Punktujący dla drużyny
Poz. |
Zawodnik |
Singiel |
Debel |
Zdobyte punkty▼ |
Lg. |
Z |
P |
Lg. |
Z |
P |
1 |
PAWŁOWSKI Mateusz (Dabro-Bau Opoczka) |
49 |
41 |
8 |
17 |
12 |
5 |
47,0 |
2 |
PACHOLEC Marcin (ULKS Ślęża Wiry 2) |
46 |
40 |
6 |
12 |
9 |
3 |
44,5 |
3 |
MOTYKA Jerzy (MKS Nysa Kłodzko) |
46 |
32 |
14 |
15 |
13 |
2 |
38,5 |
4 |
SMOK Mariusz (Dabro-Bau Opoczka) |
52 |
32 |
20 |
17 |
11 |
6 |
37,5 |
5 |
MIŚKIEWICZ Krzysztof (UKS Ludwikowice 3) |
49 |
30 |
19 |
17 |
14 |
3 |
37,0 |
6 |
WIERZBICKI Sławomir (Dabro-Bau Opoczka) |
51 |
31 |
20 |
17 |
10 |
7 |
36,0 |
7 |
TYRKA Andrzej (UKS Ludwikowice 3) |
47 |
28 |
19 |
16 |
12 |
4 |
34,0 |
8 |
BEDNARSKI Sławomir (MKS Nysa Kłodzko) |
42 |
27 |
15 |
13 |
12 |
1 |
33,0 |
9 |
KLEŃK Sławomir (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
43 |
29 |
14 |
13 |
7 |
6 |
32,5 |
10 |
GOŁĄBEK Andrzej (LZS Płomień Makowice 3) |
49 |
25 |
24 |
16 |
10 |
6 |
30,0 |
11 |
KOZŁOWSKI Krzysztof (UKS Impuls Kłodzko 2) |
29 |
26 |
3 |
8 |
6 |
2 |
29,0 |
12 |
WIECZOREK Daniel (LZS Płomień Makowice 3) |
43 |
25 |
18 |
15 |
6 |
9 |
28,0 |
13 |
FURTAK Paweł (MKS Nysa Kłodzko) |
27 |
24 |
3 |
9 |
7 |
2 |
27,5 |
14 |
KWIATKOWSKI Wojciech (UKS Impuls Kłodzko 2) |
35 |
24 |
11 |
11 |
6 |
5 |
27,0 |
15 |
KACZUGA Tomasz (UKS Ludwikowice 3) |
34 |
23 |
11 |
10 |
8 |
2 |
27,0 |
16 |
PAWŁOWSKI Wiesław (ULKS Ślęża Wiry 2) |
34 |
22 |
12 |
13 |
8 |
5 |
26,0 |
17 |
STUDNICKI Dominik (LZS Płomień Makowice 3) |
26 |
22 |
4 |
8 |
6 |
2 |
25,0 |
18 |
DYC Sławomir (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
27 |
22 |
5 |
9 |
4 |
5 |
24,0 |
19 |
SUŁAWA Katarzyna (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
34 |
21 |
13 |
12 |
4 |
8 |
23,0 |
20 |
DZIOBEK Michał (ULKS Ślęża Wiry 2) |
28 |
19 |
9 |
9 |
7 |
2 |
22,5 |
21 |
WOLAŃSKI Robert (ULKS Ślęża Wiry 2) |
29 |
20 |
9 |
7 |
4 |
3 |
22,0 |
22 |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad (UKS Impuls Kłodzko 2) |
44 |
19 |
25 |
15 |
6 |
9 |
22,0 |
23 |
BARGIEL Sebastian (MKS Nysa Kłodzko) |
32 |
17 |
15 |
12 |
7 |
5 |
20,5 |
24 |
ROZUMKIEWICZ Leopold (UKS Ludwikowice 3) |
30 |
17 |
13 |
11 |
6 |
5 |
20,0 |
25 |
DROZD Dawid (UKS Radunia Tąpadła 2) |
45 |
16 |
29 |
15 |
7 |
8 |
19,5 |
26 |
CZUCZWARA Krystian (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
48 |
16 |
32 |
17 |
7 |
10 |
19,5 |
27 |
KOCHMAN Adrian (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
37 |
16 |
21 |
14 |
4 |
10 |
18,0 |
28 |
KOGUT Jacek (Dabro-Bau Opoczka) |
24 |
15 |
9 |
6 |
3 |
3 |
16,5 |
29 |
WNUK Grzegorz (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
36 |
15 |
21 |
10 |
3 |
7 |
16,5 |
30 |
BŁESZNOWSKI Mirosław (MKS Nysa Kłodzko) |
17 |
14 |
3 |
5 |
4 |
1 |
16,0 |
31 |
BZOWY Grzegorz (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
26 |
14 |
12 |
7 |
2 |
5 |
15,0 |
32 |
GABRYŚ Kacper (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
36 |
11 |
25 |
14 |
7 |
7 |
14,5 |
