŹDZIASZEK Andrzej
KIRYCZYŃSKI Marcin
X KOMARNICKI Edward
KOZERSKI Mariusz
3:0 (11:3, 16:14, 11:7) 3:3
7   A KIRYCZYŃSKI Piotr X KOZERSKI Michał 3:2 (11:5, 4:11, 11:8, 8:11, 11:9) 4:3
8   B KORBA Paweł W KOZERSKI Mariusz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 4:4
9   D KIRYCZYŃSKI Marcin Y WÓJCIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 5:4
10   C GOŹDZIASZEK Andrzej Z KOMARNICKI Edward 2:3 (7:11, 11:1, 11:6, 4:11, 5:11) 5:5
11   A KIRYCZYŃSKI Piotr Y WÓJCIK Tomasz 2:3 (11:8, 11:7, 9:11, 8:11, 5:11) 5:6
12   C GOŹDZIASZEK Andrzej W KOZERSKI Mariusz 1:3 (11:3, 7:11, 5:11, 6:11) 5:7
13   B KORBA Paweł Z KOMARNICKI Edward 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 6:11) 5:8
14   D KIRYCZYŃSKI Marcin X KOZERSKI Michał 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 6:11, 8:11) 5:9
15   A KIRYCZYŃSKI Piotr Z KOMARNICKI Edward 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 6:9
16   D KIRYCZYŃSKI Marcin W KOZERSKI Mariusz 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:6) 7:9
17   B KORBA Paweł Y WÓJCIK Tomasz 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 13:11) 8:9
18   C GOŹDZIASZEK Andrzej X KOZERSKI Michał 0:3 (3:11, 3:11, 1:11) 8:10
2021-12-11 16:00 39 LZS Tęcza Pisarzowice - LZS Sady Wierzchowice 3:10
1   A MROCZKO Paweł W WARZYŃSKI Roman 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) 1:0
2   B SZUMERA Bartłomiej X KOŁODZIEJ Józef 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C KONOPNICKI Robert Y JAWORSKI Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11) 1:2
4   D ODRZYWOLSKI Przemysław Z JASIĘGA Zdzisław 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 14:12) 2:2
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
3:2 (5:11, 7:11, 11:6, 11:8, 11:9) 3:2
6   B MROCZKO Paweł
SZUMERA Bartłomiej
X WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 3:3
7   A PYTA Leszek X KOŁODZIEJ Józef 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 3:4
8   B SZUMERA Bartłomiej W WARZYŃSKI Roman 1:3 (10:12, 12:14, 11:7, 4:11) 3:5
9   D ODRZYWOLSKI Przemysław Y JAWORSKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 9:11, 14:16) 3:6
10   C ZADKA Krzysztof Z JASIĘGA Zdzisław 2:3 (11:7, 11:7, 12:14, 9:11, 15:17) 3:7
11   A PYTA Leszek Y JAWORSKI Arkadiusz 2:3 (9:11, 8:11, 17:15, 13:11, 8:11) 3:8
12   C ZADKA Krzysztof W WARZYŃSKI Roman 1:3 (11:4, 14:16, 9:11, 8:11) 3:9
13   B SZUMERA Bartłomiej Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (11:13, 7:11, 11:13) 3:10
2021-12-16 18:00 40 LZS Trzebnica II - UKS Lider Milicz 5:10
1   A KUCHARSKI Marcin W GENDERA Rafał 0:3 (2:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B PILIP Maciej X KUCHARSKI Franciszek 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:7) 1:1
3   C KARYŚ Krzysztof Y SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 1:2
4   D ANIOŁEK Mirosław Z NAWROT Mikołaj 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:3
5   A KARYŚ Krzysztof
PILIP Maciej
W SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:9) 2:3
6   B ANIOŁEK Mirosław
KUCHARSKI Marcin
X GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
0:3 (11:13, 5:11, 10:12) 2:4
7   A KUCHARSKI Marcin X KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:5, 20:18) 3:4
8   B PILIP Maciej W GENDERA Rafał 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 3:5
9   D ANIOŁEK Mirosław Y SZYMKOWIAK Brajan 1:3 (2:11, 9:11, 11:9, 9:11) 3:6
10   C KARYŚ Krzysztof Z NAWROT Mikołaj 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 3:7
11   A KUCHARSKI Marcin Y SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 4:7
12   C KARYŚ Krzysztof W GENDERA Rafał 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 4:8
13   B PILIP Maciej Z NAWROT Mikołaj 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 4:9
14   D ANIOŁEK Mirosław X DZIUBA Kamil 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 5:9
15   A KUCHARSKI Marcin Z NAWROT Mikołaj 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 5:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18