KS Rackets Bogatynia (M)
Klub: KS Rackets Bogatynia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
59-920 Bogatynia, ul.Wyczółkowskiego 42a
Sprzęt: Tibhar Smash x 2, Joola Prime
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stanisław Nowak (e-mail nowakstan@poczta.onet.pl, tel. 604 154 572)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KAPKOWICZ Łukasz 1987 M 9753 15.09.2023 1863 25.09.2023
2 KOZIEJ Dariusz 1969 M 9754 15.09.2023 735 25.09.2023
3 MROZEK Jakub 1988 M 9755 15.09.2023 1561 25.09.2023
4 NOWAK Stanisław 1965 M 9756 15.09.2023 736 25.09.2023
5 OGONOWSKI Sylwester 1978 M 9757 15.09.2023 737 25.09.2023
6 PODGÓRSKI Dariusz 1971 M 9758 15.09.2023 738 25.09.2023
7 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961 M 9759 15.09.2023 739 25.09.2023
8 TRYPUĆ Krzysztof 1984 M 9760 15.09.2023 1598 25.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2023-09-23 12:00 KTS Jelenia Góra 3 - KS Rackets Bogatynia 5:10 🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2023-10-07 12:00 KS Rackets Bogatynia - IKS Spin Bożejowice 10:4 🏓 ⇑
3 4JG 1/3 2023-10-14 11:00 KS Top Spin Miłków - KS Rackets Bogatynia 10:6 🏓 ⇓
4 4JG 1/4 2023-10-28 12:00 KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 2 4:10 🏓 ⇓
5 4JG 1/5 2023-11-06 17:00 KS Rackets Bogatynia - LZSTS Zaręba 2 4:10 🏓 ⇓
6 4JG 1/6 2023-11-20 19:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 - KS Rackets Bogatynia 2:10 🏓 ⇑
7 4JG 1/7 2023-11-25 12:00 KS Rackets Bogatynia - LKS Proszowa 10:6 🏓 ⇑
8 4JG 1/8 2023-12-09 12:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - KS Rackets Bogatynia 10:1 🏓 ⇓
9 4JG 1/9 2023-12-16 12:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Święci Radostów 2:10 🏓 ⇓
10 4JG 2/10 2024-02-03 12:00 KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra 3 10:6 🏓 ⇑
11 4JG 2/11 2024-02-09 17:30 IKS Spin Bożejowice - KS Rackets Bogatynia 10:1 🏓 ⇓
12 4JG 2/12 2024-02-24 12:00 KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 5:10 🏓 ⇓
13 4JG 2/13 2024-03-02 12:00 KS Top Spin Miłków 2 - KS Rackets Bogatynia 10:5 🏓 ⇓
14 4JG 2/14 2024-03-21 17:30 LZSTS Zaręba 2 - KS Rackets Bogatynia 10:6 🏓 ⇓
15 4JG 2/15 2024-04-06 12:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2  
16 4JG 2/16 2024-04-13 14:00 LKS Proszowa - KS Rackets Bogatynia 10:7 🏓 ⇓
17 4JG 2/18 2024-04-22 18:00 LZS Święci Radostów - KS Rackets Bogatynia 10:0 🏓 ⇓
18 4JG 2/17 2024-04-27 12:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 3:10 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
KD
3
MJ
4
OS
5
PD
6
SG
7
TK
1 (W) KTS Jelenia Góra 3   1,5 2,0 2,0   4,5   10
2 (D) IKS Spin Bożejowice   3,5 3,0     3,5 0,0 10
3 (W) KS Top Spin Miłków   1,5   0,0 1,0 3,5   6
4 (D) KS Top Spin Miłków 2   0,0 1,5 0,5   2,0 0,0 4
5 (D) LZSTS Zaręba 2   0,0 1,5 0,5   2,0   4
6 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2   2,5 2,5 1,5   3,5   10
7 (D) LKS Proszowa   3,5 2,0 1,0   3,5   10
8 (W) LZS Błękitni Krzewie Wielkie   0,0 1,0 0,0 0,0     1
9 (D) LZS Święci Radostów 0,0 1,0 1,0 0,0 0,0     2
10 (D) KTS Jelenia Góra 3 1,5 1,5 3,5     3,5   10
11 (W) IKS Spin Bożejowice 0,5   0,5   0,0 0,0   1
12 (D) KS Top Spin Miłków 1,5 1,0 2,5   0,0     5
13 (W) KS Top Spin Miłków 2 1,0 1,5 1,5   1,0     5
14 (W) LZSTS Zaręba 2 1,0 0,5 2,0     2,5   6
16 (W) LKS Proszowa   3,0 3,0   0,0   1,0 7
17 (W) LZS Święci Radostów 0,0 0,0 0,0       0,0 0
18 (D) LZS Błękitni Krzewie Wielkie 0,0 1,0 2,0   0,0     3
Razem 5,5 22,0 29,5 5,5 2,0 28,5 1,0 94
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KAPKOWICZ Łukasz 1987 M 9753 15.09.2023 1863
2 KOZIEJ Dariusz 1969 M 9754 15.09.2023 735
3 MROZEK Jakub 1988 M 9755 15.09.2023 1561
4 OGONOWSKI Sylwester 1978 M 9757 15.09.2023 737
5 PODGÓRSKI Dariusz 1971 M 9758 15.09.2023 738
6 SYLWESTRZAK Grzegorz 1961 M 9759 15.09.2023 739
7 TRYPUĆ Krzysztof 1984 M 9760 15.09.2023 1598