33 |
STUDNICKI Michał (LZS Płomień Makowice 3) |
24 |
11 |
13 |
8 |
6 |
2 |
14,0 |
34 |
LUDKOWSKI Stanisław (UKS Radunia Tąpadła 2) |
42 |
11 |
31 |
14 |
6 |
8 |
14,0 |
35 |
BRODACKI Sławomir (UKS Ludwikowice 3) |
13 |
12 |
1 |
4 |
3 |
1 |
13,5 |
36 |
STAWOWCZYK Adam (ULKS Ślęża Wiry 2) |
15 |
12 |
3 |
5 |
3 |
2 |
13,5 |
37 |
OKARMUS Piotr (LZS Płomień Makowice 3) |
22 |
11 |
11 |
7 |
3 |
4 |
12,5 |
38 |
BEDNAREK Krzysztof (UKS Impuls Kłodzko 2) |
31 |
9 |
22 |
11 |
6 |
5 |
12,0 |
39 |
TUREK Tomasz (UKS Impuls Kłodzko 2) |
39 |
11 |
28 |
12 |
2 |
10 |
12,0 |
40 |
BRODACKI Łukasz (UKS Ludwikowice 3) |
12 |
10 |
2 |
4 |
3 |
1 |
11,5 |
41 |
ZAŁUŻNY Mateusz (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
37 |
10 |
27 |
14 |
3 |
11 |
11,5 |
42 |
DRATWA Kacper (LZS Płomień Makowice 3) |
18 |
10 |
8 |
6 |
2 |
4 |
11,0 |
43 |
WOJEWÓDKA Małgorzata (ULKS Ślęża Wiry 2) |
11 |
8 |
3 |
5 |
4 |
1 |
10,0 |
44 |
SHARAPOV Tymofii (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
35 |
9 |
26 |
15 |
2 |
13 |
10,0 |
45 |
PILNY Józef (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
13 |
7 |
6 |
4 |
3 |
1 |
8,5 |
46 |
LISIEWICZ Teodor (UKS Radunia Tąpadła 2) |
23 |
7 |
16 |
9 |
3 |
6 |
8,5 |
47 |
ANTONIUK Tomasz (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
31 |
7 |
24 |
13 |
2 |
11 |
8,0 |
48 |
PIETRASZUK Kacper (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
8 |
6 |
2 |
3 |
2 |
1 |
7,0 |
49 |
NOWAKOWSKA Sylwia (Dabro-Bau Opoczka) |
21 |
4 |
17 |
9 |
5 |
4 |
6,5 |
50 |
KRASOŃ Rafał (ULKS Ślęża Wiry 2) |
6 |
5 |
1 |
3 |
2 |
1 |
6,0 |
51 |
BEDNARSKI Damian (MKS Nysa Kłodzko) |
11 |
4 |
7 |
6 |
3 |
3 |
5,5 |
52 |
GRZEBIENIAK Grzegorz (UKS Ludwikowice 3) |
13 |
4 |
9 |
5 |
3 |
2 |
5,5 |
53 |
CZUCZWARA Rafał (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
21 |
5 |
16 |
8 |
1 |
7 |
5,5 |
54 |
KWIATKOWSKI Konrad (UKS Impuls Kłodzko 2) |
6 |
4 |
2 |
2 |
2 |
0 |
5,0 |
55 |
MALISZ Robert (LZS Płomień Makowice 3) |
4 |
4 |
0 |
1 |
1 |
0 |
4,5 |
56 |
WANTOCH-REKOWSKI Jakub (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
10 |
4 |
6 |
5 |
1 |
4 |
4,5 |
57 |
HAŁUSZKO Wiktoria (ULKS Ślęża Wiry 2) |
10 |
3 |
7 |
4 |
3 |
1 |
4,5 |
58 |
SZUSTKA Wojciech (UKS Radunia Tąpadła 2) |
14 |
4 |
10 |
4 |
1 |
3 |
4,5 |
59 |
DROZD Tomasz (UKS Radunia Tąpadła 2) |
3 |
3 |
0 |
2 |
2 |
0 |
4,0 |
60 |
SZUSTKA Mariusz (UKS Radunia Tąpadła 2) |
4 |
4 |
0 |
1 |
0 |
1 |
4,0 |
61 |
KACZMARCZYK Mieczysław (LZS Płomień Makowice 3) |
8 |
3 |
5 |
3 |
2 |
1 |
4,0 |
62 |
JURASZEK Patrycja (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
33 |
3 |
30 |
13 |
2 |
11 |
4,0 |
63 |
ŁYSIAK Aleksandra (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
30 |
2 |
28 |
12 |
4 |
8 |
4,0 |
64 |
DROZD Wojciech (UKS Radunia Tąpadła 2) |
5 |
2 |
3 |
3 |
2 |
1 |
3,0 |
65 |
GENDERA Artur (ULKS Ślęża Wiry 2) |
3 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
2,5 |
66 |
