Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1964 |
Przynależność klubowa: | KS Top Spin Miłków |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | KS Top Spin Miłków |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 5. KS Top Spin Miłków - KS Top Spin Miłków 2 9:9 |
|||||||
6 | B | CHOJNACKI Leszek ZALESSKI Bartłomiej |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00 10. KS Top Spin Miłków 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 2 10:6 |
|||||||
5 | A | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
W | JAGIEŁŁO Tadeusz MAKOWSKI Marek |
2:3 (11:7, 8:11, 5:11, 11:4, 10:12) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00 19. KS Rackets Bogatynia - KS Top Spin Miłków 2 4:10 |
|||||||
6 | B | OGONOWSKI Sylwester MROZEK Jakub |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 17:00 24. KS Top Spin Miłków 2 - LKS Proszowa 10:2 |
|||||||
5 | A | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
W | GOŁUCKI Sławomir ŚLIWIŃSKI Edward |
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 13:00 ⇨ 2023-11-22 18:30 32. KS Top Spin Miłków 2 - LZS Święci Radostów 10:6 |
|||||||
6 | B | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X | BOSAK Piotr ŁAZAROWICZ Mariusz |
3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 11:8, 11:5) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 18:30 38. KTS Jelenia Góra 3 - KS Top Spin Miłków 2 5:10 |
|||||||
6 | B | KASPRZAK Regina TROĆ Remigiusz |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:5) | ||
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 13:00 44. KS Top Spin Miłków 2 - IKS Spin Bożejowice 10:0 |
|||||||
6 | B | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X | JANUSZKE Łukasz BULATOVA Violeta |
3:1 (11:8, 11:13, 11:9, 11:7) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-07 17:30 50. KS Top Spin Miłków 2 - KS Top Spin Miłków 10:6 |
|||||||
5 | A | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
W | WAŁKUSKI Mirosław ZWONIK Mariusz |
0:3 (9:11, 5:11, 6:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-27 18:00 60. LZSTS Zaręba 2 - KS Top Spin Miłków 2 10:5 |
|||||||
6 | B | ADAMCZUK Mateusz FILAR Krzysztof |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
1:3 (8:11, 9:11, 11:4, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 64. KS Top Spin Miłków 2 - KS Rackets Bogatynia 10:5 |
|||||||
6 | B | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X | KOZIEJ Dariusz MROZEK Jakub |
2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 7:11, 6:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 14:00 ⇨ 2024-03-07 18:00 69. LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 2 10:8 |
|||||||
6 | B | SOLIŁO Marian ŚLIWIŃSKI Rafał |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00 71. KS Top Spin Miłków 2 - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 7:10 |
|||||||
6 | B | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X | MAKOWSKI Marek ZATYLNY Marek |
1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 7:11) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-12 18:00 77. LZS Święci Radostów - KS Top Spin Miłków 2 10:5 |
|||||||
6 | B | KOCIOŁEK Piotr SZŁABOWICZ Piotr |
X | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
3:0 (11:6, 11:9, 11:7) | ||
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00 83. KS Top Spin Miłków 2 - KTS Jelenia Góra 3 7:10 |
|||||||
6 | B | DYMEK Paweł MARZEWSKI Dariusz |
X | IGNATIUK Arkadiusz TROĆ Remigiusz |
0:3 (8:11, 4:11, 4:11) |