Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | DKTS Topspin Dzierżoniów |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | DKTS Topspin Dzierżoniów |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 5. UKS Impuls Kłodzko 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:0 |
|||||||
6 | B | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad BEDNAREK Krzysztof |
X | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
3:1 (16:18, 11:4, 11:3, 11:7) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 6:10 |
|||||||
5 | A | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
W | DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 10:12) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:3 |
|||||||
6 | B | GABRYŚ Kacper CZUCZWARA Krystian |
X | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 18. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:4 |
|||||||
6 | B | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
X | JURASZEK Patrycja SZKUDLAREK Natalia |
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 24. ULKS Ślęża Wiry 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:3 |
|||||||
6 | B | PAWŁOWSKI Wiesław WOJEWÓDKA Małgorzata |
X | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 11:00 29. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - Dabro-Bau Opoczka 0:10 |
|||||||
6 | B | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
X | WIERZBICKI Sławomir NOWAKOWSKA Sylwia |
1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00 50. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 2:10 |
|||||||
6 | B | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
X | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad BEDNAREK Krzysztof |
2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:9, 8:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 52. UKS Radunia Tąpadła 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 3:10 |
|||||||
6 | B | LISIEWICZ Teodor KOŁODZIEJ Łucja |
X | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
2:3 (3:11, 11:4, 11:8, 8:11, 9:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 63. MLKS Sudety Międzylesie 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:5 |
|||||||
5 | A | DYC Sławomir PIETRASZUK Kacper |
W | ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) |