II liga mężczyzn
Terminarz oraz wyniki rozegranych już spotkań
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
Runda 1 - Kolejka 1
2022-09-24 17:00 1 STS Wulmar Słubice - ZKS Zielona Góra 3 3:7 🏓
2022-09-24 18:00 2 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Uczniak Szprotawa
2022-09-29 19:00 3 ULKS Ciechów 2 - ULKS Ciechów 1:9 🏓
2022-09-29 18:00 4 KTS Wolbromek - KTS Wolbromek 2 8:2 🏓
2022-09-24 17:00 5 LZS SKS Raszówka - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 🏓
2022-09-24 13:00 6 KU AZS UE Wrocław - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 🏓
2022-10-06 19:00 7 MKS Wolavia Wołów - UKSTS Makima Kiełczów 5:5 🏓
Runda 1 - Kolejka 2
2022-10-02 17:00 8 MKS Wolavia Wołów - STS Wulmar Słubice 4:6 🏓
2022-10-01 15:00 9 ZKS Zielona Góra 3 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 7:3 🏓
2022-10-01 17:00 10 ULKS Uczniak Szprotawa - ULKS Ciechów
2022-10-01 13:30 11 ULKS Ciechów 2 - KTS Wolbromek 1:9 🏓
2022-10-01 17:00 12 KTS Wolbromek 2 - LZS SKS Raszówka 5:5 🏓
2022-10-16 11:00 13 LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UE Wrocław 1:9 🏓
2022-10-15 15:00 14 KU AZS UZ Zielona Góra - UKSTS Makima Kiełczów 4:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 3
2022-10-08 14:00 15 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - STS Wulmar Słubice 7:3 🏓
2022-10-06 19:00 16 ULKS Ciechów - ZKS Zielona Góra 3 2:8 🏓
2022-10-08 17:00 17 KTS Wolbromek - ULKS Uczniak Szprotawa
2022-10-06 17:30 18 LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 2 10:0 🏓
2022-10-15 13:00 19 KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek 2 6:4 🏓
2022-10-08 15:30 20 UKSTS Makima Kiełczów - LKTS Zenit Międzybórz 6:4 🏓
2022-10-13 17:00 21 KU AZS UZ Zielona Góra - MKS Wolavia Wołów 7:3 🏓
Runda 1 - Kolejka 4
2022-10-23 12:00 22 STS Wulmar Słubice - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6 🏓
2022-10-22 14:00 23 ZKS Zielona Góra 3 - KTS Wolbromek 5:5 🏓
2022-10-30 18:00 24 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - ULKS Ciechów 5:5 🏓
2022-10-22 17:00 25 ULKS Uczniak Szprotawa - LZS SKS Raszówka
2022-10-22 10:00 26 KU AZS UE Wrocław - ULKS Ciechów 2 9:1 🏓
2022-10-22 17:00 27 KTS Wolbromek 2 - UKSTS Makima Kiełczów 3:7 🏓
2022-10-22 17:00 28 LKTS Zenit Międzybórz - MKS Wolavia Wołów 6:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 5
2022-11-08 19:30 29 ULKS Ciechów - STS Wulmar Słubice 5:5 🏓
2022-10-28 17:30 30 LZS SKS Raszówka - ZKS Zielona Góra 3 1:9 🏓
2022-11-03 19:00 31 KTS Wolbromek - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 8:2 🏓
2022-11-05 13:00 32 KU AZS UE Wrocław - ULKS Uczniak Szprotawa
2022-11-05 15:30 33 UKSTS Makima Kiełczów - ULKS Ciechów 2 9:1 🏓
2022-11-18 19:00 34 MKS Wolavia Wołów - KTS Wolbromek 2 3:7 🏓
2022-11-05 15:00 35 KU AZS UZ Zielona Góra - LKTS Zenit Międzybórz 8:2 🏓
Runda 1 - Kolejka 6
2022-11-12 12:00 36 STS Wulmar Słubice - LKTS Zenit Międzybórz 6:4 🏓
2022-11-27 12:00 37 ZKS Zielona Góra 3 - KU AZS UE Wrocław 8:2 🏓
2022-11-19 17:00 38 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS SKS Raszówka 6:4 🏓
2022-11-19 14:00 39 ULKS Ciechów - KTS Wolbromek 4:6 🏓
2022-11-19 17:00 40 ULKS Uczniak Szprotawa - UKSTS Makima Kiełczów
2022-11-23 19:30 41 ULKS Ciechów 2 - MKS Wolavia Wołów 2:8 🏓
2022-11-19 15:00 42 KTS Wolbromek 2 - KU AZS UZ Zielona Góra 2:8 🏓
Runda 1 - Kolejka 7
2022-11-26 17:00 43 KTS Wolbromek - STS Wulmar Słubice 6:4 🏓
2022-11-19 12:30 44 UKSTS Makima Kiełczów - ZKS Zielona Góra 3 4:6 🏓
