V liga Wrocław B
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-10 18:00 66 ULKS ŻOK Żmigród - LZS Sady Wierzchowice 10:2
1   A PRZYBYLSKI Krzysztof W JASIĘGA Zdzisław 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 1:0
2   B CHORZĘPA Paweł X WARZYŃSKI Roman 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 2:0
3   C GORDZICZ Damian Y JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 3:0
4   D KUPCZYK Michał Z KOŁODZIEJ Józef 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 4:0
5   A KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
W WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:9, 11:4) 5:0
6   B CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
X KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
0:3 (9:11, 1:11, 8:11) 5:1
7   A PRZYBYLSKI Krzysztof X WARZYŃSKI Roman 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 6:1
8   B CHORZĘPA Paweł W JASIĘGA Zdzisław 3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:7) 7:1
9   D KUPCZYK Michał Y JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 8:1
10   C GORDZICZ Damian Z KOŁODZIEJ Józef 1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 3:11) 8:2
11   A PRZYBYLSKI Krzysztof Y JAWORSKI Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:2, 11:4) 9:2
12   C GORDZICZ Damian W JASIĘGA Zdzisław 3:2 (6:11, 4:11, 11:9, 11:8, 11:6) 10:2
2022-03-12 16:00 67 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 1:10
1   A SZUMERA Bartłomiej W KOT Zbigniew 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B KONOPNICKI Robert X ŁOPATECKI Damian 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:6, 8:11) 0:2
3   C PYTA Leszek Y KOT Dominik 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D ZADKA Krzysztof Z KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W KOT Dominik
KOT Zbigniew
1:3 (13:11, 8:11, 5:11, 2:11) 0:5
6   B PYTA Leszek
SZUMERA Bartłomiej
X ŁOPATECKI Damian
KWIATKOWSKA Elżbieta
1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 3:11) 0:6
7   A SZUMERA Bartłomiej X ŁOPATECKI Damian 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 8:11) 0:7
8   B KONOPNICKI Robert W KOT Zbigniew 1:3 (11:6, 8:11, 11:13, 7:11) 0:8
9   D ZADKA Krzysztof Y KOT Dominik 3:2 (11:7, 11:5, 8:11, 9:11, 11:7) 1:8
10   C PYTA Leszek Z KWIATKOWSKA Elżbieta 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 1:9
11   A SZUMERA Bartłomiej Y KOT Dominik 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 11:9, 9:11) 1:10
2022-03-12 12:00 68 LZS Trzebnica II - UKSTS Kiełczów II 5:10
1   A STAWISKI Wojciech W KIRYCZYŃSKI Piotr 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 4:11) 0:1
2   B KUCHARSKI Marcin X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 2:11, 11:7) 1:1
3   C PILIP Maciej Y GROBELAK Mariusz 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 9:11) 1:2
4   D ANIOŁEK Mirosław Z ŻYŁA Tomasz 1:3 (11:9, 1:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A KUCHARSKI Marcin
STAWISKI Wojciech
W ŻYŁA Tomasz
GROBELAK Mariusz
3:0 (11:7, 12:10, 13:11) 2:3
6   B ANIOŁEK Mirosław
PILIP Maciej
X GOŹDZIASZEK Andrzej
KIRYCZYŃSKI Piotr
1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 9:11) 2:4
7   A STAWISKI Wojciech X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:2 (11:6, 7:11, 3:11, 11:7, 11:7) 3:4
8   B KUCHARSKI Marcin W KIRYCZYŃSKI Piotr 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 10:12) 3:5
9   D ANIOŁEK Mirosław Y GROBELAK Mariusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:6
10   C PILIP Maciej Z ŻYŁA Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 3:7
11   A STAWISKI Wojciech Y GROBELAK Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 4:7
12   C PILIP Maciej W KIRYCZYŃSKI Piotr 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 8:11) 4:8
13   B KUCHARSKI Marcin Z ŻYŁA Tomasz 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 4:11) 4:9
14   D ANIOŁEK Mirosław X GOŹDZIASZEK Andrzej 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:8) 5:9
15   A STAWISKI Wojciech Z ŻYŁA Tomasz 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 6:11) 5:10
2022-03-12 12:00 69 UKS Lider Milicz - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II 10:3
1   A NAWROT Mikołaj W PIRÓG Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 1:0
2   B SZYMKOWIAK Brajan X KOMARNICKI Edward 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 2:0
3   C KUCHARSKI Franciszek Y KOZERSKI Mariusz 3:1 (11:0, 11:7, 5:11, 11:7) 3:0
4   D GENDERA Rafał Z KOZERSKI Michał 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 4:0
5   A GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
W KOMARNICKI Edward
PIRÓG Grzegorz
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 5:0
6   B SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
X KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:9) 6:0
7   A NAWROT Mikołaj X KOMARNICKI Edward 2:3 (9:11, 11:1, 6:11, 11:7, 10:12) 6:1
8   B SZYMKOWIAK Brajan W PIRÓG Grzegorz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 6:2
9   D GENDERA Rafał Y KOZERSKI Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 7:2
10   C KUCHARSKI Franciszek Z KOZERSKI Michał 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 8:11, 12:10) 8:2
11   A NAWROT Mikołaj Y KOZERSKI Mariusz 3:1 (6:11, 11:2, 11:6, 11:6) 9:2
12   C KUCHARSKI Franciszek W PIRÓG Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 9:3
13   B SZYMKOWIAK Brajan Z KOZERSKI Michał 3:1 (5:11, 11:7, 11:8, 11:9) 10:3
2022-03-12 12:00 70 UKSTS Kiełczów III - LKS Odra Głoska II 10:1
1   A PRAŻMO Bartosz W SKRZESZEWSKI Adrian 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 1:0
2   B URBANIAK Andrzej X TOMCZAK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:0
3   C TARNOWSKA Paulina Y DOMAGAŁA Tomasz 2:3 (8:11, 11:5, 11:7, 7:11, 10:12) 2:1
4   D ŚLIWA Mateusz Z RYCZAN Tadeusz 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) 3:1
5   A URBANIAK Andrzej
ŚLIWA Mateusz
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 4:1
6   B PRAŻMO Bartosz
TARNOWSKA Paulina
X RYCZAN Tadeusz
TOMCZAK Jacek
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 5:1
7   A PRAŻMO Bartosz X TOMCZAK Jacek 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 6:1
8   B URBANIAK Andrzej W SKRZESZEWSKI Adrian 3:2 (4:11, 11:7, 12:10, 8:11, 12:10) 7:1
9   D ŚLIWA Mateusz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (14:12, 11:5, 11:7) 8:1
10   C TARNOWSKA Paulina Z RYCZAN Tadeusz 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) 9:1
11   A PRAŻMO Bartosz Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18