V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-18 12:00 41 UKS Lider Milicz - ULKS ŻOK Żmigród 9:9
1   A NAWROT Mikołaj W PRZYBYLSKI Krzysztof 1:3 (0:11, 11:2, 8:11, 5:11) 0:1
2   B SZYMKOWIAK Brajan X CHORZĘPA Jan 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 1:1
3   C KUCHARSKI Franciszek Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D GENDERA Rafał Z DERLATKO Bartłomiej 3:1 (11:6, 11:8, 11:13, 11:7) 2:2
5   A GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
W CHORZĘPA Jan
CHORZĘPA Paweł
3:2 (11:4, 10:12, 11:13, 12:10, 11:5) 3:2
6   B SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
X DERLATKO Bartłomiej
PRZYBYLSKI Krzysztof
0:3 (10:12, 6:11, 6:11) 3:3
7   A NAWROT Mikołaj X CHORZĘPA Jan 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 4:3
8   B SZYMKOWIAK Brajan W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 4:4
9   D GENDERA Rafał Y CHORZĘPA Paweł 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 6:11, 7:11) 4:5
10   C KUCHARSKI Franciszek Z DERLATKO Bartłomiej 0:3 (9:11, 10:12, 11:13) 4:6
11   A NAWROT Mikołaj Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:8) 5:6
12   C KUCHARSKI Franciszek W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 5:7
13   B SZYMKOWIAK Brajan Z DERLATKO Bartłomiej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 5:8
14   D GENDERA Rafał X CHORZĘPA Jan 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 6:8
15   A NAWROT Mikołaj Z DERLATKO Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 7:8
16   D GENDERA Rafał W PRZYBYLSKI Krzysztof 3:2 (7:11, 12:10, 10:12, 11:5, 11:8) 8:8
17   B SZYMKOWIAK Brajan Y CHORZĘPA Paweł 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:9, 7:11) 8:9
18   C KUCHARSKI Franciszek X CHORZĘPA Jan 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 9:9
2021-12-18 12:00 42 UKSTS Kiełczów III - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:0
1   A RYDZ Paulina W JEŻ Władysław 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 1:0
2   B URBANIAK Andrzej X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:1 (9:11, 11:8, 11:6, 11:9) 2:0
3   C PRAŻMO Bartosz Y WITIAK Bogdan 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 3:0
4   D ŚLIWA Mateusz Z SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 4:0
5   A PRAŻMO Bartosz
ŚLIWA Mateusz
W SZARZYŃSKI Tomasz
JEŻ Władysław
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 5:0
6   B RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
X SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 6:0
7   A RYDZ Paulina X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 7:0
8   B URBANIAK Andrzej W JEŻ Władysław 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 8:0
9   D ŚLIWA Mateusz Y WITIAK Bogdan 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 9:0
10   C PRAŻMO Bartosz Z SZARZYŃSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 10:0
2021-12-18 12:00 43 LKS Odra Głoska II - UKSTS Kiełczów II 10:4
1   A JANKOWIAK Piotr W KIRYCZYŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 1:0
2   B DOMAGAŁA Tomasz X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C SKRZESZEWSKI Adrian Y KIRYCZYŃSKI Piotr 2:3 (11:3, 9:11, 8:11, 11:6, 9:11) 2:1
4   D RYCZAN Tadeusz Z ŻYŁA Tomasz 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 7:11) 2:2
5   A SKRZESZEWSKI Adrian
JANKOWIAK Piotr
W GOŹDZIASZEK Andrzej
KIRYCZYŃSKI Piotr
1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 7:11) 2:3
6   B DOMAGAŁA Tomasz
RYCZAN Tadeusz
X ŻYŁA Tomasz
KIRYCZYŃSKI Marcin
3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:7) 3:3
7   A JANKOWIAK Piotr X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 4:3
8   B DOMAGAŁA Tomasz W KIRYCZYŃSKI Marcin 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) 5:3
9   D RYCZAN Tadeusz Y KIRYCZYŃSKI Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:9) 6:3
10   C SKRZESZEWSKI Adrian Z ŻYŁA Tomasz 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:9) 7:3
11   A JANKOWIAK Piotr Y KIRYCZYŃSKI Piotr 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:7) 8:3
12   C SKRZESZEWSKI Adrian W KIRYCZYŃSKI Marcin 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 9:11) 8:4
13   B DOMAGAŁA Tomasz Z ŻYŁA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 9:4
14   D RYCZAN Tadeusz X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 10:4
2021-12-18 10:30 44 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - LZS Tęcza Pisarzowice 6:10
1   A KOZERSKI Mariusz W ODRZYWOLSKI Przemysław 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B WÓJCIK Tomasz X PYTA Leszek 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C KOZERSKI Michał Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 1:2
4   D KOMARNICKI Edward Z KONOPNICKI Robert 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:3
5   A KOMARNICKI Edward
KOZERSKI Mariusz
W KONOPNICKI Robert
ODRZYWOLSKI Przemysław
1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 8:11) 1:4
6   B KOZERSKI Michał
WÓJCIK Tomasz
X PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 9:11) 1:5
7   A KOZERSKI Mariusz X PYTA Leszek 2:3 (11:9, 9:11, 3:11, 11:4, 8:11) 1:6
8   B WÓJCIK Tomasz W ODRZYWOLSKI Przemysław 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 6:11) 1:7
9   D KOMARNICKI Edward Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 2:7
10   C KOZERSKI Michał Z KONOPNICKI Robert 2:3 (7:11, 11:9, 11:8, 8:11, 8:11) 2:8
11   A KOZERSKI Mariusz Y SZUMERA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:4, 13:11) 3:8
12   C KOZERSKI Michał W ODRZYWOLSKI Przemysław 3:2 (11:7, 7:11, 11:7, 8:11, 11:9) 4:8
13   B WÓJCIK Tomasz Z KONOPNICKI Robert 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:9) 5:8
14   D KOMARNICKI Edward X PYTA Leszek 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 6:8
15   A KOZERSKI Mariusz Z KONOPNICKI Robert 1:3 (16:18, 11:8, 4:11, 7:11) 6:9
16   D KOMARNICKI Edward W ODRZYWOLSKI Przemysław 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 6:10
2021-12-18 16:00 45 LZS Sady Wierzchowice - LZS Trzebnica II 10:1
1   A KOŁODZIEJ Józef W ANIOŁEK Mirosław 3:2 (11:8, 6:11, 11:9, 8:11, 11:7) 1:0
2   B JAWORSKI Arkadiusz X PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 2:0
3   C TREMBECKI Jan Y KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 3:0
4   D JASIĘGA Zdzisław Z KUCHARSKI Marcin 3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 4:0
5   A KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
W KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 5:0
6   B WARZYŃSKI Roman
ZAKRZEWSKI Leszek
X ANIOŁEK Mirosław
PILIP Maciej
1:3 (11:4, 6:11, 4:11, 8:11) 5:1
7   A KOŁODZIEJ Józef X PILIP Maciej 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) 6:1
8   B JAWORSKI Arkadiusz W ANIOŁEK Mirosław 3:1 (11:1, 8:11, 11:8, 11:8) 7:1
9   D JASIĘGA Zdzisław Y KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 8:1
10   C TREMBECKI Jan Z KUCHARSKI Marcin 3:0 (12:10, 14:12, 11:9) 9:1
11   A KOŁODZIEJ Józef Y KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18