IV liga Legnica
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-26 14:00 45 GLKS Jaworzyna Śląska - KS Górnik Polkowice 5:10
1   A KASPEROWICZ Artur W KACIUBA Mikołaj 2:3 (11:9, 13:11, 2:11, 9:11, 3:11) 0:1
2   B MAKOWSKI Piotr X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (13:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C CHABA Stanisław Y LESIŃSKI Patryk 3:1 (15:13, 11:7, 6:11, 11:5) 2:1
4   D PORĘBA Marek Z ZAJĄC Szymon 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 5:11) 2:2
5   A PORĘBA Marek
MAKOWSKI Piotr
W KACIUBA Mikołaj
ZAJĄC Szymon
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 2:3
6   B CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
X LESIŃSKI Patryk
SŁOWIŃSKI Sławomir
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 6:11) 2:4
7   A KASPEROWICZ Artur X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 3:4
8   B MAKOWSKI Piotr W KACIUBA Mikołaj 1:3 (6:11, 11:13, 11:6, 6:11) 3:5
9   D PORĘBA Marek Y LESIŃSKI Patryk 2:3 (11:9, 11:9, 4:11, 9:11, 9:11) 3:6
10   C CHABA Stanisław Z ZAJĄC Szymon 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 3:7
11   A KASPEROWICZ Artur Y LESIŃSKI Patryk 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) 4:7
12   C CHABA Stanisław W KACIUBA Mikołaj 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 2:11) 4:8
13   B MAKOWSKI Piotr Z ZAJĄC Szymon 2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 9:11) 4:9
14   D PORĘBA Marek X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 5:9
15   A KASPEROWICZ Artur Z ZAJĄC Szymon 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 7:11, 7:11) 5:10
2022-03-26 14:00 46 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:2
1   A OPYD Oskar W GAJKOWSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 1:0
2   B ROJEK Michał X GŁAZ Tomasz 3:2 (10:12, 11:6, 7:11, 11:4, 11:9) 2:0
3   C GLIB Michał Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) 3:0
4   D PISZCZAŁKA Kamil Z PRZYBYLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 3:1
5   A OPYD Oskar
PISZCZAŁKA Kamil
W GAJKOWSKI Mateusz
GROCHAŁA Wojciech
3:2 (11:7, 11:7, 8:11, 8:11, 11:9) 4:1
6   B GLIB Michał
ROJEK Michał
X GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
3:2 (12:10, 11:9, 3:11, 6:11, 11:9) 5:1
7   A OPYD Oskar X GŁAZ Tomasz 3:2 (10:12, 11:5, 11:2, 8:11, 11:6) 6:1
8   B ROJEK Michał W GAJKOWSKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 6:2
9   D PISZCZAŁKA Kamil Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 7:2
10   C GLIB Michał Z PRZYBYLSKI Andrzej 3:1 (7:11, 11:9, 14:12, 11:6) 8:2
11   A OPYD Oskar Y GROCHAŁA Wojciech 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 9:2
12   C GLIB Michał W GAJKOWSKI Mateusz 3:2 (11:7, 5:11, 10:12, 15:13, 17:15) 10:2
2022-03-26 14:00 47 KTS Legnica I - TS Zagłębie Lubin 10:5
1   A LASZUK Czesław W RACZYŃSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B MOŻEJKO Piotr X BUBNOWSKI Jakub 3:1 (11:7, 11:3, 8:11, 11:7) 1:1
3   C LECH Janusz Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 12:10, 11:4) 2:1
4   D ZARÓWNY Przemysław Z KURZAC Mariusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 3:1
5   A LASZUK Czesław
MOŻEJKO Piotr
W KURZAC Mariusz
RACZYŃSKI Jacek
3:2 (11:7, 9:11, 13:11, 5:11, 11:5) 4:1
6   B LECH Janusz
ZARÓWNY Przemysław
X BUBNOWSKI Jakub
ŁUŻYŃSKI Andrzej
3:0 (11:9, 12:10, 12:10) 5:1
7   A LASZUK Czesław X BUBNOWSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 6:1
8   B MOŻEJKO Piotr W RACZYŃSKI Jacek 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 5:11) 6:2
9   D ZARÓWNY Przemysław Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 7:2
10   C LECH Janusz Z KURZAC Mariusz 2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 9:11, 5:11) 7:3
11   A LASZUK Czesław Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 8:3
12   C LECH Janusz W RACZYŃSKI Jacek 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 7:11) 8:4
13   B MOŻEJKO Piotr Z KURZAC Mariusz 1:3 (8:11, 11:8, 7:11, 7:11) 8:5
14   D ZARÓWNY Przemysław X BUBNOWSKI Jakub 3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:9) 9:5
15   A LASZUK Czesław Z KURZAC Mariusz 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 12:10) 10:5
2022-03-26 14:00 48 GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica II 8:10
1   A ANDRUSZKO Wiktor W KOŁAKOWSKI Robert 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 5:11) 0:1
2   B FIGLEWICZ Jan X MARSZAŁEK Mariusz 3:2 (11:1, 7:11, 11:9, 4:11, 11:4) 1:1
3   C WALAS Grzegorz Y HAZNAR Dariusz 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D SUKIENNIK Sebastian Z TUTAJ Waldemar 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 7:11, 9:11) 1:3
5   A WALAS Grzegorz
ANDRUSZKO Wiktor
W MARSZAŁEK Mariusz
HAZNAR Dariusz
3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:8) 2:3
6   B FIGLEWICZ Jan
SUKIENNIK Sebastian
X TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:5) 3:3
7   A ANDRUSZKO Wiktor X MARSZAŁEK Mariusz 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11) 3:4
8   B FIGLEWICZ Jan W KOŁAKOWSKI Robert 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D SUKIENNIK Sebastian Y HAZNAR Dariusz 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 11:8, 11:7) 4:5
10   C WALAS Grzegorz Z TUTAJ Waldemar 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 4:6
11   A ANDRUSZKO Wiktor Y HAZNAR Dariusz 3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) 5:6
12   C WALAS Grzegorz W KOŁAKOWSKI Robert 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 5:7
13   B FIGLEWICZ Jan Z TUTAJ Waldemar 0:3 (11:13, 8:11, 7:11) 5:8
14   D SUKIENNIK Sebastian X MARSZAŁEK Mariusz 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9) 6:8
15   A ANDRUSZKO Wiktor Z TUTAJ Waldemar 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7) 7:8
16   D SUKIENNIK Sebastian W KOŁAKOWSKI Robert 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7) 8:8
17   B FIGLEWICZ Jan Y HAZNAR Dariusz 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 6:11, 8:11) 8:9
18   C WALAS Grzegorz X MARSZAŁEK Mariusz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14