ULKS ŻOK Żmigród (M)
Klub: ULKS ŻOK Żmigród
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
55-140 Żmigród, ul. Wrocławska 12
Sprzęt: Donic Persson x 4, Tibhar 4+ SL
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jan Chorzępa (e-mail janekkasa55@gmail.com, tel. 604 571 703)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CHORZĘPA Jan 1955 M 8835 14.09.2022 960 28.09.2022
2 CHORZĘPA Paweł 1990 M 8836 14.09.2022 961 28.09.2022
3 DERLATKO Bartłomiej 1992 M 8837 14.09.2022 962 28.09.2022
4 GORDZICZ Damian 1992 M 8838 14.09.2022 1433 28.09.2022
5 KUPCZYK Michał 1989 M 8839 14.09.2022 963 28.09.2022
6 MĄDRY Marek 1967 M 8840 14.09.2022 1432 28.09.2022
7 PRZYBYLSKI Karol 1999 M 8841 14.09.2022 964 28.09.2022
8 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975 M 8842 14.09.2022 965 28.09.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WR 1/1 2022-09-27 19:00 ULKS ŻOK Żmigród - LZS Orion Branda Szewce 3 10:7🏓 ⇑
2 4WR 1/3 2022-10-13 18:00 ULKS ŻOK Żmigród - LKTS Zenit Międzybórz 2 10:4🏓 ⇑
3 4WR 1/2 2022-10-15 10:00 KS Ajde Oleśnica - ULKS ŻOK Żmigród 10:7🏓 ⇓
4 4WR 1/4 2022-10-22 14:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - ULKS ŻOK Żmigród 4:10🏓 ⇑
5 4WR 1/5 2022-11-05 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - LZS Trzebnica 10:7🏓 ⇑
6 4WR 1/6 2022-11-19 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - ULKS ŻOK Żmigród 2:10🏓 ⇑
7 4WR 1/7 2022-11-26 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - UKS Orzeł Prusice 7:10🏓 ⇓
8 4WR 1/8 2022-12-03 13:00 UKSTS Kiełczów 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:5🏓 ⇓
9 4WR 1/9 2022-12-10 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - KS AZS AWF Wrocław 6:10🏓 ⇓
10 4WR 1/10 2022-12-17 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - MKS Wolavia Wołów 2 9:9🏓 ⇔
11 4WR 1/11 2023-01-14 13:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 - ULKS ŻOK Żmigród 5:10🏓 ⇑
12 4WR 2/12 2023-01-24 18:30 LZS Orion Branda Szewce 3 - ULKS ŻOK Żmigród 9:9🏓 ⇔
13 4WR 2/13 2023-01-28 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - KS Ajde Oleśnica 10:2🏓 ⇑
14 4WR 2/14 2023-02-03 18:00 LKTS Zenit Międzybórz 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:8🏓 ⇓
15 4WR 2/15 2023-03-04 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:7🏓 ⇑
16 4WR 2/16 2023-03-11 14:00 LZS Trzebnica - ULKS ŻOK Żmigród 10:6🏓 ⇓
17 4WR 2/17 2023-03-14 18:00 ULKS ŻOK Żmigród - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:2🏓 ⇑
18 4WR 2/18 2023-03-17 18:00 UKS Orzeł Prusice - ULKS ŻOK Żmigród 9:9🏓 ⇔
19 4WR 2/21 2023-04-06 17:30 MKS Wolavia Wołów 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:5🏓 ⇓
20 4WR 2/19 2023-04-15 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - UKSTS Kiełczów 2 10:8🏓 ⇑
21 4WR 2/20 2023-04-20 18:30 KS AZS AWF Wrocław - ULKS ŻOK Żmigród 1:10🏓 ⇑
22 4WR 2/22 2023-05-20 10:00 ULKS ŻOK Żmigród - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 10:1🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CJ
2
CP
3
DB
4
GD
5
KM
6
PK
1 (D) LZS Orion Branda Szewce 3 0,5 3,5   2,5   3,5 10
2 (D) LKTS Zenit Międzybórz 2 0,5 2,5   1,0 2,5 3,5 10
3 (W) KS Ajde Oleśnica 0,0 1,0   1,0 1,5 3,5 7
4 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2   2,0 2,0   2,5 3,5 10
5 (D) LZS Trzebnica 0,0 2,0     4,5 3,5 10
6 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie   2,5   1,5 2,5 3,5 10
7 (D) UKS Orzeł Prusice 0,0 0,0   1,0 3,5 2,5 7
8 (W) UKSTS Kiełczów 2 0,5 1,5   0,5 2,5   5
9 (D) KS AZS AWF Wrocław   1,5   0,5 1,0 3,0 6
10 (D) MKS Wolavia Wołów 2 1,0 2,5   2,5   3,0 9
11 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3   1,0 3,0   3,5 2,5 10
12 (W) LZS Orion Branda Szewce 3   2,0   2,0 2,5 2,5 9
13 (D) KS Ajde Oleśnica   3,5 1,0 0,5 2,5 2,5 10
14 (W) LKTS Zenit Międzybórz 2 1,5 0,0     3,5 3,0 8
15 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2   1,5   1,5 3,5 3,5 10
16 (W) LZS Trzebnica   1,0 1,0 0,0 2,5 1,5 6
17 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie   1,5   2,5 2,5 3,5 10
18 (W) UKS Orzeł Prusice 1,0 1,5   0,5 3,5 2,5 9
19 (W) MKS Wolavia Wołów 2   0,0   0,0 2,5 2,5 5
20 (D) UKSTS Kiełczów 2   2,5 2,5   3,0 2,0 10
21 (W) KS AZS AWF Wrocław   3,5   1,5 2,5 2,5 10
22 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 2,5     1,5 3,5 2,5 10
Razem 7,5 37,0 9,5 20,5 56,0 60,5 191
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CHORZĘPA Jan 1955 M 8835 14.09.2022 960
2 CHORZĘPA Paweł 1990 M 8836 14.09.2022 961
3 DERLATKO Bartłomiej 1992 M 8837 14.09.2022 962
4 GORDZICZ Damian 1992 M 8838 14.09.2022 1433
5 KUPCZYK Michał 1989 M 8839 14.09.2022 963
6 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975 M 8842 14.09.2022 965