Użytkownik
Hasło
Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
4WR 1/1 2022-09-29 18:00 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Trzebnica
3W 1/1 2022-09-29 18:30 LZS Płomień Makowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie
5WRa 1/2 2022-09-29 19:30 LKS Odra Głoska 3 - KS AZS Wratislavia Wrocław
4JG 1/1 2022-09-30 17:00 LZSTS Zaręba 2 - IKS Spin Bożejowice
4LG 1/2 2022-10-01 10:00 KS Górnik Polkowice 2 - LZS Sparta Grębocice
4LG 1/2 2022-10-01 10:00 LZS Sparta Grębocice 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2
4LG 1/2 2022-10-01 10:00 AKS Strzegom 2 - GOKSiR Dobromierz
5JG 1/2 2022-10-01 10:00 IKS Spin Bożejowice 2 - LZS Włosień 2
5JG 1/2 2022-10-01 10:00 KS Top Spin Miłków 2 - KTS Jelenia Góra 4
5JG 1/2 2022-10-01 10:00 UKSTS Sparta Lubań 2 - LKS Proszowa 2
5WB 1/2 2022-10-01 10:00 MLKS Sudety Międzylesie 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 3
5WB 1/2 2022-10-01 10:00 DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Ludwikowice 2
5WRa 1/2 2022-10-01 10:00 WKN Świt Wrocław - LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2
5WRb 1/2 2022-10-01 10:00 WKS MOSiR Syców - WKN Świt Wrocław 2
5WRb 1/2 2022-10-01 10:00 KU AZS UE Wrocław 4 - MGLKS Odra Oława
6WR 1/2 2022-10-01 10:00 TKS Granit Strzelin 3 - KS AZS AWF Wrocław 2
6WR 1/2 2022-10-01 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3
6WR 1/2 2022-10-01 10:00 MKS Wolavia Wołów 4 - WZSN Start Wrocław
5WRa 1/2 2022-10-01 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - UKS 5 Brzeg Dolny
3Z 1/2 2022-10-01 12:00 UKSTS Sparta Lubań - LZS Błękitni Krzewie Wielkie
4JG 1/2 2022-10-01 12:00 IKS Spin Bożejowice - KS Top Spin Miłków
5JG 1/3 2022-10-01 12:00 IKS Spin Bożejowice 3 - LZS Włosień 2
5WRb 1/2 2022-10-01 12:00 KS Ajde Oleśnica 2 - UKS Lider Milicz
5WRb 1/2 2022-10-01 12:00 LKS Orzeł Lizawice 2 - UKSTS Kiełczów 3
2M 1/2 2022-10-01 13:30 ULKS Ciechów 2 - KTS Wolbromek
4JG 1/2 2022-10-01 14:00 LKS Proszowa - UKS Maraton Pisarzowice
4WR 1/2 2022-10-01 14:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - UKSTS Kiełczów 2
4WR 1/2 2022-10-01 14:00 LZS Trzebnica - UKS Orzeł Prusice
5WRa 1/2 2022-10-01 14:00 LZS Tęcza Pisarzowice - MKS Rokita Brzeg Dolny
6WR 1/2 2022-10-01 14:00 LZS Tęcza Pisarzowice 2 - UKS Radunia Tąpadła 2
4WB 1/2 2022-10-01 14:30 MKS Nysa Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie
4WB 1/2 2022-10-01 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - KS Lechia Ołdrzychowice
3W 1/2 2022-10-01 16:00 LKS Orzeł Lizawice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2
3W 1/2 2022-10-01 16:00 TKS Granit Strzelin - UKS Impuls Kłodzko
3W 1/2 2022-10-01 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - TKS Granit Strzelin 2
3Z 1/2 2022-10-01 16:00 LZS SKS Raszówka 2 - KTS Legnica
3Z 1/2 2022-10-01 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - Top Bolesławiec
4JG 1/2 2022-10-01 16:00 LZS Włosień - LZS Henryków
5WRb 1/2 2022-10-01 16:00 LZS Sady Wierzchowice - PKS Tęcza Wrocław
2M 1/2 2022-10-01 17:00 ZKS Zielona Góra 3 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
2M 1/2 2022-10-01 17:00 KTS Wolbromek 2 - LZS SKS Raszówka
2M 1/2 2022-10-01 17:00 LKTS Zenit Międzybórz - KU AZS UE Wrocław
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.