V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2022-05-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-14 10:00 86 ULKS ŻOK Żmigród - UKS Lider Milicz 9:9
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W NAWROT Mikołaj 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:1
2   B CHORZĘPA Paweł X SZYMKOWIAK Brajan 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 9:11) 0:2
3   C GORDZICZ Damian Y KOWALSKA Lena 2:3 (13:11, 4:11, 7:11, 12:10, 7:11) 0:3
4   D KUPCZYK Michał Z KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 1:3
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W SZYMKOWIAK Brajan
KOWALSKA Lena
3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 2:3
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X NAWROT Mikołaj
KUCHARSKI Franciszek
0:3 (11:13, 10:12, 9:11) 2:4
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X SZYMKOWIAK Brajan 3:0 (11:8, 11:0, 11:7) 3:4
8   B CHORZĘPA Paweł W NAWROT Mikołaj 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 8:11) 3:5
9   D KUPCZYK Michał Y KOWALSKA Lena 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 4:5
10   C GORDZICZ Damian Z KUCHARSKI Franciszek 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 12:10, 11:7) 5:5
11   A PRZYBYLSKI Krzysztof Y KOWALSKA Lena 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 6:5
12   C GORDZICZ Damian W NAWROT Mikołaj 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 6:6
13   B CHORZĘPA Paweł Z KUCHARSKI Franciszek 3:1 (6:11, 11:9, 11:5, 11:9) 7:6
14   D KUPCZYK Michał X SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 7:7
15   A PRZYBYLSKI Krzysztof Z KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 8:7
16   D KUPCZYK Michał W NAWROT Mikołaj 3:2 (11:7, 11:8, 7:11, 4:11, 11:9) 9:7
17   B CHORZĘPA Paweł Y KOWALSKA Lena 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 9:8
18   C GORDZICZ Damian X SZYMKOWIAK Brajan 2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:8, 9:11) 9:9
2022-05-14 12:00 87 MKS Rokita Brzeg Dolny - UKSTS Kiełczów III 2:10
1   A KOT Zbigniew W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 8:11) 0:1
2   B SZARZYŃSKI Eugeniusz X MRÓZ Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 0:2
3   C SZARZYŃSKI Tomasz Y URBANIAK Andrzej 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 8:11) 0:3
4   D JEŻ Władysław Z RYDZ Paulina 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A SZARZYŃSKI Tomasz
JEŻ Władysław
W MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
0:3 (10:12, 1:11, 7:11) 0:5
6   B SZARZYŃSKI Eugeniusz
KOT Zbigniew
X RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:6
7   A KOT Zbigniew X MRÓZ Tomasz 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 6:11, 11:5) 1:6
8   B SZARZYŃSKI Eugeniusz W ŚLIWA Mateusz 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 4:11) 1:7
9   D JEŻ Władysław Y URBANIAK Andrzej 0:3 (10:12, 10:12, 6:11) 1:8
10   C SZARZYŃSKI Tomasz Z RYDZ Paulina 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:9
11   A KOT Zbigniew Y URBANIAK Andrzej 3:1 (11:2, 11:3, 5:11, 11:5) 2:9
12   C SZARZYŃSKI Tomasz W ŚLIWA Mateusz 0:3 (9:11, 12:14, 9:11) 2:10
2022-05-14 12:00 88 UKSTS Kiełczów II - LKS Odra Głoska II 10:5
1   A KOMOROWSKI Paweł W DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 1:0
2   B ŻYŁA Tomasz X SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 2:0
3   C GROBELAK Mariusz Y RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 14:12) 3:0
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z JANKOWIAK Piotr 1:3 (5:11, 3:11, 12:10, 7:11) 3:1
5   A ŻYŁA Tomasz
KOMOROWSKI Paweł
W RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
3:0 (11:3, 11:8, 11:9) 4:1
6   B GOŹDZIASZEK Andrzej
GROBELAK Mariusz
X DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 5:1
7   A KOMOROWSKI Paweł X SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 6:1
8   B ŻYŁA Tomasz W DOMAGAŁA Tomasz 3:2 (11:6, 9:11, 11:7, 5:11, 12:10) 7:1
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y RYCZAN Tadeusz 0:3 (10:12, 5:11, 11:13) 7:2
10   C GROBELAK Mariusz Z JANKOWIAK Piotr 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 7:11) 7:3
11   A KOMOROWSKI Paweł Y RYCZAN Tadeusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 8:3
12   C GROBELAK Mariusz W DOMAGAŁA Tomasz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 5:11) 8:4
13   B ŻYŁA Tomasz Z JANKOWIAK Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 9:4
14   D GOŹDZIASZEK Andrzej X SKRZESZEWSKI Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 9:5
15   A KOMOROWSKI Paweł Z JANKOWIAK Piotr 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:4) 10:5
2022-05-14 16:00 89 LZS Tęcza Pisarzowice - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3
1   A SZUMERA Bartłomiej W KOZERSKI Michał 3:2 (4:11, 5:11, 11:3, 11:2, 11:4) 1:0
2   B PYTA Leszek X WÓJCIK Tomasz 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) 2:0
3   C KONOPNICKI Robert Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 3:0
4   D ZADKA Krzysztof Z KOMARNICKI Edward 1:3 (11:13, 9:11, 11:5, 7:11) 3:1
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W KOMARNICKI Edward
WÓJCIK Tomasz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 4:1
6   B PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
X KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:6) 5:1
7   A SZUMERA Bartłomiej X WÓJCIK Tomasz 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 3:11) 5:2
8   B PYTA Leszek W KOZERSKI Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:1) 6:2
9   D ZADKA Krzysztof Y KOZERSKI Mariusz 1:3 (11:13, 1:11, 11:9, 4:11) 6:3
10   C KONOPNICKI Robert Z KOMARNICKI Edward 3:2 (9:11, 11:7, 11:2, 8:11, 11:4) 7:3
11   A SZUMERA Bartłomiej Y KOZERSKI Mariusz 3:2 (9:11, 6:11, 11:9, 14:12, 11:5) 8:3
12   C KONOPNICKI Robert W KOZERSKI Michał 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 9:3
13   B PYTA Leszek Z KOMARNICKI Edward 3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:3) 10:3
2022-05-14 12:00 90 LZS Trzebnica II - LZS Sady Wierzchowice 3:10
1   A ANIOŁEK Mirosław W KOŁODZIEJ Józef 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KARYŚ Krzysztof X JAWORSKI Arkadiusz 2:3 (8:11, 11:4, 13:11, 8:11, 9:11) 0:2
3   C PILIP Maciej Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:1 (11:6, 7:11, 11:3, 11:7) 1:2
4   D KUCHARSKI Marcin Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 1:3
5   A KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
W KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
0:3 (2:11, 3:11, 10:12) 1:4
6   B ANIOŁEK Mirosław
PILIP Maciej
X JAWORSKI Arkadiusz
ZAKRZEWSKI Leszek
1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:5
7   A ANIOŁEK Mirosław X JAWORSKI Arkadiusz 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 8:11) 1:6
8   B KARYŚ Krzysztof W KOŁODZIEJ Józef 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:7
9   D KUCHARSKI Marcin Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 2:7
10   C PILIP Maciej Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 2:8
11   A ANIOŁEK Mirosław Y ZAKRZEWSKI Leszek 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 3:8
12   C PILIP Maciej W KOŁODZIEJ Józef 1:3 (3:11, 3:11, 11:8, 4:11) 3:9
13   B KARYŚ Krzysztof Z JASIĘGA Zdzisław 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18