Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1972 |
Przynależność klubowa: | KTS Wolbromek |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1986 |
Przynależność klubowa: | KTS Wolbromek |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 6. KTS Wolbromek 2 - Top Bolesławiec 10:1 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
W | GŁOWACZ Remigiusz KOWAL Tomasz |
3:0 (11:9, 11:9, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-03 18:00 11. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Wolbromek 2 1:10 |
|||||||
5 | A | SŁOWIK Robert ZAKRZEWSKI Rafał |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 7:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 ⇨ 2023-10-23 18:00 16. KTS Wolbromek 2 - KTS Jelenia Góra 10:3 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
X | GRUSZKA Krzysztof TROJAN Robert |
3:0 (11:6, 11:7, 11:3) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 21. LZS Sparta Grębocice - KTS Wolbromek 2 1:10 |
|||||||
5 | A | GROCHAŁA Tomasz ŁAWNICZAK Jakub |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
0:3 (4:11, 0:11, 4:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 26. KTS Wolbromek 2 - UKS Żak Gierałtowiec 10:2 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
X | KOWALEWSKI Kamil SEJ Szymon |
3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:5) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-30 17:30 40. KTS Wolbromek 2 - LZS SKS Raszówka 2 10:1 |
|||||||
6 | B | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
X | JADACH Tomasz MARUD Grzegorz |
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 13:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-12-02 14:30 31. LZSTS Zaręba - KTS Wolbromek 2 1:10 |
|||||||
5 | A | CZARNIECKI Roman OKUNIEWICZ Artur |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
0:3 (6:11, 7:11, 4:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2023-12-06 19:00 53. KTS Wolbromek 2 - KTS Jelenia Góra 2 10:3 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
W | PAWLEWSKI Sławomir SOKALSKI Wojciech |
3:0 (13:11, 13:11, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-10 13:00 47. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Wolbromek 2 5:10 |
|||||||
6 | B | OPYD Oskar MANOWIEC Mateusz |
X | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:15 60. UKS TS Sparta Lubań - KTS Wolbromek 2 2:10 |
|||||||
5 | A | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 3:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 66. KTS Wolbromek 2 - LZS Włosień 10:3 |
|||||||
5 | A | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
W | ŚWIEŻAK Dawid TRAWICKI Damian |
3:0 (11:3, 11:1, 11:8) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 11:00 69. Top Bolesławiec - KTS Wolbromek 2 0:10 |
|||||||
5 | A | SOBCZAK Dawid GĄSIOR Kamil |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 3:11) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-21 17:00 71. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Wolbromek 2 3:10 |
|||||||
6 | B | SŁOWIK Robert ZAKRZEWSKI Rafał |
X | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (10:12, 10:12, 11:7, 9:11) |