V liga Wrocław B
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-22 18:00 21 LZS Sady Wierzchowice - ULKS ŻOK Żmigród 5:10
1   A KOŁODZIEJ Józef W PRZYBYLSKI Krzysztof 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 6:11) 0:1
2   B JASIĘGA Zdzisław X GORDZICZ Damian 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:6) 1:1
3   C WARZYŃSKI Roman Y CHORZĘPA Paweł 3:2 (12:10, 11:9, 8:11, 4:11, 12:10) 2:1
4   D JAWORSKI Arkadiusz Z KUPCZYK Michał 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 2:2
5   A WARZYŃSKI Roman
JAWORSKI Arkadiusz
W CHORZĘPA Paweł
GORDZICZ Damian
1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11) 2:3
6   B KOŁODZIEJ Józef
JASIĘGA Zdzisław
X KUPCZYK Michał
PRZYBYLSKI Krzysztof
2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11) 2:4
7   A KOŁODZIEJ Józef X GORDZICZ Damian 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 3:4
8   B JASIĘGA Zdzisław W PRZYBYLSKI Krzysztof 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 4:11) 3:5
9   D JAWORSKI Arkadiusz Y CHORZĘPA Paweł 0:3 (9:11, 7:11, 14:16) 3:6
10   C WARZYŃSKI Roman Z KUPCZYK Michał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 3:7
11   A KOŁODZIEJ Józef Y CHORZĘPA Paweł 3:1 (11:3, 10:12, 11:5, 11:6) 4:7
12   C WARZYŃSKI Roman W PRZYBYLSKI Krzysztof 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) 4:8
13   B JASIĘGA Zdzisław Z KUPCZYK Michał 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 4:9
14   D JAWORSKI Arkadiusz X GORDZICZ Damian 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 5:9
15   A KOŁODZIEJ Józef Z KUPCZYK Michał 1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 8:11) 5:10
2021-11-23 19:00 22 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny 10:4
1   A ODRZYWOLSKI Przemysław W ŁOPATECKI Damian 1:3 (11:6, 8:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B SZUMERA Bartłomiej X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (16:14, 12:10, 11:9) 1:1
3   C ZADKA Krzysztof Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:6, 11:7, 6:11, 6:11, 11:8) 2:1
4   D KONOPNICKI Robert Z WITIAK Bogdan 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 3:1
5   A KONOPNICKI Robert
ZADKA Krzysztof
W ŁOPATECKI Damian
SZARZYŃSKI Tomasz
3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:9, 14:12) 4:1
6   B ODRZYWOLSKI Przemysław
SZUMERA Bartłomiej
X SZARZYŃSKI Eugeniusz
WITIAK Bogdan
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:9) 5:1
7   A ODRZYWOLSKI Przemysław X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 6:1
8   B SZUMERA Bartłomiej W ŁOPATECKI Damian 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:9, 9:11) 6:2
9   D KONOPNICKI Robert Y SZARZYŃSKI Tomasz 0:3 (3:11, 6:11, 9:11) 6:3
10   C ZADKA Krzysztof Z WITIAK Bogdan 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 7:3
11   A ODRZYWOLSKI Przemysław Y SZARZYŃSKI Tomasz 3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 6:11, 11:8) 8:3
12   C ZADKA Krzysztof W ŁOPATECKI Damian 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 8:4
13   B SZUMERA Bartłomiej Z WITIAK Bogdan 3:0 (0:0 krecz) 9:4
14   D KONOPNICKI Robert X SZARZYŃSKI Eugeniusz 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:8) 10:4
2021-11-20 12:00 23 UKSTS Kiełczów II - LZS Trzebnica II 10:4
1   A ŻYŁA Tomasz W ANIOŁEK Mirosław 3:2 (4:11, 13:11, 11:6, 10:12, 11:6) 1:0
2   B GROBELAK Mariusz X KARYŚ Krzysztof 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 2:0
3   C KIRYCZYŃSKI Piotr Y KUCHARSKI Marcin 3:2 (11:5, 8:11, 11:4, 10:12, 11:9) 3:0
