Najbliższe spotkania do rozegrania
Liga Runda/
Kolejka
Termin
meczu
Mecz Uwagi
2M 1/13 2024-03-02 10:00 KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Odra Głoska 👤
4WR 2/13 2024-03-02 10:00 KU AZS UE Wrocław 3 - MKS Wolavia Wołów 2
5JG 2/13 2024-03-02 10:00 LZS Włosień 2 - UKS Maraton Pisarzowice
5WB 2/13 2024-03-02 10:00 MLKS Sudety Międzylesie 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2
5WB 2/13 2024-03-02 10:00 ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Ludwikowice 3
5WB 2/13 2024-03-02 10:00 UKS Impuls Kłodzko 2 - Dabro-Bau Opoczka
5WR 2/13 2024-03-02 10:00 KU AZS UE Wrocław 4 - KS Ajde Oleśnica 2
6WR 2/13 2024-03-02 10:00 ULKS Ciechów 3 - WKSN Świt Wrocław
6WR 2/13 2024-03-02 10:00 PKS Tęcza Wrocław - LKS Odra Głoska 3
6WR 2/13 2024-03-02 10:00 WKSN Świt Wrocław 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2
7WR 2/13 2024-03-02 10:00 MGLKS Odra Oława 2 - ULKS ŻOK Żmigród 2
5JG 2/13 2024-03-02 10:15 UKS TS Sparta Lubań 2 - KTS Jelenia Góra 4
3W 2/13 2024-03-02 10:30 ULKS Ciechów 2 - MLKS Sudety Międzylesie
7WR 2/13 2024-03-02 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3 - KS AZS AWF Wrocław 2
5WR 2/13 2024-03-02 11:00 UKSTS Kiełczów 2 - WKS MOSiR Syców
4JG 2/13 2024-03-02 12:00 KS Top Spin Miłków - LKS Proszowa
4JG 2/13 2024-03-02 12:00 KS Top Spin Miłków 2 - KS Rackets Bogatynia
4LG 2/13 2024-03-02 12:00 KS Górnik Polkowice - LZS Sparta Grębocice 2
4LG 2/13 2024-03-02 12:00 KS Górnik Polkowice 2 - KTS Legnica
4WB 2/13 2024-03-02 12:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - DKTS Topspin Dzierżoniów
4WB 2/13 2024-03-02 12:00 ULKS Ślęża Wiry - UKS Ludwikowice 2
4WR 2/13 2024-03-02 12:00 UKS Orzeł Prusice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2
4WR 2/13 2024-03-02 12:00 KS Ajde Oleśnica - LZS Trzebnica
5WB 2/13 2024-03-02 12:00 KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MKS Nysa Kłodzko
5WR 2/13 2024-03-02 12:00 LKS Orzeł Lizawice 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
5WR 2/13 2024-03-02 12:00 MKS Rokita Brzeg Dolny - LZS Tęcza Pisarzowice
2M 1/13 2024-03-02 14:00 UKSTS Kiełczów - ULKS Ciechów 👤
2M 1/13 2024-03-02 15:00 LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 👤
2M 1/13 2024-03-02 15:00 KU AZS UZ Zielona Góra - ZKS Zielona Góra 3
4WB 2/13 2024-03-02 15:00 KS Lechia Ołdrzychowice - BSTS Bystrzyca Kłodzka
3Z 2/13 2024-03-02 16:00 KTS Jelenia Góra 2 - LZSTS Zaręba
3Z 2/13 2024-03-02 16:00 LZS SKS Raszówka 2 - LZS Sparta Grębocice
3Z 2/13 2024-03-02 16:00 LZS Włosień - UKS TS Sparta Lubań
5WR 2/13 2024-03-02 16:00 LZS Sady Wierzchowice - MGLKS Odra Oława
2M 1/13 2024-03-02 17:00 KTS Wolbromek - STS Wulmar Słubice 👤
3W 2/13 2024-03-02 18:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKS Impuls Kłodzko
3Z 2/13 2024-03-03 11:00 Top Bolesławiec - KTS Wolbromek 2
3Z 2/13 2024-03-03 16:00 ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
4LG 2/13 2024-03-04 18:00 GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - GOKSiR Dobromierz
5WB 2/14 2024-03-04 18:00 MKS Nysa Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie 2
Prosimy osoby, które będą odpowiedzialne za wprowadzanie wyników po meczach, o kontakt e-mailowy na adres w celu ustalenia szczegółów i przekazania informacji na temat wprowadzania wyników.