LZS Błękitni Krzewie Wielkie (M)
Klub: LZS Błękitni Krzewie Wielkie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
59-620 Gryfów Śląski, ul. Uczniowska 11
Sprzęt: Tibhar Smash 28R x 4, Joola Prime
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Artur Okuniewicz (e-mail makowski_marek@wp.pl, tel. 607 357 150)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 AUGUST Krzysztof 1980 M 8773 08.09.2023 616 14.09.2023
2 CHOIŃSKI Emil 2001 M 8774 08.09.2023 617 14.09.2023
3 DINDORF Grzegorz Maciej 1979 M 8775 08.09.2023 1594 14.09.2023
4 HRYNIEWICZ Mirosław 1953 M 8776 08.09.2023 619 14.09.2023
5 JAGIEŁŁO Tadeusz 1956 M 8777 08.09.2023 621 14.09.2023
6 KĘSZCZYK Bogdan 1959 M 8778 08.09.2023 1908 14.09.2023
7 KOWALSKI Ryszard 1949 M 8779 08.09.2023 622 14.09.2023
8 KWIATKOWSKI Tomasz 1987 M 8780 08.09.2023 623 14.09.2023
9 LIPUT Jerzy 1963 M 8781 08.09.2023 624 14.09.2023
10 MAKOWSKI Marek 1959 M 8782 08.09.2023 625 14.09.2023
11 OLEJNIK Piotr 1969 M 8783 08.09.2023 627 14.09.2023
12 PAWŁOWSKI Andrzej 1976 M 8784 08.09.2023 629 14.09.2023
13 PRZYLEPA Zbigniew 1969 M 8785 08.09.2023 630 14.09.2023
14 ZATYLNY Marek 1962 M 8786 08.09.2023 632 14.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2023-09-23 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0:10 🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2023-10-09 19:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS Święci Radostów 10:7 🏓 ⇑
3 4JG 1/3 2023-10-16 17:45 KTS Jelenia Góra 3 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0:10 🏓 ⇑
4 4JG 1/4 2023-10-30 18:30 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - IKS Spin Bożejowice 10:2 🏓 ⇑
5 4JG 1/5 2023-11-04 11:00 KS Top Spin Miłków - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:7 🏓 ⇓
6 4JG 1/6 2023-11-18 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Top Spin Miłków 2 10:3 🏓 ⇑
7 4JG 1/7 2023-11-28 17:30 LZSTS Zaręba 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 8:10 🏓 ⇑
8 4JG 1/8 2023-12-09 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Rackets Bogatynia 10:1 🏓 ⇑
9 4JG 1/9 2023-12-16 14:00 LKS Proszowa - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 6:10 🏓 ⇑
10 4JG 2/10 2024-02-03 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2  
11 4JG 2/11 2024-02-10 10:00 LZS Święci Radostów - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:0 WO 💬 ⇓
12 4JG 2/12 2024-02-24 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KTS Jelenia Góra 3 10:3 🏓 ⇑
13 4JG 2/13 2024-03-01 17:30 IKS Spin Bożejowice - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10 🏓 ⇑
14 4JG 2/14 2024-03-16 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Top Spin Miłków 10:3 🏓 💬 ⇑
15 4JG 2/15 2024-04-06 12:00 KS Top Spin Miłków 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 7:10 🏓 ⇑
16 4JG 2/16 2024-04-15 19:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LZSTS Zaręba 2 7:10 🏓 ⇓
17 4JG 2/17 2024-04-27 12:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10 🏓 ⇑
18 4JG 2/18 2024-05-11 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - LKS Proszowa 10:0 🏓 ⇑
19 B 1/1 2024-05-22 18:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - GLKS Jaworzyna Śląska 10:2 🏓 ⇑
20 B 2/2 2024-05-28 18:00 GLKS Jaworzyna Śląska - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:2 🏓 ⇓
21 B 3/3 2024-06-04 19:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - UKS Żak Gierałtowiec 3:10 🏓 ⇓
22 B 4/4 2024-06-14 16:00 UKS Żak Gierałtowiec - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:6 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AK
2
DGM
3
HM
4
MM
5
OP
6
PZ
7
ZM
1 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 2,5       2,5 2,5 2,5 10
2 (D) LZS Święci Radostów 3,5       2,5 2,5 1,5 10
3 (W) KTS Jelenia Góra 3 1,0 1,5     2,5 2,5 2,5 10
4 (D) IKS Spin Bożejowice 2,5       1,5 3,5 2,5 10
5 (W) KS Top Spin Miłków 2,0 0,0     2,0 3,0 0,0 7
6 (D) KS Top Spin Miłków 2 2,5       2,5 3,5 1,5 10
7 (W) LZSTS Zaręba 2 2,5       3,5 2,5 1,5 10
8 (D) KS Rackets Bogatynia 2,5       3,5 2,5 1,5 10
9 (W) LKS Proszowa 4,0 0,0       4,5 1,5 10
11 (W) LZS Święci Radostów               0
12 (D) KTS Jelenia Góra 3 3,5       2,5 1,5 2,5 10
13 (W) IKS Spin Bożejowice 2,5       2,5 3,5 1,5 10
14 (D) KS Top Spin Miłków 2,0       2,0 3,5 2,5 10
15 (W) KS Top Spin Miłków 2 2,0     1,5 3,0 3,0 0,5 10
16 (D) LZSTS Zaręba 2 2,5 1,0     1,5 2,0   7
17 (W) KS Rackets Bogatynia 2,5   0,0   3,5 2,5 1,5 10
18 (D) LKS Proszowa 2,5       2,5 2,5 2,5 10
19 (D) GLKS Jaworzyna Śląska 2,5       2,5 2,5 2,5 10
20 (W) GLKS Jaworzyna Śląska 1,0       0,0 1,0 0,0 2
21 (D) UKS Żak Gierałtowiec 1,0       0,0 1,0 1,0 3
22 (W) UKS Żak Gierałtowiec 1,5       1,5 1,5 1,5 6
Razem 46,5 2,5 0,0 1,5 42,0 51,5 31,0 175
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 AUGUST Krzysztof 1980 M 8773 08.09.2023 616
2 DINDORF Grzegorz Maciej 1979 M 8775 08.09.2023 1594
3 HRYNIEWICZ Mirosław 1953 M 8776 08.09.2023 619
4 MAKOWSKI Marek 1959 M 8782 08.09.2023 625
5 OLEJNIK Piotr 1969 M 8783 08.09.2023 627
6 PRZYLEPA Zbigniew 1969 M 8785 08.09.2023 630
7 ZATYLNY Marek 1962 M 8786 08.09.2023 632