4   D GOŹDZIASZEK Andrzej Z SOBKOWIAK Tomasz 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 3:1
5   A ŻYŁA Tomasz
GOŹDZIASZEK Andrzej
W ANIOŁEK Mirosław
SOBKOWIAK Tomasz
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 3:2
6   B GROBELAK Mariusz
KIRYCZYŃSKI Piotr
X KARYŚ Krzysztof
KUCHARSKI Marcin
3:0 (12:10, 11:6, 11:5) 4:2
7   A ŻYŁA Tomasz X PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 5:2
8   B GROBELAK Mariusz W ANIOŁEK Mirosław 3:2 (11:4, 5:11, 11:9, 7:11, 11:6) 6:2
9   D GOŹDZIASZEK Andrzej Y KUCHARSKI Marcin 3:2 (6:11, 11:9, 7:11, 11:7, 11:3) 7:2
10   C KIRYCZYŃSKI Piotr Z SOBKOWIAK Tomasz 2:3 (6:11, 12:10, 2:11, 12:10, 7:11) 7:3
11   A ŻYŁA Tomasz Y KUCHARSKI Marcin 3:0 (14:12, 12:10, 11:6) 8:3
12   C KIRYCZYŃSKI Piotr W ANIOŁEK Mirosław 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 9:3
13   B GROBELAK Mariusz Z SOBKOWIAK Tomasz 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 8:11) 9:4
14   D GOŹDZIASZEK Andrzej X PILIP Maciej 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 10:4
2021-11-20 10:30 24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie II - UKS Lider Milicz 2:10
1   A KOZERSKI Mariusz W SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B KOZERSKI Michał X KOWALSKA Lena 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:5) 1:1
3   C RAKOCZY Jacek Y KUCHARSKI Franciszek 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 1:2
4   D WÓJCIK Tomasz Z NAWROT Mikołaj 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 2:11) 1:3
5   A KOZERSKI Michał
KOZERSKI Mariusz
W GENDERA Rafał
NAWROT Mikołaj
1:3 (11:7, 2:11, 3:11, 6:11) 1:4
6   B KOMARNICKI Edward
WÓJCIK Tomasz
X SZYMKOWIAK Brajan
KUCHARSKI Franciszek
0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:5
7   A KOZERSKI Mariusz X GENDERA Rafał 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 1:6
8   B KOZERSKI Michał W SZYMKOWIAK Brajan 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:7
9   D WÓJCIK Tomasz Y KUCHARSKI Franciszek 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 2:7
10   C RAKOCZY Jacek Z NAWROT Mikołaj 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 2:8
11   A KOZERSKI Mariusz Y KUCHARSKI Franciszek 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 2:9
12   C KOMARNICKI Edward W SZYMKOWIAK Brajan 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 2:10
2021-11-20 12:00 25 LKS Odra Głoska II - UKSTS Kiełczów III 1:10
1   A SKRZESZEWSKI Adrian W ŚLIWA Mateusz 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B JANKOWIAK Piotr X MRÓZ Tomasz 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C DOMAGAŁA Tomasz Y URBANIAK Andrzej 2:3 (5:11, 11:5, 6:11, 11:6, 8:11) 0:3
4   D RYCZAN Tadeusz Z RYDZ Paulina 1:3 (3:11, 8:11, 11:5, 8:11) 0:4
5   A RYCZAN Tadeusz
JANKOWIAK Piotr
W MRÓZ Tomasz
ŚLIWA Mateusz
2:3 (11:13, 11:4, 11:6, 8:11, 8:11) 0:5
6   B DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
X RYDZ Paulina
URBANIAK Andrzej
2:3 (10:12, 12:10, 11:13, 12:10, 6:11) 0:6
7   A SKRZESZEWSKI Adrian X MRÓZ Tomasz 1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 7:11) 0:7
8   B JANKOWIAK Piotr W ŚLIWA Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 14:16) 0:8
9   D RYCZAN Tadeusz Y URBANIAK Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 0:9
10   C DOMAGAŁA Tomasz Z RYDZ Paulina 3:0 (11:7, 11:3, 12:10) 1:9
11   A SKRZESZEWSKI Adrian Y URBANIAK Andrzej 1:3 (11:2, 5:11, 7:11, 8:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18