KNAPIK Jakub (Dabro-Bau Opoczka) |
3 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2,5 |
67 |
MARCINISZYN Janusz (ULKS Ślęża Wiry 2) |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
2,0 |
68 |
KRZYWY Aleksander (ULKS Ślęża Wiry 2) |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2,0 |
69 |
DĄBROWSKI Piotr (Dabro-Bau Opoczka) |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2,0 |
70 |
FILIPOVICH Yelisei (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
16 |
1 |
15 |
3 |
2 |
1 |
2,0 |
71 |
SZEWCZYK Justyna (ULKS Ślęża Wiry 2) |
3 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1,5 |
72 |
KOWALEWICZ Mariusz (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
3 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1,5 |
73 |
KURZAJ Tomasz (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
3 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1,5 |
74 |
KOŁODZIEJ Łucja (UKS Radunia Tąpadła 2) |
14 |
1 |
13 |
7 |
1 |
6 |
1,5 |
75 |
POLICHOWSKI Mikołaj (KS Lechia Ołdrzychowice 2) |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1,0 |
76 |
SAWICKI Marek (UKS Impuls Kłodzko 2) |
17 |
1 |
16 |
6 |
0 |
6 |
1,0 |
77 |
CZERNICKI Jakub (ULKS Ślęża Wiry 2) |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0,5 |
78 |
ZIELIŃSKI Daniel (UKS Ludwikowice 3) |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0,5 |
79 |
KARWAŁA Łukasz (ULKS Ślęża Wiry 2) |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
1 |
0,5 |
80 |
BOCHOWICZ Paweł (UKS Impuls Kłodzko 2) |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
81 |
ZADOROŻNY Bogusław (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
82 |
CZUBALA Kaja (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
9 |
0 |
9 |
4 |
0 |
4 |
0,0 |
83 |
KORNECKI Andrzej (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0,0 |
84 |
CIBOR Michał (UKS Radunia Tąpadła 2) |
9 |
0 |
9 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
85 |
CZERNICKA Wiktoria (UKS Radunia Tąpadła 2) |
9 |
0 |
9 |
4 |
0 |
4 |
0,0 |
86 |
MEUSZ Maja (ULKS Ślęża Wiry 2) |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
87 |
NEUBERT Elijas (ULKS Ślęża Wiry 2) |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0,0 |
88 |
ŻÓŁTAŃSKI Jakub (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
89 |
OPIŁKA Maria (DKTS Topspin Dzierżoniów 2) |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0,0 |
90 |
KOLEŚNIK Gracjan (UKS Ludwikowice 3) |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0,0 |
91 |
PĄCZEK Daniel (Dabro-Bau Opoczka) |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0,0 |
92 |
MAZURKIEWICZ Karol (UKS Impuls Kłodzko 2) |
6 |
0 |
6 |
2 |
0 |
2 |
0,0 |
93 |
SZKUDLAREK Natalia (MLKS Sudety Międzylesie 2) |
21 |
0 |
21 |
7 |
0 |
7 |
0,0 |
94 |
TOMALA Emilia (UKS Radunia Tąpadła 2) |
6 |
0 |
6 |
2 |
0 |
2 |
0,0 |
95 |
KARWAŁA Amelia (ULKS Ślęża Wiry 2) |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0,0 |