Ostatnio dodane wyniki
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz Wynik
2M 1/13 2023-02-04 17:00 STS Wulmar Słubice - UKSTS Makima Kiełczów 6:4
4WB 2/8 2023-02-04 12:00 ULKS Ślęża Wiry - MLKS Sudety Międzylesie 7:10🏓
3Z 2/14 2023-02-04 16:00 LZS Błękitni Krzewie Wielkie - Top Bolesławiec 3:10🏓
3W 2/14 2023-02-04 18:30 AKS Strzegom - UKS Ludwikowice 10:5🏓
3Z 2/14 2023-02-04 16:00 GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Jelenia Góra 2 7:10
6WR 1/13 2023-02-04 10:00 MKS Wolavia Wołów 4 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 10:1
2M 1/13 2023-02-04 15:00 KTS Wolbromek 2 - ULKS Ciechów 4:6🏓
5WRb 2/11 2023-02-04 11:00 UKSTS Kiełczów 3 - LKS Orzeł Lizawice 2 1:10🏓
3W 2/14 2023-02-04 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Impuls Kłodzko 10:7
5JG 2/11 2023-02-04 16:00 KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra 5 10:0🏓
4WR 2/14 2023-02-04 14:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 - KS AZS AWF Wrocław 8:10🏓
2M 1/13 2023-02-04 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - LZS SKS Raszówka 6:4🏓
2M 1/13 2023-02-03 19:00 MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 3:7
2M 1/13 2023-02-04 15:30 LKTS Zenit Międzybórz - KTS Wolbromek 2:8🏓
5WRa 2/11 2023-02-04 10:00 KU AZS UE Wrocław 3 - ULKS Ciechów 3 10:6
5WRa 2/11 2023-02-04 14:00 UKS 5 Brzeg Dolny - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 7:10
5WB 2/8 2023-02-04 10:00 MLKS Sudety Międzylesie 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 9:9
6WR 1/13 2023-02-04 10:00 TKS Granit Strzelin 3 - UKS Orzeł Prusice 2 10:7🏓
5WRa 2/11 2023-02-04 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Tęcza Pisarzowice 9:9🏓
4WR 2/14 2023-02-04 12:00 KS Ajde Oleśnica - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3 10:5🏓
5WRa 2/11 2023-02-04 09:30 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Odra Głoska 3 10:3🏓
4WR 2/14 2023-02-03 18:00 LKTS Zenit Międzybórz 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:8🏓
5WRa 2/11 2023-02-04 12:00 LKS Odra Helikon-Tex Głoska 2 - WKN Świt Wrocław 10:0🏓
5WB 2/8 2023-02-04 10:00 LZS Płomień Makowice 2 - UKS Ludwikowice 2 6:10🏓
5WRb 2/11 2023-02-04 10:00 WKN Świt Wrocław 2 - WKS MOSiR Syców 10:8🏓
3Z 2/14 2023-02-04 10:00 UKSTS Sparta Lubań - UKS Żak Gierałtowiec 9:9🏓
6WR 1/13 2023-02-04 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny 2 - KS AZS AWF Wrocław 2 10:1🏓
4LG 2/11 2023-02-01 17:00 LZS Sparta Grębocice - KS Górnik Polkowice 2 0:10 WO
3W 2/13 2023-02-03 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 - LKS Orzeł Lizawice 10:8🏓
5JG 2/11 2023-02-03 18:00 KTS Jelenia Góra 4 - KS Top Spin Miłków 2 10:6🏓
Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz
4LG 2/11 2023-02-07 17:00 GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - LZS Sparta Grębocice 2
4WR 2/14 2023-02-07 18:00 LZS Trzebnica - UKSTS Kiełczów 2
5JG 2/11 2023-02-07 18:00 LZS Włosień 2 - IKS Spin Bożejowice 2
3W 2/14 2023-02-07 18:30 LZS Orion Branda Szewce - LZS Płomień Makowice
4WR 2/14 2023-02-07 19:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Orion Branda Szewce 3
3W 2/14 2023-02-08 18:30 LZS Orion Branda Szewce 2 - TKS Granit Strzelin 2
3Z 2/14 2023-02-09 18:00 KTS Legnica - KTS Jelenia Góra
4JG 2/11 2023-02-10 17:30 LZS Włosień - LZS Henryków
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.