Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1993 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-11 18:30 6. LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 10:1 |
|||||||
5 | A | ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:15 11. LZS Orion Branda Szewce 4 - WKSN Świt Wrocław 10:3 |
|||||||
5 | A | BIERNACKI Paweł BIERNACKI Piotr |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 16. WKSN Świt Wrocław - ULKS Ciechów 3 9:9 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | HACZKIEWICZ Łukasz WALCZAK Roman |
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 21. PKS Tęcza Wrocław - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
5 | A | GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 26. WKSN Świt Wrocław - UKS 5 Brzeg Dolny 7:10 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | STRZAŁKOWSKI Mariusz MIKRUT Wiesław |
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 31. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - WKSN Świt Wrocław 8:10 |
|||||||
5 | A | DUDZIC Dariusz VOITSENKO Stanisław |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:30 36. MKS Wolavia Wołów 3 - WKSN Świt Wrocław 10:5 |
|||||||
6 | B | SKAWIŃSKA Nikola WOJTYŁA Aleksandra |
X | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 5:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 41. LKS Odra Głoska 3 - WKSN Świt Wrocław 7:10 |
|||||||
5 | A | DOMAGAŁA Tomasz SKRZESZEWSKI Adrian |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 51. WKSN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice 3 8:10 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | KRZEMIŃSKI Janusz REKIEĆ Łukasz |
3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 8:11, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 56. WKSN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 8:10 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | SAIDKARIMOV Shokhrukh WOŁK Sławomir |
3:1 (11:4, 11:4, 4:11, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 61. ULKS Ciechów 3 - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
5 | A | KRZYMIŃSKI Wiesław MĘKARSKI Bartosz |
W | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
0:3 (8:11, 4:11, 12:14) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 66. WKSN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | SMOLAREK Tomasz KEMPA Łukasz |
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 71. UKS 5 Brzeg Dolny - WKSN Świt Wrocław 5:10 |
|||||||
6 | B | STRZAŁKOWSKI Mariusz BANASZKIEWICZ Ryszard |
X | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (7:11, 11:2, 3:11, 3:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 76. WKSN Świt Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 10:6 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
W | RAKOCZY Daniel DUDZIC Dariusz |
3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:9, 11:7) |