2022-11-25 17:15 45 KU AZS UE Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 9:1 🏓
2022-11-26 14:00 46 LZS SKS Raszówka - ULKS Ciechów 4:6 🏓
2022-11-26 17:00 47 MKS Wolavia Wołów - ULKS Uczniak Szprotawa
2022-11-26 15:00 48 KU AZS UZ Zielona Góra - ULKS Ciechów 2 10:0 WO
2022-11-26 17:00 49 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek 2 6:4 🏓
Runda 1 - Kolejka 8
2022-12-03 17:00 50 STS Wulmar Słubice - KTS Wolbromek 2 8:2 🏓
2022-11-30 18:00 51 ZKS Zielona Góra 3 - MKS Wolavia Wołów 8:2 🏓
2022-12-04 12:00 52 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKSTS Makima Kiełczów 4:6 🏓
2023-01-04 19:00 53 ULKS Ciechów - KU AZS UE Wrocław 6:4 🏓
2022-12-13 17:30 54 KTS Wolbromek - LZS SKS Raszówka 7:3 🏓
2022-12-03 17:00 55 ULKS Uczniak Szprotawa - KU AZS UZ Zielona Góra
2022-12-15 19:00 56 ULKS Ciechów 2 - LKTS Zenit Międzybórz 4:6 🏓
Runda 1 - Kolejka 9
2022-12-10 17:00 57 LZS SKS Raszówka - STS Wulmar Słubice 6:4 🏓
2022-12-08 17:00 58 KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra 3 1:9 🏓
2022-12-14 19:00 59 MKS Wolavia Wołów - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3:7 🏓
2023-01-07 12:00 60 UKSTS Makima Kiełczów - ULKS Ciechów 9:1 🏓
2022-11-11 17:00 61 KU AZS UE Wrocław - KTS Wolbromek 6:4 🏓
2022-12-10 17:00 62 LKTS Zenit Międzybórz - ULKS Uczniak Szprotawa
2022-12-10 14:00 63 KTS Wolbromek 2 - ULKS Ciechów 2 10:0 🏓
Runda 1 - Kolejka 10
2022-12-13 19:00 64 STS Wulmar Słubice - ULKS Ciechów 2 10:0 🏓
2022-11-04 19:00 65 ZKS Zielona Góra 3 - LKTS Zenit Międzybórz 9:1 🏓
2022-12-17 15:00 66 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 🏓
2022-12-17 13:00 67 ULKS Ciechów - MKS Wolavia Wołów 6:4 🏓
2022-12-17 12:00 68 KTS Wolbromek - UKSTS Makima Kiełczów 8:2 🏓
2022-12-17 17:00 69 LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 3:7 🏓
2022-12-17 17:00 70 ULKS Uczniak Szprotawa - KTS Wolbromek 2
Runda 1 - Kolejka 11
2023-01-14 17:00 71 KU AZS UE Wrocław - STS Wulmar Słubice 7:3 🏓
2023-01-14 12:00 72 KTS Wolbromek 2 - ZKS Zielona Góra 3 3:7 🏓
2023-01-14 17:00 73 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LKTS Zenit Międzybórz 6:4 🏓
2023-01-14 15:00 74 KU AZS UZ Zielona Góra - ULKS Ciechów 5:5 🏓
2023-01-14 18:00 75 MKS Wolavia Wołów - KTS Wolbromek 5:5 🏓
2023-01-14 15:30 76 UKSTS Makima Kiełczów - LZS SKS Raszówka 6:4 🏓
2023-01-14 17:00 77 ULKS Ciechów 2 - ULKS Uczniak Szprotawa
Runda 1 - Kolejka 12
2023-01-21 17:00 78 STS Wulmar Słubice - ULKS Uczniak Szprotawa
2023-01-21 15:00 79 ZKS Zielona Góra 3 - ULKS Ciechów 2 9:1 🏓
2023-01-22 16:00 80 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KTS Wolbromek 2 7:3 🏓
2023-01-19 19:15 81 ULKS Ciechów - LKTS Zenit Międzybórz 9:1 🏓
2023-01-21 13:00 82 KTS Wolbromek - KU AZS UZ Zielona Góra 6:4 🏓
2023-01-21 17:00 83 LZS SKS Raszówka - MKS Wolavia Wołów 5:5 🏓
2023-01-18 17:00 84 KU AZS UE Wrocław - UKSTS Makima Kiełczów 7:3 🏓
Runda 1 - Kolejka 13
2023-02-04 17:00 85 STS Wulmar Słubice - UKSTS Makima Kiełczów 6:4 🏓
2023-02-04 17:00 86 ULKS Uczniak Szprotawa - ZKS Zielona Góra 3
2023-02-02 19:00 87 ULKS Ciechów 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 4:6 🏓
2023-02-04 15:00 88 KTS Wolbromek 2 - ULKS Ciechów 4:6 🏓
2023-02-04 15:30 89 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek 2:8 🏓
2023-02-04 15:00 90 KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 6:4 🏓
2023-02-03 19:00 91 MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7
Drużyna ULKS Uczniak Szprotawa wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy.